TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gavi zabil goscia xddddd
0
Kadra Polski jest jak Barcelona w ostatnich latach. Atmosferka na treningach jest, drużyna jest zjednoczona, trener stoi za piłkarzami, a oni za trenerem. Piłkarze też są na odpowiednim poziomie (nie powiecie mi, że nie mamy zawodników, żeby wygrywać z Albanią czy Mołdawią). Ale jak przychodzi mecz pod większą presją, to to nagle dostajemy baty, nieważne czy na papierze lepszy czy gorszy rywal. Mental leży zarówno w kadrze jak i w Barcelonie.
2
@escarabajo Ostatnio 6-0 to dzisiaj podobnie ma być
1
Nie no jak to, że Gundo chce odejść okaże się prawdą, to ja już nie wiem co o tym zespole myśleć, o mentalu wsród piłkarzy.
0
@Firestone '20' zwalnia dla Bernardo Silvy.
2
Rzadko zdarza mi się oglądać konferencje prasowe przed/po meczu, włączyłem teraz konferencję z Świderskim i Probierzem, posłuchałem chwilę i przypomniałem sobie dlaczego tak rzadko to oglądam xD Debilne pytania dziennikarzyn i niewiele lepsze odpowiedzi, strata czasu zarówno widzów jak i piłkarzy
0
@Lola120 Oby tak, pora żeby ta reprezentacja rozpoczęła nowy rozdział po erze Lewego
0
Jak jutro wygra Mołdawia/my przegramy to Lewy kończy karierę w repce? Jak myślicie
25
Jaki zadowolony z siebie xD
6
Paweł Fajdek wygra
8
@Odcinkowy Nie no tak to nie
0
@mekston @Zoker @Azi Ale tak na prawdę nie ma jednego, dobrego rozwiązania by pogodzić repkę z piłką klubową, każdy sposób będzie miał swoje plusy i minusy.
2
Jak kontuzjowani wracali do Barcelony to siedzieli cicho, raz się zdarzyło że zawodnik Realu doznał kontuzji to od razu FIFA do wywalenia, zakazać przerw na reprezentacje xD
1
Tego jeszcze nie widziałem, Braun podpierdalający choinkę xD
0
Oglądam wywiad Grosickiego na meczykach, ale on ma problem po tylu latach, żeby się sensownie wysłowić
0
@AmigoBlancos Ousmane Dembele
2
@tomek8756 No ale czy nie powiedziała prawdy? Grał w NBA, nie ma się co czepiać, zbyt mądra to ona i tak nie była nie jest i nie będzie
4
@Sulimo Lepsi są ci aktywiści co poszli do jakiegoś tam parku zobaczyć czy niedźwiedzie są dobrze traktowane, jeden z nich walczy o życie po spotkaniu ze zwierzęciem xD
https://wbieszczady.pl/aktualnosci/niedzwiedz-w-bieszczadach-poszedl-w-okolice-gawry-i-zostal-zaatakowany-przez-drapieznika/MtgAJHgj9aBcPkKgef9n
2
Widzę, że Dembele Camavinge załatwił porzadnie
1
@JordiAlbion Na tartak
0
@MarioVeB! Jak dla mnie to mogliby zrobić 1 rok grania reprezentacji. 2-3 lata klubowej i znowu repka
3
Pewnie jakis młody talent jak Zieliński
0
@Kgorecki2500
0
@draxidox nie było dzisiaj na pewno 15 razy i nie ma 3 posty niżej
0
@mekston Fajnie, to jeszcze tylko telewizora potrzebuje wolnego
0
Belgia - Serbia jest gdzieś w TV?
4
@VegetaPolska Myślałem, że Ty nie masz czasu na gry, bo wszyscy tu piszą że nie możesz się odpędzić od kobiet
7
@kynio302 Pierwsze udane zagranie w sezonie.
0
Jak już Puyol się pojawił w Ciutat Esportiva to niech tam zostanie i zastąpi braciaka Xaviego w roli asystenta.
0
@tomek8756 Głupoty. Pismo Święte mówi o zakazie tatuowania się.