TSWKRK
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hawajczyk Real wyszedł naładowany i cisnął to i Ronaldowi sie fuksło nie Xd Juve tez wyszedł naładowany na ATM i znowu Ronaldowi się fuksło, bo i bez niego by odwrócili losy rywalizacji. Na pewno tak by było.
Ciekawe czemu jak Barca przegrała z Juve 0-3 i w rewanżu wyszła naładowana - widać było_ to Messi nie skorzystał z tej determinacji swojej drużyny.
Podajesz przykład Milanu, który wtedy już był też takim samym średniakiem jak Volfsburg. W dodatku nie sam Messi tam strzelał. Z Realem nie było żadnej remontady, a o takowej rozmawiamy. Z Arsenalem nie on sam , ale i inni strzelali. Z Bayernem tez nie było żadnej remontady.
W ogóle podajesz przykłady z czasów tych lepszych dla Barcelony tj z Xavim , Iniesta, Neymarem w składzie. I to w dodatku takie trochę naciagane.
Mogę być dla Ciebie boomerem z facebooka jesli ci to pasuje. Zlewam to. Idealizuj Messiego dalej i za wszystkie niepowodzenia wiń dalej wszystkich innych byle nie Leo. Okop się jeszcze bardziej w swych poglądach jeśli tak ci wygodniej. To nie zmieni faktu, ze rok w rok od 6 lat w LM jest w papę w kompromitującym stylu.
Ps :" Messi maskuje beznadzieję tej drużyny, sam ją ciągnie od dawna." - Najlepsi piłkarze świata za grube miliony. Gwiazdy w poprzednich klubach i swoich reprezentacjach. Piłkarze , których eksperci piłkarscy klasyfikują/ klasyfikowali w jeśli nie na pierwszych to na czołowych miejscach na danych pozycjach. A TY piszesz jakby Messi miał obok siebie przez lata samych drewniaków. Weź ty się chłopie zastanów, ALBO NIE ... myśl dalej co chcesz .Dobranoc
0
@Hawajczyk Pewnie Volfsburg, czy Atletico też zanegujesz? Z Lfc Messi wylożył 2 piłki do Alby i chyba do Suareza + sam zawalił akcje 3 vs 1 gdzie zamiast podać chciał sie popisać i w efekcie VVD zabrał mu piłkę. To było w pierwszej połowie przy stanie 1-0 , gdzie nie było jeszcze widma odpadniecia i presji na Barcie. Zaczęła sie druga połowa LFC wsadził druga brame , potem 3 i tyle Messiego na boisku widziano.
Z Psg to Neymar zrobił remontadę. Wyobraź sobie , że wszystkie mecze w których albo Barcelona , albo Argentyna odpadały z rozgrywek Leo zakończył z bilansem 0 goli. Wpatruj sie w Messiego dalej. Ja uważam , że kolejni trenerzy Barcy ulegając / chcąc zadowolić Messiego pozwalając mu na to by każda akcja przechodziła przez Leo ukrucili potencjał kreatywny innych piłkarzy. Leo gra tak jak lubi/ jest mu najwygodniej, a trenerzy nie chcąc z nim zadzierać zgadzają się to. Potem co niektórzy nie mogą sie odnaleźć w grze , bo to trudne najpierw usunąć się Messiemu z drogi gdy ten włazi na Twoja pozycję, a potem wrócic na swoja pozycje gdy Leo juz sobie pójdzie gdzie indziej dodatkowo trzeba miec oko na rywali. Taka gra sie sprawdza mimo wszystko do pewnego momentu.
To nie jest przypadek , ze mając GOATA w składzie i innych znakomitych w poprzednich bynajmniej klubach piłkarzy Barcelona jest czytana jak otwarta księga taktycznie przez co silniejszych rywali w LM od ładnych paru lat.
0
@LuisSalvano Skąd pewność, że to autentyczne konto?
