0

@LM10GOAT No dobrze, że dodali tą Ligę Konferencji bo byśmy jednak nie rywalizowali

2

@DonCarletto Przecież ter Stegen i tak połamany, plecki go bolą

1

To jest artykuł na który czekałem xD Dziękuję Mati

@MesQueUnClub96 opinia?

0

@abram3k Ja myślę że wyjdzie, zada jeden cios i połamie łape, albo tamten go jednym ciosem znokautuje

0

Jak komuś się nudzi i się interesuje to o 18 zaczyna się ważenie i losowanie walk na Gromdzie, jak na razie wiadomo że Don Diego - Goat, Balboa - Savage i Popek na jakiegoś francuza

0

@ranger3120 U mnie gazowe w domu, ale jest też piec węglowy i palone w nim kiedyś węglem a teraz drzewem

0

@Luciano99 Ja ne mm teg prblmu

1

@DLFCB Stary mi za darmo wyliściuje 100 razy

6

Czyli zysk z wylotu na mecz w grudniu trzeba bedzie wydać na rate za Pedriego

1

@DragonxNF Cristiano Ronaldo - Maszyna Biografia

0

@MarioVeB! A nie Lewy?

2

@Kapitan hawk Odczucia

0

Podaję skład na Atletico:

Pena - Cancelo-Araujo-Inigo-Balde - Frenkie-Gundogan-Pedri - Raphinha-Ferran-Felix

Ewentulanie linia obrony taka sama jak w meczu z Porto, czyli bez Balde i na PO Araujo (chociaż to Kounde powinien grać na PO, a w środku Urus żeby toczyć fizyczne boje z Moratą jak i powietrzne). Linia pomocy bez zmian. W ataku pewne miejsca powinni mieć Raphinha oraz Felix, sabotażysta na pozycji nr '9' powinien zostać zastąpiony przez Ferrana Rekina Tiburona Torresa, ale jak wszyscy wiemy Xavi nie ma jajek posadzić Disneya na ławce, więc będzie grał Polak.

0

@Transu96 Ewentualnie do szpitala klubowego, ab robić na nim badania doświadczalne

5

@ludnek Prędzej uwierzę, że Lewy strzeli w tym sezonie 50 bramek niż w to, że Ansu wróci do formy, bez kontuzji i będzie grał ciągiem sezony.

5

Problemy z plecami to ruletka, może nie grać przez tydzień a może i przez pół roku.

0

@MarioVeB! Przeciwko Polsce xD

0

@ElPonczato Nie, to jedyne rozsądne rozwiązanie. Nie ma co opłacać przez lata zawodnika, z którego nie ma żadnego pożytku.

0

@JimMorrisonFCB Nie wiem jak to finansowo wygląda, ale najlepiej by było rozwiązać z nim kontrakt.

2

Raczej nam sprzyja, ale to zawodnicy mają wygrać mecz a nie sędzia.

1

Czyli po sezonie Fati do nas wraca, dalej trzeba będzie opłacać pensję i leczyć w szpitalu cały sezon, niestety.

0

@AmigoBlancos Zgadza się, myślę że luźne 3/4 - 0/1 dla Aston

2

@Chaoss Za moich czasów jedyne rolki jakie były to te od srajtaśmy

3

@AmigoBlancos Tak samo prawdopodobne jak to, że Rudiger wyprostowaną nogą komuś zaje*ie w meczu Realu

2

Matty Cash zagra dziś jak na Polaka rodaka przystało i będzie pomagał polskiej drużynie?

2

@Androchem Też dostałem na 2 dni za to, że napisałem żartobliwie że Pepe nam połamie zawodnika tylko używając przekleństwa xxD

0

@takisobiektos Ja bym się obraził bo nie znoszę ligi włoskiej, wolałbym go w jakimś średniaku w Anglii albo w Hiszpanii nawet

0

Jak się rozwiązała sytuacja z tymi biletami dla Legii na Villa Park? Zostało 890 czy im zwiększyli do tych 2 tyś?

7

GUNDOGAN 5 asyst + 5 asyst drugiego stopnia + 1 bramka = 11 udziałów przy bramkach, a nie 10, jest błąd.

26

@Firestone KLISZI dobrze wyjaśnia, szkoda że zaraz będzie się musiał tłumaczyć z rasizmu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?