0

Lewandowski nawet przy Świderskim wygląda kiepsko, bo ten drugi przynajmniej próbuje xD

6

Zalewski najlepszy na razie

1

A S. Szymański też chory czy Probierz jest chory na głowę?

0

Brawo Mołdawia gool 1-1

0

@Albatros @Vamos_RM @DonCarletto ciekawe na co, chyba na grę naszej reprezentacji

0

Czekaj czekaj wuefista zostawił na ławce lidera zespołu Zielińskiego?
HAHAHA

17

Kałużny celnie, w punkt, w samo sedno. Niestety, ale taka jest prawda, każdy kto ma oczy to to widzi. A jeśli ktoś chce być ślepy, to udaje że nie widzi.

0

@Ogorinho1974 Nie tym razem

36

INAKI PENA danza kuduro remix

0

@_barti Potrafię, ale najbardziej trafne określenie obywatela Izraela w języku polskim to właśnie "żyd". Widzę, że w szkole nie uważałeś.

0

@_barti A dlaczego miałaby mnie brzydzić?

5

@Ogorinho1974 @MarioVeB! @_barti Określenie "Żyd" nie jest obraźliwe. Polecam się doedukować.

0

@Michau98 Jak awansują to z baraży prędzej

0

Kadra U21 strzela Żydom. 1-0

1

@Michau98 Ja dziś Mołdawii kibicuję

0

@PatriBarca Karny to nie bramka :)

0

@Warte Gdzie jak wyrzucałem Bednarka, kiedy? Nie przypominam sobie

2

@wojopancer Mięśniowa kontuzja Viniciusa to rasizm, bo dopadła czarnoskórego gracza, FIFA już się tym zajmuje

0

@takisobiektos @Nieznajomy mówiłem o grze w kadrze, nie w klubie, Buksa co wejdzie na boisko to strzela, 11 występów - 6 bramek, a tylko 429 minut

0

@MesQueUnClub96 Chłopie Buksa co gra to strzela, ma dobry współczynnik bramek do czasu spędzonego na boisku, w dodatku jego wzrost się przyda przy wrzutkach.

3

@MesQueUnClub96 Fanboy Lewego, wiec nawet się nie przejmuję.

0

Moja 11 na dziś:

Bułka - Kędziora-Bednarek-Kiwior - Frankowski-Slisz-Szymański-Zieliński-Zalewski- Świderski-Buksa

3-5-2

Wuefista i tak nie postawi na nich bo się nie zna na piłce.

0

@Ghostface Przyszedł maruda, niszczyciel zabawy

1

O 18 dzisiaj trzymam kciuki za Mołdawię.

9

Prawdziwy kapitan. W rękawiczkach ćwiczy, żeby sobie przypadkiem zdymki nie zrobił.


19

@Gaz Nasz klub chciał opierać projekt sportowy na tym zawodniku, tylko przypomnę. Dobrze że odszedł.

3

@AduŚ07 Przerabiałem.

Nie oświadczać się, nie żenić się.

0

@Kidd Szkoła Marca ter Stegena

0

@esem91 Opinie eksperta już znamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?