0

@tadzik447 Selekcjoner też jest trenerem.

2

Chciałbym w kadrze trenera z Niemiec. Może jak Niemiec będzie nimi rządził, to zaczną coś grać. Tylko najpierw będzie musiał ich nauczyć podawać i podstaw gry taktycznej.

0

@kamilop Ale Marc nie wypadł na rok, żebyśmy bramkarza podpisywali

0

@MesQueUnClub96 Dziwne to jest to twoje uwielbienie do lewego dodi

1

@LM10GOAT Spokojnie, lekarze zapytają o odczucia Marka i on zdecyduje czy się czuje zdrowy.

6

@bartas97 A po gali Ramos i Shakira zatańczyli bachate

3

@Gaz Lewy tak nawet w wieku 25 lat nie był w stanie przyjąć, podać, prowadzić piłkę

1

@Emhyr Jedno i drugie.

0

@DonCarletto Właśnie dlatego specjalnie wklejam dla niego

1

@Emhyr On tak wygląda od lutego, to nie efekt kontuzji a efekt wieku/braku odpowiedniego przygotowania.

3

@MesQueUnClub96 Fajnie dodi żeś kibicował


0

@Firestone Niestety oni go zostawią na kolejny sezon.

3

@escarabajo Brak S. Szymańskiego przy braku Ziela to zbrodnia Probierza.

0

Xavi do grudnia w Barcy i od grudnia w reprezentacji Polski. Xaviball, Xavinieta przez polskich piłkarzy to będzie to.

3

Za Czesia dzisiaj byśmy świętowali awans z pierwszego miejsca, każdy to wie.

1

No to w barażach dostajemy 5-0 od jakiejś Chorwacji i Tiktok kończy karierę z repką, tak to widzę.

5

@AFA90 To jest na 100% dodi

0

Lewandowski najgorszy na boisku. Niech już kończy karierę w repce, najwyższy czas.

1

@GeraltzKatalonii Mourinho nam go wyszkolił, a wuefista go nie chce powoływać

0

Lewandowski nawet przy Świderskim wygląda kiepsko, bo ten drugi przynajmniej próbuje xD

6

Zalewski najlepszy na razie

1

A S. Szymański też chory czy Probierz jest chory na głowę?

0

Brawo Mołdawia gool 1-1

0

@Albatros @Vamos_RM @DonCarletto ciekawe na co, chyba na grę naszej reprezentacji

0

Czekaj czekaj wuefista zostawił na ławce lidera zespołu Zielińskiego?
HAHAHA

17

Kałużny celnie, w punkt, w samo sedno. Niestety, ale taka jest prawda, każdy kto ma oczy to to widzi. A jeśli ktoś chce być ślepy, to udaje że nie widzi.

0

@Ogorinho1974 Nie tym razem

36

INAKI PENA danza kuduro remix

0

@_barti Potrafię, ale najbardziej trafne określenie obywatela Izraela w języku polskim to właśnie "żyd". Widzę, że w szkole nie uważałeś.

0

@_barti A dlaczego miałaby mnie brzydzić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?