TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AlwaysBlaugrana Spokojnie, zaraz jeden front odpadnie, jak trafimy w LM na lepszego przeciwnika to już jedne rozgrywki z głowy.
0
@bari_94 Nie w przypadku więzadeł.
8
@tbas Gavi powinien wykonać telefon do Wirtza, kto go operował i leczył a potem oddać się w ręce tegoż lekarza.
0
@Wiktoria13 Wiktoria z potężnym poztywnem.
9
A znaleźliśmy już tego fizjo/lekarza na linkedinie?
1
@Emhyr No to jak się nie da grać to zapraszamy do wyjścia pana Xaviego
8
Oni już wiedzą
0
Brak Gaviego to kolejny test dla Xaviego. Zobaczymy jak sobie z tym poradzi, kolejny punkt, który pokaże jak trener potrafi sobie radzić ze zmiennymi warunkami.
0
@FanBarcYxD Na dach bydlaka zamontuj
6
@Deviler Wigilia/1-2 dni przed
2
Gavi po badaniu, jedzie do domu, czekamy na komunikat
6
Casado od najbliższego treningu powinien już tylko z pierwszym zespołem trenować i na każdy mecz pierwszej drużyny być powoływanym. Trzeba go po prostu włączyć do pierwszego składu.
2
@VbamboeB Kto nie rozumie ten nie rozumie. Ja na przykład uwielbiam oglądać piłkę reprezentacyjną i oglądając Hiszpanię chcę oglądać Gaviego. ACL może się przytrafić każdemu, w każdym meczu.
0
@Herato Myślę, że musisz zapytać trenera de la Fuente, a nie ekspertów z La Bambli.
4
@Esteban_ Przed nim jest Yamal. Niech czeka na swoją kolej.
3
@jacobFCB Już nie, w zasadzie to sobie poczytaj
https://www.fcbarca.com/114047-martin-braithwaite-a-kontuzja-gaviego-czyli-o-regulacjach-w-hiszpanskim-futbolu.html
0
@Coutinho007 Może nie.
1
@konrad1661 Oczywiście, że rasizm, zgłaszać.
59
@DaPidejpi Jedynego troglodytę to widzę panie w tobie.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Wina de la Fuente że zerwali więzadła
1
@Sulimo Moja od ponad roku jest leżąca, bez żadnej świadomości, tak to jest niestety.
2
@Cochise Trenerowi kadry płacą za robotę w kadrze. Jego obchodzi gra i wyniki reprezentacji i taka jest prawda, brutalna ale prawda. Niektórzy tego nie rozumieją.
5
@Kapitan hawk Fermin też jest dziczek, wierzę w niego że jak bedzie na boisku to pobiega
0
@Deviler Niestety ale zostanie do 2026
0
@OldMc84 Nadrób mecz Portugalii sprzed kilku dni to zobaczysz dryblującego Cancelo w akcji. Co do reszty - nawet nie komentuję, tak jak @Emhyr napisał chyba Foytha nie oglądałeś nigdy, że porównujesz go do Portugalczyka.
0
@Deviler Można a nawet trzeba, w 2026 jak będzie ktoś za niego.
3
No i dobra macie przykłady Gaviego i Pedriego, że zostali zajechani w młodym wieku, jak to określacie. Jednocześnie chcecie sprzedać Raphinhe, żeby na prawym skrzydle został 16 letni Yamal bez żadnej alternatywy xD
Dobranoc
0
@OldMc84 Daje możliwość gry na PO/LO, solidną grę w defensywie (nie tracimy bramek po jego błędach), świetnie drybluje, z PO często schodzi do środka będąc dodatkowym pomocnikiem, świetne uderzenie z dystansu zarówno prawą jak i lewą nogą, dobre dośrodkowanie w pole karne. To tak na szybko. Teraz proszę mi napisać co daje Foyth i zobaczyć również liczby Foytha i Cancelo z ostatnich lat.
0
@LM10GOAT Barka Info ofensywnie
1
@Emhyr Napisał Ci Foytha xD