0
@Elnuum Co pisze
0
@blaugrana1980 Olać to. To jest rok przejściowy. Załamanym to można było być po Liverpoolu czy Romie, bo tam wygranie LM było na wyciagnięcie ręki. Ten rok jak mówił Kuman , nie ma co liczyć na wielkie sukcesy.
0
Trener powinien ograniczyć Messiemu ta totalna swobodę jaką ma teraz tj. albo niech gra jako środkowy pomocnik ofensywny i nie wpiernicz sie Busquetsowi , albo jako prawoskrzydłowy głownie bez latania po całej szerokości boiska.
Taki styl gry Leo powoduje przewidywalność drużyny aż do bólu
0
@Hawajczyk Rewanż z Juventusem w 2018 . Było 3 - 0 dla Juve a w ost min to CR zrobił akcje gdzie faulowany był Vazquez, a potem sam karnego strzelil.
Jasne to zawsze Barcelona znika, Argentyna znika. Messi robi co może szczególnie wtedy gdy się przygląda jak koledzy próbują odebrać rywalom piłke ,a on stoi upatrzy
0
@GazNeymar to indywidualista z wielkim ego i umiejetnościami. Nawet Messi musiał nieco ustapić mu przestrzeni boiskowej. I dlatego wygladało to lepiej niż teraz, bo nie wszystkie akcje szły przez wszędobylskiego Leo. Wtedy Messi chcąc nie chcąc musiał podzielić sie gra z Neymarem, który też chciał strzelać i błyszczec.
6
Kiedy Barca była nakjsilniejsza? W 2009 roku, ciekawe, że wtedy Messi grał jako skrzydłowy .Kolejne lata to stopniowe uleganie Guardioli i nast trenerów Messiemu i pozwalanie na zawłaszczanie coraz to nowych pozycji, aż do momentu, gdy Messi gra gdzie chce , schodzi nawet pod obrońców. Dziwne, ze wraz z lepszymi statami Leo spadły wyniki tej wspaniałej drużyny.
Messi jest znakomity, ale grając gdzie chce powoduje chaos obronny drużyny, bo dany piłkarz miast skupić się na własnej pozycji musi łatać dziury po Leo, który raz jest tu , raz tam. A potem tymi wolnymi przestrzeniami cisną przeciwnicy z kontra atakami. Rakitić łatając dziury po Messim zatracił walory ofensywne, czy w ogóle kreatywność ofensywna jaka prezentował w Sevilli, ale przynajmniej w obronie było bezpieczniej .
0
@mientusek1407 No fatalny był , ale nie tylko Lenglet, bo Dest tez był wiatrakiem. Nawet zazwyczaj ostoja defensywy Pique kilka razy minięty z łatwością. Busquets nie nadążał, ale De Jong też słabo . Messi tradycyjnie się przyglądał zamiast pomóc. Pedri walczył, Griezman też jednak z mizernym skutkiem. Dziwne to , bo początek meczu zapowiadał, ze top Barcelona moze wygrać.
0
@amanter Taki Neymar potrafił wygrać w pojedynkę rewanz z Psg w 2017, Ronaldo całkiem niedawno to samo zrobił dla Juve przeciwko Atleti. Messi w takich sytuacjach nawet nie próbuje , tylko głowka w dół i patrzy jak sobie koło niego klepią piłkę. Skoro Leo jest GOATEM wszech czasów to gdzie jest w takich sytuacjach?
0
@shaun Jak Messi był młodszy to było tak samo. Nie przypominam sobie kiedy on odwrócił losy rywalizacji , gdy drużyna była na skraju odpanięcia z rozgrywek LM. Okazji miał sporo ku temu .
3
Barcelona pięć lat z rzędu dostała już 6 razy wpiernicz różnicą od 3 do 6 goli i to wszystko z Messim w składzie. Messi jest GOATEM , ale nie w meczach z najsilniejszymi, gdy całej drużynie nie idzie. To samo w reprezentacji Argentyny.
