TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 Od narodzin dodiego
4
@_barti Od zawsze byłeś fanem Interu Miami, czyż nie?
1
@LS Najlepsze jest to, że w kadrze gra na PO i cichutko siedzi xd
1
@budel17 to na lewego sie przyda
3
Podobno skończył się sztabowi medycznemu ten GOAT i dlatego nie ma jak wyleczyć pleców ter Stegena
https://allegro.pl/oferta/sztuczny-lod-ice-mix-spray-200ml-12564599688?reco_id=c572f2eb-9042-11ee-a8ac-8206441b5bc2&sid=662c7a15915b4ff7cbe3591dc77c5ba25a9c6e61630a3346ef7abf0742c8b1f5
3
Nie no tak po chwili zastanowienia Polska jest w pytę kurde faja. Jest lato - ciepło i upał, jest zima - trochę śniegu i mroziku, jesień i zima też jest. Są kraje, w których jest lato cały rok albo zima, więc ciągle to samo. My mamy szczęście, że się nie znudzisz bo wszystko po trochę.
1
@FcPortoFan1999 Oni tak wszędzie przyjeżdżają jak do siebie
0
@FcPortoFan1999 Przestraszyli się potężnych madrycioków
0
Ciekawe, czy jakby taka Legia zagrała w LM i wylosowała Barcę w grupie, to też jej kibice pojechaliby do Katalonii zrobić chlew i ostatecznie nie zostaliby wpuszczeni na stadion
1
@_barti Z dodim
2
@_barti A no to fakt, czyszczenie już miałem kiedyś, ze 3 lata temu na studiach jak zatkałem ucho na basenie, nie wiedziałem że laryngolog też takie płukanie robi, bo wtedy to płukanie miałem u lekarza rodzinnego xD
2
@Toretto Patyczków nie używaj w ogóle, tylko gorzej będzie
0
@_barti Laryngolog ma mi uszy wymyć? xD
0
Poleca coś ktoś do czyszczenia uszu? Mam tendencję do tego, że często podczas mycia pod prysznicem mi się zatykają przez wodę, w radiu słyszałem o jakimś sprayu Akustone, do psikania, ktoś to używał albo poleca coś innego?
6
@bartas97 Czy za kierownicą siedział mężczyzna czy kobieta? Nie wiem choć sie domyslam
2
@tristan87 Ile leżący miał promili?
13
Zupełnie nie pasuje jego styl gry do stylu Barcelony, chłopak potrzebuje miejsca, żeby się rozpędzić czy wejść w drybling, w meczach Barcy tego miejsca nie ma więc nie wyszłoby mu w naszym zespole.
0
@Emhyr Ciul z wyglądem, pewnie kasy by dali najwięcej dla klubu
1
Szkoda, że adidas nas nie chce, bo to jest top1
11
No to jak on w Barcy
0
Chłopa majonezem obrzucali i zadowolony xD
0
@tristan87 Mati dziś poddymia jak Szczygieł w Birmingham
0
Polska dla Polaków i Birmingham też dla Polaków, zaraz po najeździe na Alkmaar wsiadamy na prom i lecimy podbić też miasto angielskie. Kto jest za daje herba
4
@BartqRKO A teraz jest dwie niżej
0
@Colon Może KIPSTA od razu
0
Co ta warszawska dzicz znowu nawyprawiała, że ich nie wpuścili na stadion? Ble policja czy jednak ble polscy kibole?
1
@Emhyr Lewanowski by tu próbował przyjmować i sobie poprawić na prawą nogę
0
@LM10GOAT Ale Raków czy Lechy nie rywalizowały z zespołami z topowych lig a ze średniakami z przeciętnych lig, niech awansuje ktoś w końcu do LM i się nie zbłaźni i się z Tobą zgodze
0
@GeneralXavi A Dest?
6
@Arys Co to za kibice, prawdziwi kibice by teraz przed stadionem się bili z fanami Legii a nie na meczu sobie siedzieli