0

gavi zabil goscia xddddd

0

Kadra Polski jest jak Barcelona w ostatnich latach. Atmosferka na treningach jest, drużyna jest zjednoczona, trener stoi za piłkarzami, a oni za trenerem. Piłkarze też są na odpowiednim poziomie (nie powiecie mi, że nie mamy zawodników, żeby wygrywać z Albanią czy Mołdawią). Ale jak przychodzi mecz pod większą presją, to to nagle dostajemy baty, nieważne czy na papierze lepszy czy gorszy rywal. Mental leży zarówno w kadrze jak i w Barcelonie.

2

@escarabajo Ostatnio 6-0 to dzisiaj podobnie ma być

1

Nie no jak to, że Gundo chce odejść okaże się prawdą, to ja już nie wiem co o tym zespole myśleć, o mentalu wsród piłkarzy.

0

@Firestone '20' zwalnia dla Bernardo Silvy.

2

Rzadko zdarza mi się oglądać konferencje prasowe przed/po meczu, włączyłem teraz konferencję z Świderskim i Probierzem, posłuchałem chwilę i przypomniałem sobie dlaczego tak rzadko to oglądam xD Debilne pytania dziennikarzyn i niewiele lepsze odpowiedzi, strata czasu zarówno widzów jak i piłkarzy

0

@Lola120 Oby tak, pora żeby ta reprezentacja rozpoczęła nowy rozdział po erze Lewego

0

Jak jutro wygra Mołdawia/my przegramy to Lewy kończy karierę w repce? Jak myślicie

25

Jaki zadowolony z siebie xD


6

Paweł Fajdek wygra

8

@Odcinkowy Nie no tak to nie

0

@mekston @Zoker @Azi Ale tak na prawdę nie ma jednego, dobrego rozwiązania by pogodzić repkę z piłką klubową, każdy sposób będzie miał swoje plusy i minusy.

2

Jak kontuzjowani wracali do Barcelony to siedzieli cicho, raz się zdarzyło że zawodnik Realu doznał kontuzji to od razu FIFA do wywalenia, zakazać przerw na reprezentacje xD

1

Tego jeszcze nie widziałem, Braun podpierdalający choinkę xD


0

Oglądam wywiad Grosickiego na meczykach, ale on ma problem po tylu latach, żeby się sensownie wysłowić

0

@AmigoBlancos Ousmane Dembele

2

@tomek8756 No ale czy nie powiedziała prawdy? Grał w NBA, nie ma się co czepiać, zbyt mądra to ona i tak nie była nie jest i nie będzie

4

@Sulimo Lepsi są ci aktywiści co poszli do jakiegoś tam parku zobaczyć czy niedźwiedzie są dobrze traktowane, jeden z nich walczy o życie po spotkaniu ze zwierzęciem xD

https://wbieszczady.pl/aktualnosci/niedzwiedz-w-bieszczadach-poszedl-w-okolice-gawry-i-zostal-zaatakowany-przez-drapieznika/MtgAJHgj9aBcPkKgef9n

2

Widzę, że Dembele Camavinge załatwił porzadnie

1

@JordiAlbion Na tartak

0

@MarioVeB! Jak dla mnie to mogliby zrobić 1 rok grania reprezentacji. 2-3 lata klubowej i znowu repka

3

Pewnie jakis młody talent jak Zieliński

0

0

@draxidox nie było dzisiaj na pewno 15 razy i nie ma 3 posty niżej

0

@mekston Fajnie, to jeszcze tylko telewizora potrzebuje wolnego

0

Belgia - Serbia jest gdzieś w TV?

4

@VegetaPolska Myślałem, że Ty nie masz czasu na gry, bo wszyscy tu piszą że nie możesz się odpędzić od kobiet

7

@kynio302 Pierwsze udane zagranie w sezonie.

0

Jak już Puyol się pojawił w Ciutat Esportiva to niech tam zostanie i zastąpi braciaka Xaviego w roli asystenta.

0

@tomek8756 Głupoty. Pismo Święte mówi o zakazie tatuowania się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?