23 lipca 2011, 11:38
0
BAN - Ice
22 lipca 2011, 14:58
75 mln - 26=49 mln + 12 mln=61mln tyle ma Barca na transfery. Za ville spokojnie wyłożyli ponad 40mln a Fabsa chcą tak strasznie kupić a żałują 5 mln.
22 lipca 2011, 13:38
Niech wyłożą te 40 baniek i spokój będzie...
22 lipca 2011, 11:54
Brawa dla tego pana i mam nadzieje ,że pojedzie do USA.
22 lipca 2011, 11:29
30 czerwca 2011, 19:59
Przydał by się chociaż 1 obrońca młody w te wakacje do sprzedania Milito.
12 czerwca 2011, 16:27
200 mln takie śmieszne sumy Messi prędzej by zkończył kariere niż miałby iśc z Barcy . Oby w końcu kogoś Barca kupiła zbliża się copa america i Cena Sancheza może skoczyc do góry
12 czerwca 2011, 16:29
Zamiast jeffren już wole zaryzykowac i kupic edena
12 lipca 2011, 20:14
JEEEST Sanchez to będzie gwiazda barcy.:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN - Ice
0
75 mln - 26=49 mln + 12 mln=61mln tyle ma Barca na transfery.
Za ville spokojnie wyłożyli ponad 40mln a Fabsa chcą tak strasznie kupić a żałują 5 mln.
0
Niech wyłożą te 40 baniek i spokój będzie...
0
Brawa dla tego pana i mam nadzieje ,że pojedzie do USA.
0
0
Przydał by się chociaż 1 obrońca młody w te wakacje do sprzedania Milito.
0
200 mln takie śmieszne sumy Messi prędzej by zkończył kariere niż miałby iśc z Barcy .
Oby w końcu kogoś Barca kupiła zbliża się copa america i Cena Sancheza może skoczyc do góry
0
Zamiast jeffren już wole zaryzykowac i kupic edena
0
Niech wyłożą te 40 baniek i spokój będzie...
0
JEEEST Sanchez to będzie gwiazda barcy.:)