0

@Emhyr Dzisiaj MAtS

0

@barcelonaLM Ciekawe kiedy stwierdzą ludzie, że jednak sprzedali się lewicy

1

@tristan87 Nie widzę, żeby go plecy bolały, symuluje.

0

@MarioVeB! A według Ciebie w jakim celu tam ida? Żeby utworzyć rząd z Pisem?

1

@SeWo77 Przeczytaj jeszcze po co idzie, a nie tylko nagłówek.

0

@Herato Na transfermarkcie ma 5 LM faktycznie z 3 klubami

0

@Herato Seedorf??

edit/ jednak nie xD

0

@tbas Xavi chyba się boi, Christensena niby testowali na treningu na pivocie, a w żadnym meczu nie dostał szansy jeszcze.

0

@Bobo25 Mądrze, na strumyku za darmo obejrzysz

1

Obejrzałem 15 min Ćwiąkały o Gavim, wychodzi na to że możemy się już poddać w każdych rozgrywkach.
A swoją drogą te statystyki defensywne Gaviego to jakiś kosmos, porównując do reszty.

1

Wjechał odcinek Ćwiąkały o tym czy da się zastąpić Gaviego. Wiem, że się nie da ale i tak oglądne, żeby wiedzieć co o tym sądzić.

2

@tristan87 Mamy już tryplet?

3

Znudziło mi się już to. Polska kadra, baraże, in vitro, pan Artur. Dawać ten mecz z Rayo. No i profilaktycznie Xavi do grudnia.

3

@FcPortoFan1999 Tusk już uciekł?

6

@FcPortoFan1999 Każdy Polak leje Finlandię w mordę

0

No to w Cardiff mam nadzieję, że Walia nam manitę wstadzi.

0

@Łuki555 Jest w gorących, nie ma co dublować

3

@Kidd "Tatuś tez znał odpowiedzi na te wszystkie pytania"

35

0

@NeroTFP1 Factos.

0

@Emhyr Dawać go do Barcelony na pewno ma większą wiedzę od Xaviego i jak chłopaków poustawia to mamy tryplet

3

@AFA90 Bielsa ich wprowadził na wyżyny.

1

@Sulimo No w sumie to ja chory, już pisałem niżej że chyba covida mam bo katar, kaszel, ból gardła

1

@fart Sam bym się wybrał na taki shopping, 10 par butów na raz można sobie sprawić

39

@Barcanajlepszyteam Jeszcze chłopaki elegancko maski noszą, żeby przypadkiem kogoś covidem nie zarazić, wzorowi obywatele

23

Tak wygląda dosłowny BLACK WEEK, a nie jakieś tam wasze promki na zalando


0

@blaugrana94 I to dwa razy

0

Katarek z nosa, kichanie, lekki ból gardła.
Dopadło mnie. Ten potwór Covid-19 powrócił.

0

@AlexDark00 W Hiszpanii nie grał na '9', podczas mundialu grali głównie bez dziewiątki, Cesc grał na fałszu.

0

Oglądam se hajlajtsy Hiszpanii z wygranego mundialu 2010, kurde ale David Villa to był kozak, szkoda że teraz nie ma takiego skrzydłowego, o takim profilu bo tego Barca potrzebuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?