7

Zamiast podać do przodu, robi to, no właśnie co on robi ?


1

Skoro jutro gramy finał, to musi być jakaś stawka tego meczu. Stawką niech będzie pozycja Xaviego

2

@Joe_Barbaro PL: United
LL: Real
Serie A: Milan
Bundesliga: Bayern
Eredivisie: nic
francuska: PSG
Ekstraklapa: nie oglądam

0

Powtórzę jeszcze raz, Real sobie kupił Bellinghama to my kupmy sobie swojego
https://www.transfermarkt.pl/jobe-bellingham/profil/spieler/796297

0

@Michau98 To był żart jak coś, ale nie załapałeś

2

@Danny Gaucho Przyszedł niszczyciel dobrej zabawy

5

Oglądacie siatkówkę?


0

@Safrani Trenować Barcę to zaszczyt, nawet za darmo powinien pracować

1

@Tollusiek Przynajmniej coś dobrego zrobił, nie to co reszta zespołu

4

Rekin daje koszulkę fanowi, legenda


1

@Peciak Admin po naszej stronie hejterów Lewego, tak jest.
Od dawna piszę, że REKIN na '9' da nam więcej niż ten drewniak.

0

@Emhyr No to może teraz FIFA się weźmie do roboty xD

2

@Emhyr Tak czy tak trafimy na taki zespół i skończy się klęską, czy to w 1/8 czy w 1/4, nie ma się co oszukiwać

0

@BulaKG Fajnych masz idoli

3

Niedługo cytat Millera odnośnie Żukowskiej, że w jej przypadku milczenie nie jest złotem, jest szansą będzie można podciągnąć pod Xaviego na konferencjach przed/pomeczowych

14

@Messibestplayerintheworld Chyba chodzi o faul NA Robercie L. i Raphinhi, Barka Info nie umie pisać dalej?

3

Xavi: "Brakuje nam ciągłości i częstszej gry jak w tej drugiej połowie czy przez 60 minut w Klasyku. Uważam, że zawodnicy dobrze się czują w tym planie, szatnia jest zjednoczona... nie ma z tym żadnego problemu."

Ważne że szatnia jest zjednoczona, a odczucia są dobre

0

A ty jesteś dobrym trenerem

8

Czegoś nie rozumiecie? Kobiety giną częściej w wypadkach bo manekiny w testach przypominają mężczyzn


4

@norbi77 Ciekawe czy ter Stegen bierze ketonal

4

@AmigoBlancos Dostaniemy na dziure a Lapcio powie że Xavi to maestro

3

A o co chodzi z tym bólem pleców ter Stegena? Chłopa bolą plecy od wyjazdu na kadrę, do dzisiaj nie wiemy czemu go bolą? ter Stegen powiedział do lekarzy: "plecy mnie bolą panowie" a oni: "a no jak cie bolą plecy to chuj to nie grasz, zaczekamy aż przejdzie" czy jak? Brata zaczęły plecy boleć to zrobił serię badań, rentgena i się okazało że ma kręgozmyk. Dlaczego do dnia dzisiejszego nie ma żadnej diagnozy, oni coś w tym klubie robią czy CZEKAJĄ AŻ ZAWODNIK BĘDZIE MIAŁ DOBRE ODCZUCIA jak przy każdej kontuzji w tym klubie, śmiech na sali

0

@jacobFCB Mathieu > Araujo

1

@damianex10 Fajna blondzia

1

@Cvzx @kulek22 czyli za 2-3 lata na trenera Barcy bo ma DNA

0

@Firestone Nie zapominajmy o ksywkach: Denzel, Disney i Tiktok

4

@insp1re Coś Ci się pojebało, Ferran to jest TIBURON czyli REKIN

0

@tomek8756 Na zdjęciu widzę jednego bardzo dobrego trenera.

1

Laporta do Xaviego po sezonie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?