TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile dzisiaj Moukoko euro spoko naszym 17 latkom wsadzi bramek?
5
@LM10GOAT Otóż nie. Andora - Izrael
0
Myślałem dziś oglądnąć Chorwatów na Armenię lub Greków na Francję. Ale przypomniałem sobie, że nasze Orły grają. Wybór jest tylko jeden.
0
@MesQueUnClub_87 Tylko w puszce.
0
@PatrykBarca Ale jak to tak zabijać żywe stworzenie, toż to nie wolno.
0
@kuz O 11 wstawanie jest git czy trochę za późno?
0
@Criss18Barca To co stara ma zrobić w Wigilię? Szprotkę?
0
@Puyolex Nie uważam tak.
0
@Albatros No nie można bo jesteś przebrzydłym hejterem, a Lewemu jest smutno i wpływa to na jego grę na boisku.
0
@Cochise Dobra, złego określenia użyłem: duża liczba osób.
0
@Cochise Wszyscy sobie z tego jaja robią, podłapali i tyle. Żeby nie było, ja też.
2
@Deeespacito Szkoda, że niezbyt mądre, pokazywanie gołej dupy na koncertach albo bycie w związku z jakimś oblechem, który ma nieślubne dziecko tylko to pokazuje.
2
@Deviler
5
@GeneralXavi Tusk to ta sama zgnilizna co PiS i Kaczor.
7
Świetny pomysł, zostaniemy z Alonso.
0
Myślicie, że PSG i Real to są jedyne, dwie realne opcje dla Mbappe, czy jest jeszcze jakaś drużyna która może o niego powalczyć, a on sam by do niej dołączył? Jak to widzicie, oczywiście oprócz Barcy, bo to przecież wiadome że stać nas a on marzy o grze u nas.
2
@Emhyr Teraz Roque, a w lecie ŚPD z prawdziwego zdarzenia.
1
@dafik85 Powtórki prezentowane przed realizatora nie dają jednoczesnej odpowiedzi. Mimo to, gdybym podszedł do monitora jako sędzia to bym dał karnego.
4
Czyli daleko się nie pofatygowali, w szpitalu w Barcelonie po koleżeńsku. No to ciekawe czy w ogóle wróci do piłki.
1
@fart Wolałbym sto razy bardziej ładny biały śnieg niż deszcz i pluche okropną, pozdrawiam z małopolski
1
@KamQiX Też by mi się podobało gdybym w domu miał: siłownię, basen, sklep spożywczy itp.
3
@Danny Gaucho A to Majami to w Afryce czy jaki kontynent, bo dawno gegry nie miałem
1
Ale gówniana pogoda. Nie dość, że zimno to jeszcze ciągle leje i ponuro tak, że praktycznie dnia nie ma, ciągle noc.
1
Nie wiedziałem co w ostatnim czasie sądzić o Ukrainie i Ukraińcach, ale na szczęście z pomocą przyszedł Dziki i jego dzisiejszy film. Oglądnąłem i już wiem.
0
@mekston Z Walią również nie widzę nas w roli faworyta. Wszystko się okaże.
0
@katalonczyk987 @LM10GOAT @mekston Wiem, że Ukraina to jeden z potencjalnych przeciwników. Chodziło mi o to, jeśli właśnie na nich trafimy.
7
Podziwiam tych, którzy się cieszą że będzie to Ukraina, a nie Włochy. Przecież my mieliśmy problemy z Mołdawią xD, a Ukraina gra dobrą piłkę i dziś postawiła się Włochom. Ukraińcy nas pykną luźno 3-0.
1
@don'T.R.I.P.e Pijesz, żeby zapomnieć?
2
Skoro Manzano pokazał, że nie ma karnego to znaczy że był faul.
0
Mudryk strzela gola w 90+5 Włochom. Polska gra w barażu z Włochami i dostaje 5-0, tak to widzę.