0

Ile dzisiaj Moukoko euro spoko naszym 17 latkom wsadzi bramek?

5

@LM10GOAT Otóż nie. Andora - Izrael

0

Myślałem dziś oglądnąć Chorwatów na Armenię lub Greków na Francję. Ale przypomniałem sobie, że nasze Orły grają. Wybór jest tylko jeden.

0

@MesQueUnClub_87 Tylko w puszce.

0

@PatrykBarca Ale jak to tak zabijać żywe stworzenie, toż to nie wolno.

0

@kuz O 11 wstawanie jest git czy trochę za późno?

0

@Criss18Barca To co stara ma zrobić w Wigilię? Szprotkę?

0

@Puyolex Nie uważam tak.

0

@Albatros No nie można bo jesteś przebrzydłym hejterem, a Lewemu jest smutno i wpływa to na jego grę na boisku.

0

@Cochise Dobra, złego określenia użyłem: duża liczba osób.

0

@Cochise Wszyscy sobie z tego jaja robią, podłapali i tyle. Żeby nie było, ja też.

2

@Deeespacito Szkoda, że niezbyt mądre, pokazywanie gołej dupy na koncertach albo bycie w związku z jakimś oblechem, który ma nieślubne dziecko tylko to pokazuje.

2

5

@GeneralXavi Tusk to ta sama zgnilizna co PiS i Kaczor.

7

Świetny pomysł, zostaniemy z Alonso.

0

Myślicie, że PSG i Real to są jedyne, dwie realne opcje dla Mbappe, czy jest jeszcze jakaś drużyna która może o niego powalczyć, a on sam by do niej dołączył? Jak to widzicie, oczywiście oprócz Barcy, bo to przecież wiadome że stać nas a on marzy o grze u nas.

2

@Emhyr Teraz Roque, a w lecie ŚPD z prawdziwego zdarzenia.

1

@dafik85 Powtórki prezentowane przed realizatora nie dają jednoczesnej odpowiedzi. Mimo to, gdybym podszedł do monitora jako sędzia to bym dał karnego.

4

Czyli daleko się nie pofatygowali, w szpitalu w Barcelonie po koleżeńsku. No to ciekawe czy w ogóle wróci do piłki.

1

@fart Wolałbym sto razy bardziej ładny biały śnieg niż deszcz i pluche okropną, pozdrawiam z małopolski

1

@KamQiX Też by mi się podobało gdybym w domu miał: siłownię, basen, sklep spożywczy itp.

3

@Danny Gaucho A to Majami to w Afryce czy jaki kontynent, bo dawno gegry nie miałem

1

Ale gówniana pogoda. Nie dość, że zimno to jeszcze ciągle leje i ponuro tak, że praktycznie dnia nie ma, ciągle noc.

1

Nie wiedziałem co w ostatnim czasie sądzić o Ukrainie i Ukraińcach, ale na szczęście z pomocą przyszedł Dziki i jego dzisiejszy film. Oglądnąłem i już wiem.

0

@mekston Z Walią również nie widzę nas w roli faworyta. Wszystko się okaże.

0

@katalonczyk987 @LM10GOAT @mekston Wiem, że Ukraina to jeden z potencjalnych przeciwników. Chodziło mi o to, jeśli właśnie na nich trafimy.

7

Podziwiam tych, którzy się cieszą że będzie to Ukraina, a nie Włochy. Przecież my mieliśmy problemy z Mołdawią xD, a Ukraina gra dobrą piłkę i dziś postawiła się Włochom. Ukraińcy nas pykną luźno 3-0.

1

@don'T.R.I.P.e Pijesz, żeby zapomnieć?

2

Skoro Manzano pokazał, że nie ma karnego to znaczy że był faul.

0

Mudryk strzela gola w 90+5 Włochom. Polska gra w barażu z Włochami i dostaje 5-0, tak to widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?