Tar-Elendil
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN - Ice
0
75 mln - 26=49 mln + 12 mln=61mln tyle ma Barca na transfery.
Za ville spokojnie wyłożyli ponad 40mln a Fabsa chcą tak strasznie kupić a żałują 5 mln.
0
Niech wyłożą te 40 baniek i spokój będzie...
0
Brawa dla tego pana i mam nadzieje ,że pojedzie do USA.
0
0
Sanchez wygląda na niezłego koksa :D
Jeszcze Fabregasa Visca El Barca!
0
Jeszcze Cesc i pozamiatane!!!
0
Jak już przyjechał to mógł trochę kasy dorzucić do Fabsa.
Jego wizyta tylko może złej sławy barcelonie przynieść...
0
Już za dłuugo czekamy na Sancheza dawac go do Barcy!
I jak nie kupią Fabregasa to przynajmniej niech kogoś kupią na ławę jak Adriano czy Affeleya.
0
Kolejny kapitan to Xavi potem może Messi,Iniesta,Pique
0
Największy minus u mnie Rosell ma za to ,że usunął Cruyffowi tytuł honorowego prezydenta barcelony.
0
Kupcie wkońcu kogoś .............................
0
JEEEST Sanchez to będzie gwiazda barcy.:)
0
CR7IsNumberOne won z tej strony pajacu prowokujesz tylko dzieciaku nie pierwszy raz!
0
Messi pokazał klasę i ciekawe czy ktoś może go krytykować po tym meczu.
Jak ktoś kocha futbol i mówi ,że Messi nie umie grac to tak jakby mówił ,że Fredy Mercury nie potrafił śpiewać.
0
no zobaczymy co zniego będzie anglika dawno nie było w barcelonie ;p
0
Neymar ma 19 lat , a messi ma ledwo 24 i przez 5 lat w życiu Neymar tego nie osiągnie...
Messi był 3 potem 2 a teraz ma 3 złote piłki.
0
Heh Messi jeden z najlepszych graczy Barcelony w historii nie jest gwiazdą turnieju skromny chłopak za to go cenie.
0
Przydał by się chociaż 1 obrońca młody w te wakacje do sprzedania Milito.
0
Na pewno Jose już jest w Romie?? Szkoda :(
0
Sanchez Fabregas do tego jakies rezerwy jest SUPER :)
0
OBY OBY !!
0
SUPER! 90mln ;d
0
Oby tylko potwierdzili tą wiadomość i w końcu wróci Fabs do domu!
Visca el barca!
0
Jak nie uda się kupic Sancheza to zawsze można za pare milionów ściągnąć Forlana ,który ma wybitne stałe fragmenty.
0
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO LEO!
WYGRAJ COPA AMERICĘ I ZŁOTĄ PIŁKĘ!
0
Wykreowali pele na najlepszego w historii ,a w tamtych czasach w Brazylii nie wiedzieli co to jest technika kompletnie i najlepiej sobie porównać Messiego i Pele pod względem umiejętności i wszystko jasne kto ma większy talent.
0
Messi jeszcze pokaże dziadowi kto jest najlepszy bez obaw.
0
liga ukraińska rózni się od europejskiej haha ;p
0
Żenada znowu taki ważny puchar będzie na beznadziejnym stadionie w monaco...