Spokojnie za pare dni Leo strzeli pare goli jakiejś Huesce i znowu bedzie GOATEM :)
0
@El dominatore Ta szczególnie 2 mecze temu był weteranem, jak przez niego zespół stracił punkty
0
@tmQbassive gdzie napisałem nieprawdę ? Może wyjaśnisz?
0
Ludzie zamiast biadolić, że wam kina , sklepy pozamykali i że gospodarka cierpi to najpierw stosujcie się do zasad sanitarnych. To przez tych co maja wywalone na covid i nie dezynfekują łap i macają w sklepie co popadnie, gromadzą się, a maseczki na brodzie - to przez takich ignorantów ta pandemia nadal jest.
0
@SonBarcaGoku Pewnie rekord goli wszechczasów Biscana go interesuje i rekord goli Ali Dei jak to zgarnie to będą kolejne argumenty ludzi uważających go za GOATA.
0
Ronaldo 36 lat + wszystkie inne co u góry wymieniłem - wątpliwe by zabrał Lewemu ZB. Juve to takie Atletico, w dodatku w przebudowie. 1 bramka i obrona wyniku, czesto tak maja . CR w Juve ani razu nie ustrzelił hattrika w lidze!
0
@ObiektywnyKibic121 Jakby mieli 15 strzałów na bramkę, ale nie maja. Oni od powrotu Zidana nie strzelili nikomu 5 goli wyobraź sobie.
0
@Pogba Skoro ATM tak robi i sie sprawdza to ...
0
@ObiektywnyKibic121 Real od odejścia Cr i manity? Przecież oni więcej niż 2 goli średnio to nie strzelają. Mimo sytuacji wszystko wymęczone, bo nie maja mocy w ataku. Co ty gadasz, jaka manita?
0
@MontelQ Przerwa świąteczna = odpoczynek= świeżość Ronaldo. Im dalej w sezon i natłok meczów tym CR bedzie gasł. Wieku nie oszuka. Dodatkowo w pomocy ma drewniaków i styl gry minimalizm i cattenaccio.
0
@mekston I tak Złotego Buta wygra Lewy. Serie A > Bundesliga, Bayern > Juve, Bayern ofensywny styl gry z kreatywna pomocą > defensywny styl Juve z drewnianą pomocą
0
@zmiter912576 Lewy jest świetnym napastnikiem, ale jakoś w reprezentacji przeciwko markowym ekipom , czy w LM w fazie powyżej 1/8 nie istnieje.
Barcelonie strzelił dopiero na 6 -2, przeciwko Lyonowi na 3 - 0 w 88 min, a we finale nic. Jakoś nie moge sobie przypomnieć - oprócz karety z Realem 7 i pół roku temu - meczu w wysokiej fazie LM , czy w reprezentacji na mistrzostwach, czy nawet eliminacjach z silnym rywalem, aby "Lewy sam wygrał mecz" jak to sie wybitnym graczom od czasu do czasu w miarę regularnie przytrafia.
2
@MesQueUnClub96 W Bayernie z ofensywnym profilem gry i średniej Bundeslidze o to nie trudno.
1
@Coutinho007kuz : " Dembele może sobie nie poradzić"
Koeman : " Dembele to nie jest żubr, żeby go trzymac pod ochroną"
5
@hank_moody Bayern najlepszy klub Europy, a wcześniej jeden z kilku najlepszych + Bundesliga czwarta liga Europy+ Bayern gra na Lewego = staty Lewego
0
@socha Bayern w Bundeslidze jest jak Psg w Ligue 1.
0
@BarcaInfo Dokładnie, ale wpierw grał w średnim wówczas LFC, gdzie nie miał szans wygrać LM, a potem ZP jak Lewy, czy później w Barcelonie pomimo Złotego Buta i tak był w najważniejszych plebiscytach niżej niż kolega z drużyny Messi.
0
@MesQueUnClub96 Bo nie zorganizowano plebiscytu. Inaczej pewne że wygrałby.