TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@A_Gomesinho_21 Ale nie jestem rolnikiem i nie mam powyżej 30 lat
0
@Emhyr Za dużo tych stoperów utalentowanych mamy w szkółkach, coś czuje że Christensen pójdzie w lecie za dobry pitos
0
@maatiixx A no to jak piszą to może tak jest, jak są przelewy między różnymi bankami to w weekendy nie są realizowane
1
@maatiixx Jak Ci dzisiaj nie zrealizuje to tym bardziej jutro nie bo jest weekend, to już w poniedziałek dopiero
0
@ranger3120 Dostarczają w soboty
4
Prawda jest taka, że jak obrona będzie solidna to Pena nie będzie musiał się wykazywać.
1
@GeneralXavi Idealny meczyk do zaśnięcia
1
Z tych wymienionych w ankiecie tylko dwójka pasuje: Gundogan i Inigo.
0
@Michu94 Do Galatasaray miał iść, teraz do Arabów, gdzie w końcu
0
@Emhyr Nie sądze. Oczywiście można teraz gdybać "co by było gdyby". Ale stało się, chłopak wypadł i nic już tego nie zmieni. Jeśli Gavi faktycznie był taki przemęczony, to dlaczego Xavi nie wykonał telefonu do de la Fuente i nie poprosił go po ludzku "słuchaj, chłopak ma dużo minut, macie awans, nie wystawaj go w pierwszym". Nic mi nie wiadomo, by takie coś miało miejsce. W dodatku to Xavi sam wystawiał Gaviego by grał od deski do deski. Jeśli miałby mieć pretensje do de la Fuente to tak samo powinien mieć pretensje do siebie samego.
0
@MesQueUnClub96 A ty się jarasz drewnianym Lewandowskim, jak Haaland przy nim to kozak. To już wyższa szkoła jazdy.
1
@hayek No czyli nie ma problemu z de la Fuente i to powiedział.
3
Xavi nie ma problemu z de la Fuente, ale kidosy z la bambli mają, bo wystawił zdrowego zawodnika na mecz reprezentacji
0
Pena po jutrzejszym meczu z Rayo i zgarnięciu MVP
https://static1.moviewebimages.com/wordpress/wp-content/uploads/2022/08/_______PedroPascal.jpg
0
@Emhyr No właśnie o tym pisałem wyżej, w ogólne tego numeru nie dźwignął, po prostu było za wcześnie. O ile Gavi i Pedri zasłużyli sobie na 8 i 6 tak Fati na '10' zdecydowanie nie. Tym bardziej nie powinien dostawać tego numeru nieopierzony 18-letni brazol, który dopiero będzie się uczył piłki w Europie. Nie ma co na nim nakładać presji, a ten numer jest "najcięższy" ze wszystkich w tym klubie.
0
@Emhyr Jednak numer po Messim a Xavim to jakaś różnica, plus jak dobrze pamiętam to po prostu wtedy nie było innych wolnych numerów, wiec musieli dawać najlepsze nawet numery takim plackom. Teraz jest dużo wolnych numerów.
1
@DonCarletto Chłopie już tu był taki Fati, któremu dali dychę, ten numer to jest presja, już to widzę jak gnojek 18 lat z Brazylii przyjeżdża i dostaje najbardziej medialny numer po Messim xD W dodatku mając 5 innych numerów do wyboru.
0
Wolne numery dla Roque: 10, 12, 16, 19, 24, 25. Osobiście widzę go z 16 lub 19, ale zapewne ze względu na pozycję to bardziej "19". Niech nawet ktoś nie próbuje o "10" wspominać, na ten numer trzeba sobie zasłużyć.
0
@Rust_Cohle
0
No to zobaczymy co potrafi Inaki Pena.
0
@tristan87 Samolot rządowy wysłać po niego
2
Kounde o rasizmie w jego stronę:
Usłyszałem już małpie okrzyki na boisku w moim kierunku. Przed byciem piłkarzami, jesteśmy ludźmi, z przekonaniami i wartościami, więc oczywiście ma to wpływ. Dobrze byłoby wyjść poza kampanie uświadamiające przeciwko rasizmowi. Sankcje powinny być znacznie bardziej surowe. Jesteśmy zobowiązani do reagowania na pewne kwestie, a ja lubię to robić na swój własny sposób, w swoim własnym czasie. Ponieważ tego chcę, a nie dlatego, że wymaga tego opinia publiczna.
Jednak są też inni zawodnicy, którzy doświadczają rasizmu, a jednak nie robią z siebie męczenników i nie płaczą na każdym kroku jak Vinicius.
0
@Pedri16Future -Zawsze ma dla mnie czas
-traktuje mnie jak królową
-dużo zarabia
--nie ma przyjaciółeczek
XD
1
@Emhyr Ojciec Rodrygo: "Yamal rasista"
1
Może by Barca też kupiła sobie Bellinghama swojego, czemu mamy być gorsi?
Braciszek, 18 lat już czeka
https://www.transfermarkt.pl/jobe-bellingham/profil/spieler/796297
0
@Herato Nie grali dla krajów w których się urodzili/pochodzą ?
0
@Arys Tak działa ten świat. Podobnie jest z kobietami.
0
Co sądzicie o sytuacji Matty'ego Casha aka Mateusza Gotówki w kadrze Polski? Czy faktycznie może być tak, jak to polskie dziennikarzyny typu Kołtoń przedstawiają, że po prostu po chwili ekscytacji znudziła mu się ta kadra? Że podróże, brak znajomości polskiego, presja na całej drużynie i presja indywidualna na nim, jako na jednym z najlepszych zawodników tej drużyny spowodowało, że odwidziało mu się granie i kolejny raz "symuluje" kontuzje? Jeszcze fakt, że gramy na 3 stoperów, a z niego nie jest żaden wahadłowy, to typowy obrońca do 4-ki. Jak to widzicie. W sumie sam nie do końca wiem, co o tym sądzić, początkowo wydawało się, że faktycznie dobrze się odnajduje, zaaklimatyzował się i polubił całą tą otoczkę związaną z repką. Ale oczywiście mógł tylko sprawiać pozory. OPINIONS?
0
@Emhyr Nie no ja nie chcę nikogo w styczniu prócz Roque, wiadomo że Gaviego nie zastąpimy nikim innym ale prawda jest taka, że nawet jakby ktoś się znalazł to i tak kasy nie ma.
0
@Emhyr W skrócie: "nie stać nas nawet na hot-doga z żabki"