Tar-Elendil
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra Robota!!
0
JAK WIADOMO TO JEST MD = PLOTA
Sanchez po meczu w reprezentacji leci do Barcelony podpisac kontrakt.
0
na transfermarket.de sanchez kosztuje 18.5 mln ,a Messi 100 mln więc według tego rynku Messiah kosztuje z 300 mln euro.
0
Świetny Filmik!!
0
Według takich cen ciekawe ile teraz jest wart lionel chyba setki milionów
0
Zamiast jeffren już wole zaryzykowac i kupic edena
0
200 mln takie śmieszne sumy Messi prędzej by zkończył kariere niż miałby iśc z Barcy .
Oby w końcu kogoś Barca kupiła zbliża się copa america i Cena Sancheza może skoczyc do góry
0
Brawo wiedziałem ,że pokonają Bilbao Visca el Barca!
0
mi się wydaję ,że jakby pep chciał aguero to już by za niedługo była prezentacja ale niestety tak nie będzie na pocieszenie mamy utalentowanego Sancheza oby
0
Sanchez ma 22 lata jest ograny ma świetny drybling i strzela dla reprezentacji potrzebuje tylko się ograc w la liga i ogarnąc gre barcelony.
0
Ja sobie nie wyobrażam Barcy bez Guardioly jeśli by pep odszedł to byłby większy cios niż strata czołowych zawodników.Mam nadzieję ,że Zarzad za wszelką cenę go zatrzymie bo nie ma nikogo ,który by go zastąpił w 100%!
0
Neymar to bardzo utalentowany zawodnik i wniósł by bardzo dużo na skrzydle ,ale jego charakter może nie pasowac do barcy i pewnie nie usiadział by za długo.
0
Nie dziękujemy! i tyle w temacie
Sanchez blaugrana
0
Oby do nas traifł im szybciej tym lepiej!
0
mam nadzieję ,że mówi o ronaldo z brazyli bo jak nie to ma u mnie minusa ;p
0
Chciałbym zobaczyć jego pojedynek z Messim".
CR już wiele razy grał na messiego więc odp jest jasna.
0
Sanchez Blaugrana plz!
0
CR nie ma żadnych szans na złota piłkę...
Najlepszy na świecie jest oczywiście messi ,ale po mundialu piłka może trafić do xaviego,iniesty lub snajdera.;/
0
jak nie sprzedamy ibry w tym sezonie to będą żałować bo w ataku strzela za niego Messi ,a wo gule to Bojan lepszy!
0
wole żeby został ,ale naprawdę to w tym sezonie nie było z niego większego pożytku bo mało grał i tak Barca sobie poradzi póki w składzie ma swoich wychowanków ,w których jest nadzieja na przyszłość.
0
aguerro i torres oby tylko nie trafili do Barcy...
bojan i pedro lepsi!
0
villa to piłkarz ,który pasuje do Barcy tak samo jak fabregas obaj są na najwyższym poziomie i są Hiszpanami.
0
ibre trzeba oddać póki jest okazja bo potem jego cena może spaść do marnych groszy ,a w Barcelonie gra się albo dobrze albo się wylatuje.
0
Nawet jeśli by w tym roku nie grał w lm to i tak ma przed sobą jescze wiele lat i bardzo by się przydał jak nie w tym sezonie to w nastepnym.