TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Dzisiaj MAtS
0
@barcelonaLM Ciekawe kiedy stwierdzą ludzie, że jednak sprzedali się lewicy
1
@tristan87 Nie widzę, żeby go plecy bolały, symuluje.
0
@MarioVeB! A według Ciebie w jakim celu tam ida? Żeby utworzyć rząd z Pisem?
1
@SeWo77 Przeczytaj jeszcze po co idzie, a nie tylko nagłówek.
0
@Herato Na transfermarkcie ma 5 LM faktycznie z 3 klubami
0
@Herato Seedorf??
edit/ jednak nie xD
0
@tbas Xavi chyba się boi, Christensena niby testowali na treningu na pivocie, a w żadnym meczu nie dostał szansy jeszcze.
0
@Bobo25 Mądrze, na strumyku za darmo obejrzysz
1
Obejrzałem 15 min Ćwiąkały o Gavim, wychodzi na to że możemy się już poddać w każdych rozgrywkach.
A swoją drogą te statystyki defensywne Gaviego to jakiś kosmos, porównując do reszty.
1
Wjechał odcinek Ćwiąkały o tym czy da się zastąpić Gaviego. Wiem, że się nie da ale i tak oglądne, żeby wiedzieć co o tym sądzić.
2
@tristan87 Mamy już tryplet?
3
Znudziło mi się już to. Polska kadra, baraże, in vitro, pan Artur. Dawać ten mecz z Rayo. No i profilaktycznie Xavi do grudnia.
3
@FcPortoFan1999 Tusk już uciekł?
6
@FcPortoFan1999 Każdy Polak leje Finlandię w mordę
0
No to w Cardiff mam nadzieję, że Walia nam manitę wstadzi.
0
@Łuki555 Jest w gorących, nie ma co dublować
3
@Kidd "Tatuś tez znał odpowiedzi na te wszystkie pytania"
35
Tak to jest niestety
https://x.com/d_u_R_A_L/status/1727419355988967824
0
@NeroTFP1 Factos.
0
@Emhyr Dawać go do Barcelony na pewno ma większą wiedzę od Xaviego i jak chłopaków poustawia to mamy tryplet
3
@AFA90 Bielsa ich wprowadził na wyżyny.
1
@Sulimo No w sumie to ja chory, już pisałem niżej że chyba covida mam bo katar, kaszel, ból gardła
1
@fart Sam bym się wybrał na taki shopping, 10 par butów na raz można sobie sprawić
39
@Barcanajlepszyteam Jeszcze chłopaki elegancko maski noszą, żeby przypadkiem kogoś covidem nie zarazić, wzorowi obywatele
23
Tak wygląda dosłowny BLACK WEEK, a nie jakieś tam wasze promki na zalando
0
@blaugrana94 I to dwa razy
0
Katarek z nosa, kichanie, lekki ból gardła.
Dopadło mnie. Ten potwór Covid-19 powrócił.
0
@AlexDark00 W Hiszpanii nie grał na '9', podczas mundialu grali głównie bez dziewiątki, Cesc grał na fałszu.
0
Oglądam se hajlajtsy Hiszpanii z wygranego mundialu 2010, kurde ale David Villa to był kozak, szkoda że teraz nie ma takiego skrzydłowego, o takim profilu bo tego Barca potrzebuje.