3

@AlwaysBlaugrana Spokojnie, zaraz jeden front odpadnie, jak trafimy w LM na lepszego przeciwnika to już jedne rozgrywki z głowy.

0

@bari_94 Nie w przypadku więzadeł.

8

@tbas Gavi powinien wykonać telefon do Wirtza, kto go operował i leczył a potem oddać się w ręce tegoż lekarza.

0

@Wiktoria13 Wiktoria z potężnym poztywnem.

9

A znaleźliśmy już tego fizjo/lekarza na linkedinie?

1

@Emhyr No to jak się nie da grać to zapraszamy do wyjścia pana Xaviego

8

Oni już wiedzą


0

Brak Gaviego to kolejny test dla Xaviego. Zobaczymy jak sobie z tym poradzi, kolejny punkt, który pokaże jak trener potrafi sobie radzić ze zmiennymi warunkami.

0

@FanBarcYxD Na dach bydlaka zamontuj

6

@Deviler Wigilia/1-2 dni przed

2

Gavi po badaniu, jedzie do domu, czekamy na komunikat


6

Casado od najbliższego treningu powinien już tylko z pierwszym zespołem trenować i na każdy mecz pierwszej drużyny być powoływanym. Trzeba go po prostu włączyć do pierwszego składu.

2

@VbamboeB Kto nie rozumie ten nie rozumie. Ja na przykład uwielbiam oglądać piłkę reprezentacyjną i oglądając Hiszpanię chcę oglądać Gaviego. ACL może się przytrafić każdemu, w każdym meczu.

0

@Herato Myślę, że musisz zapytać trenera de la Fuente, a nie ekspertów z La Bambli.

4

@Esteban_ Przed nim jest Yamal. Niech czeka na swoją kolej.

0

@Coutinho007 Może nie.

1

@konrad1661 Oczywiście, że rasizm, zgłaszać.

59

@DaPidejpi Jedynego troglodytę to widzę panie w tobie.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Wina de la Fuente że zerwali więzadła

1

@Sulimo Moja od ponad roku jest leżąca, bez żadnej świadomości, tak to jest niestety.

2

@Cochise Trenerowi kadry płacą za robotę w kadrze. Jego obchodzi gra i wyniki reprezentacji i taka jest prawda, brutalna ale prawda. Niektórzy tego nie rozumieją.

5

@Kapitan hawk Fermin też jest dziczek, wierzę w niego że jak bedzie na boisku to pobiega

0

@Deviler Niestety ale zostanie do 2026

0

@OldMc84 Nadrób mecz Portugalii sprzed kilku dni to zobaczysz dryblującego Cancelo w akcji. Co do reszty - nawet nie komentuję, tak jak @Emhyr napisał chyba Foytha nie oglądałeś nigdy, że porównujesz go do Portugalczyka.

0

@Deviler Można a nawet trzeba, w 2026 jak będzie ktoś za niego.

3

No i dobra macie przykłady Gaviego i Pedriego, że zostali zajechani w młodym wieku, jak to określacie. Jednocześnie chcecie sprzedać Raphinhe, żeby na prawym skrzydle został 16 letni Yamal bez żadnej alternatywy xD

Dobranoc

0

@OldMc84 Daje możliwość gry na PO/LO, solidną grę w defensywie (nie tracimy bramek po jego błędach), świetnie drybluje, z PO często schodzi do środka będąc dodatkowym pomocnikiem, świetne uderzenie z dystansu zarówno prawą jak i lewą nogą, dobre dośrodkowanie w pole karne. To tak na szybko. Teraz proszę mi napisać co daje Foyth i zobaczyć również liczby Foytha i Cancelo z ostatnich lat.

0

@LM10GOAT Barka Info ofensywnie

1

@Emhyr Napisał Ci Foytha xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?