1

@tristan87 Od narodzin dodiego

4

@_barti Od zawsze byłeś fanem Interu Miami, czyż nie?

1

@LS Najlepsze jest to, że w kadrze gra na PO i cichutko siedzi xd

1

@budel17 to na lewego sie przyda

3

3

Nie no tak po chwili zastanowienia Polska jest w pytę kurde faja. Jest lato - ciepło i upał, jest zima - trochę śniegu i mroziku, jesień i zima też jest. Są kraje, w których jest lato cały rok albo zima, więc ciągle to samo. My mamy szczęście, że się nie znudzisz bo wszystko po trochę.

1

@FcPortoFan1999 Oni tak wszędzie przyjeżdżają jak do siebie

0

@FcPortoFan1999 Przestraszyli się potężnych madrycioków

0

Ciekawe, czy jakby taka Legia zagrała w LM i wylosowała Barcę w grupie, to też jej kibice pojechaliby do Katalonii zrobić chlew i ostatecznie nie zostaliby wpuszczeni na stadion

1

@_barti Z dodim

2

@_barti A no to fakt, czyszczenie już miałem kiedyś, ze 3 lata temu na studiach jak zatkałem ucho na basenie, nie wiedziałem że laryngolog też takie płukanie robi, bo wtedy to płukanie miałem u lekarza rodzinnego xD

2

@Toretto Patyczków nie używaj w ogóle, tylko gorzej będzie

0

@_barti Laryngolog ma mi uszy wymyć? xD

0

Poleca coś ktoś do czyszczenia uszu? Mam tendencję do tego, że często podczas mycia pod prysznicem mi się zatykają przez wodę, w radiu słyszałem o jakimś sprayu Akustone, do psikania, ktoś to używał albo poleca coś innego?

6

@bartas97 Czy za kierownicą siedział mężczyzna czy kobieta? Nie wiem choć sie domyslam

2

@tristan87 Ile leżący miał promili?

13

Zupełnie nie pasuje jego styl gry do stylu Barcelony, chłopak potrzebuje miejsca, żeby się rozpędzić czy wejść w drybling, w meczach Barcy tego miejsca nie ma więc nie wyszłoby mu w naszym zespole.

0

@Emhyr Ciul z wyglądem, pewnie kasy by dali najwięcej dla klubu

1

Szkoda, że adidas nas nie chce, bo to jest top1

11

No to jak on w Barcy

0

Chłopa majonezem obrzucali i zadowolony xD


0

@tristan87 Mati dziś poddymia jak Szczygieł w Birmingham

0

Polska dla Polaków i Birmingham też dla Polaków, zaraz po najeździe na Alkmaar wsiadamy na prom i lecimy podbić też miasto angielskie. Kto jest za daje herba

4

@BartqRKO A teraz jest dwie niżej

0

@Colon Może KIPSTA od razu

0

Co ta warszawska dzicz znowu nawyprawiała, że ich nie wpuścili na stadion? Ble policja czy jednak ble polscy kibole?

1

@Emhyr Lewanowski by tu próbował przyjmować i sobie poprawić na prawą nogę

0

@LM10GOAT Ale Raków czy Lechy nie rywalizowały z zespołami z topowych lig a ze średniakami z przeciętnych lig, niech awansuje ktoś w końcu do LM i się nie zbłaźni i się z Tobą zgodze

0

@GeneralXavi A Dest?

6

@Arys Co to za kibice, prawdziwi kibice by teraz przed stadionem się bili z fanami Legii a nie na meczu sobie siedzieli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?