TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi Lubisz jeździć co pół roku, stać w jakichś kolejkach czy tam się umawiać i płacić za każdym razem? Jak tak to spoko
1
Czemu ludzie co pół roku jeżdzą wymieniać opony za hajs, jak można raz wydać na drugie fele i sobie samemu wymienić ? U mnie w domu odkąd pamiętam, każdy samochód miał komplet kół z oponami letnimi i zimowymi i zawsze z ojcem wymieniamy sami.
3
Co się musi stać? Robert musi sobie przypomnieć, jak przyjąć piłkę.
0
@Esteban_ @Bobo25 Ja tam można powiedzieć że sympatyzuję z Portugalią tak długo jak grają u nas bracia Joaos.
0
Madrycioki mają jakiś konkretny powód, dla którego nienawidzą tej Argentyny, czy jedynie chodzi o to że gra tam ich były kat Messi? Bo to co wypisują na fioletowej to aż śmiać się chce.
0
W końcu zima dotarła do Małopolski, -1 stopień i lekka pokrywa śniegu.
3
@JordiAlbion Węgry
0
@LM10GOAT No i o to chodzi.
1
Mam nadzieję, że wylosujemy Ukrainę. Zasłużmy sobie na to Euro, chociaż jednym meczem.
2
@LM10GOAT Bułka > Szczęsny i reszta
0
Sane czerwona w towarzyskim? Co odwalił
0
@Essos Prawy obrońca to to nie jest
1
@PatrykBarca Czwartym*
2
@blakkudium Ale chłop wykosił xDD
1
@Emhyr Do czerwca mogą dużo zmienić
0
@Dosq Jest ponad 30k
1
@Emhyr Przynajmniej jadą na Euro bo są gospodarzami xD
5
Najlepsza akcja Lewusa w tym meczu to jak oddał swoją bluzę marznącej dziewczynce.
0
@Encore Nikt oprócz niego nie przyjmuje na 5 metrów
0
Budimir 1-0 Chorwaci
0
@Emhyr Na '10' już raz zagrał i było git
0
@Colon Nie gra pan z mojego avatara
0
@Rifek Sousa zaraz bedzie wolny
0
Ania na trybunach czy na treningu Bachaty?
1
@Sulimo Zaczynam, zwolnic wuefiste i dawać kogoś zza granicy
0
Brawo Lewy świetne zagranie penetrujące do bramkarza Łotwy
0
@brd42 Nooo szczególnie z Łotwą, ciekawe kiedy Barca zagra sobie z Łotwą np w Lidze Mistrzów
0
4 zawodników w polu karnym z PL, żaden z tych 4-ech to Lewy, który poza polem karnym dośrodkowuje, oczywiście niedokładnie xD
0
@MesQueUnClub96 No siedze i komentuje i co w związku z tym?
0
Maszyna Kumana już 2-0 z Gibraltarem