TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 Selekcjoner też jest trenerem.
2
Chciałbym w kadrze trenera z Niemiec. Może jak Niemiec będzie nimi rządził, to zaczną coś grać. Tylko najpierw będzie musiał ich nauczyć podawać i podstaw gry taktycznej.
0
@kamilop Ale Marc nie wypadł na rok, żebyśmy bramkarza podpisywali
0
@MesQueUnClub96 Dziwne to jest to twoje uwielbienie do lewego dodi
1
@LM10GOAT Spokojnie, lekarze zapytają o odczucia Marka i on zdecyduje czy się czuje zdrowy.
6
@bartas97 A po gali Ramos i Shakira zatańczyli bachate
3
@Gaz Lewy tak nawet w wieku 25 lat nie był w stanie przyjąć, podać, prowadzić piłkę
1
@Emhyr Jedno i drugie.
0
@DonCarletto Właśnie dlatego specjalnie wklejam dla niego
1
@Emhyr On tak wygląda od lutego, to nie efekt kontuzji a efekt wieku/braku odpowiedniego przygotowania.
3
@MesQueUnClub96 Fajnie dodi żeś kibicował
0
@Firestone Niestety oni go zostawią na kolejny sezon.
3
@escarabajo Brak S. Szymańskiego przy braku Ziela to zbrodnia Probierza.
0
Xavi do grudnia w Barcy i od grudnia w reprezentacji Polski. Xaviball, Xavinieta przez polskich piłkarzy to będzie to.
3
Za Czesia dzisiaj byśmy świętowali awans z pierwszego miejsca, każdy to wie.
1
No to w barażach dostajemy 5-0 od jakiejś Chorwacji i Tiktok kończy karierę z repką, tak to widzę.
5
@AFA90 To jest na 100% dodi
0
Lewandowski najgorszy na boisku. Niech już kończy karierę w repce, najwyższy czas.
1
@GeraltzKatalonii Mourinho nam go wyszkolił, a wuefista go nie chce powoływać
0
Lewandowski nawet przy Świderskim wygląda kiepsko, bo ten drugi przynajmniej próbuje xD
6
Zalewski najlepszy na razie
1
A S. Szymański też chory czy Probierz jest chory na głowę?
0
Brawo Mołdawia gool 1-1
0
@Albatros @Vamos_RM @DonCarletto ciekawe na co, chyba na grę naszej reprezentacji
0
Czekaj czekaj wuefista zostawił na ławce lidera zespołu Zielińskiego?
HAHAHA
17
Kałużny celnie, w punkt, w samo sedno. Niestety, ale taka jest prawda, każdy kto ma oczy to to widzi. A jeśli ktoś chce być ślepy, to udaje że nie widzi.
0
@Ogorinho1974 Nie tym razem
36
INAKI PENA danza kuduro remix
0
@_barti Potrafię, ale najbardziej trafne określenie obywatela Izraela w języku polskim to właśnie "żyd". Widzę, że w szkole nie uważałeś.
0
@_barti A dlaczego miałaby mnie brzydzić?