TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Zamiast podać do przodu, robi to, no właśnie co on robi ?
1
Skoro jutro gramy finał, to musi być jakaś stawka tego meczu. Stawką niech będzie pozycja Xaviego
0
A w mecz z Porto wchodzimy tak:
https://www.tiktok.com/@_rl9/video/6870160967641107717?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=6915360644720100869
2
@Joe_Barbaro PL: United
LL: Real
Serie A: Milan
Bundesliga: Bayern
Eredivisie: nic
francuska: PSG
Ekstraklapa: nie oglądam
0
Powtórzę jeszcze raz, Real sobie kupił Bellinghama to my kupmy sobie swojego
https://www.transfermarkt.pl/jobe-bellingham/profil/spieler/796297
0
@Michau98 To był żart jak coś, ale nie załapałeś
2
@Danny Gaucho Przyszedł niszczyciel dobrej zabawy
5
Oglądacie siatkówkę?
0
@Safrani Trenować Barcę to zaszczyt, nawet za darmo powinien pracować
1
@Tollusiek Przynajmniej coś dobrego zrobił, nie to co reszta zespołu
4
Rekin daje koszulkę fanowi, legenda
1
@Peciak Admin po naszej stronie hejterów Lewego, tak jest.
Od dawna piszę, że REKIN na '9' da nam więcej niż ten drewniak.
0
@Emhyr No to może teraz FIFA się weźmie do roboty xD
2
@Emhyr Tak czy tak trafimy na taki zespół i skończy się klęską, czy to w 1/8 czy w 1/4, nie ma się co oszukiwać
0
@BulaKG Fajnych masz idoli
3
Niedługo cytat Millera odnośnie Żukowskiej, że w jej przypadku milczenie nie jest złotem, jest szansą będzie można podciągnąć pod Xaviego na konferencjach przed/pomeczowych
14
@Messibestplayerintheworld Chyba chodzi o faul NA Robercie L. i Raphinhi, Barka Info nie umie pisać dalej?
3
Xavi: "Brakuje nam ciągłości i częstszej gry jak w tej drugiej połowie czy przez 60 minut w Klasyku. Uważam, że zawodnicy dobrze się czują w tym planie, szatnia jest zjednoczona... nie ma z tym żadnego problemu."
Ważne że szatnia jest zjednoczona, a odczucia są dobre
0
A ty jesteś dobrym trenerem
8
Czegoś nie rozumiecie? Kobiety giną częściej w wypadkach bo manekiny w testach przypominają mężczyzn
4
@norbi77 Ciekawe czy ter Stegen bierze ketonal
4
@AmigoBlancos Dostaniemy na dziure a Lapcio powie że Xavi to maestro
3
A o co chodzi z tym bólem pleców ter Stegena? Chłopa bolą plecy od wyjazdu na kadrę, do dzisiaj nie wiemy czemu go bolą? ter Stegen powiedział do lekarzy: "plecy mnie bolą panowie" a oni: "a no jak cie bolą plecy to chuj to nie grasz, zaczekamy aż przejdzie" czy jak? Brata zaczęły plecy boleć to zrobił serię badań, rentgena i się okazało że ma kręgozmyk. Dlaczego do dnia dzisiejszego nie ma żadnej diagnozy, oni coś w tym klubie robią czy CZEKAJĄ AŻ ZAWODNIK BĘDZIE MIAŁ DOBRE ODCZUCIA jak przy każdej kontuzji w tym klubie, śmiech na sali
0
@jacobFCB Mathieu > Araujo
1
@damianex10 Fajna blondzia
1
@Cvzx @kulek22 czyli za 2-3 lata na trenera Barcy bo ma DNA
0
@Firestone Nie zapominajmy o ksywkach: Denzel, Disney i Tiktok
4
@insp1re Coś Ci się pojebało, Ferran to jest TIBURON czyli REKIN
0
@tomek8756 Na zdjęciu widzę jednego bardzo dobrego trenera.
1
Laporta do Xaviego po sezonie