1

Mądrzy redaktorzy, nie bez przyczyny opis Sampaoliego umieścili na pierwszym miejscu ;D

2

"Szkoda, że nie udało im się przegrać" xD

0

Wszyscy pod krawatem, a Ronnie jak zawsze na luzaku ! ;D

7

Wyjdź człowieku, bo rzygać mi się chce jak to czytam, zacznijmy od tego, że podzieliłeś kibiców, na tych co zawsze wspierają i na tych którzy też gwiżdżą, nie ma takiego czegoś, albo jest się kibicem i wspiera się swoją drużynę cały czas, albo w ogólne nim się nie jest.

21

Obserwując Andre Gomesa czasami odnoszę wrażenie, że też mógłbym grać w Barcelonie.

5

Może nie kozła ofiarnego, no ale powiedzmy sobie szczerze, na tak częste wychodzenie w pierwszym składzie to Gomes raczej nie zasługuje.

0

No tak, powinien powędrować na ławkę, bo przecież Messi to jest jeden z Trójcy świętej i nie ma prawa mieć gorszego dnia... Weź lepiej idź spać jak masz tak pie*dolić...

0

Niestety Leo nie strzela ;p

7

Na tym zdjęciu przypomina mi trochę Rydzyka xD

0

Bo Andres to w ogóle jest zajebisty i równy gość ! ;)

2

Przetłumaczysz na polski ?

0

Ktoś jakiegoś linka? Bo wszystkie mojej źródła jakoś dziś nie działają ;x

0

Przy dzisiejszym szturmie Athletico, Lucho postawił na kogoś solidniejszego w obronie, bo powiedzmy sobie szczerze, że Roberto z tyłu się prezentuje lepiej niż Vidal

0

W miejsce Rakiety Mascherano a Rakieta za Denisa, skoro już tak mu zależy na nie wpuszczanie od pierwszego gwizdka Iniesty i Busiego

0

Ja też go nie krytykowałem, ale powiedz mi, gdzie byli Ci co teraz uważają go za najlepszego trenera w historii, gdy Barcy powodziło się ciut gorzej, na przykład po przegranym meczu ?

37

Nagle wszyscy są za Lucho, a po przegranych i słabszych meczach, był pierwszą osobą do krytykowania, śmieszy trochę taka zmienność..

0

Naprawdę dobry mecz, aż się człowiek cieszy. Jakoś najmniej mnie przekonuje Mathieu, mało wnosi do gry i do tego jest strasznie wolny, Pique dziś miał gorszy dzień. ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Można umierać xD

1

Wąsaty kibic Realu xd

7

Ten Hernandez Hernandez jeszcze sędziuje w La Liga? Powinni go zdegradować, tak jak połowę sędziów z resztą

0

Jakby nie rzuty rożne to bym nie wiedział, że Rakitić jest w składzie xd

0

Po Hiszpańsku nie potrafię, ale zawsze tam oglądam xD

0

W końcu jakaś nowinka o Andresie, długo czekałem na wiadomość o jego stanie zdrowia i przewidywanym powrocie, powinni częściej nas o nim informować, bo jego powrót jest kluczowy.

0

Serio kierujesz się tymi statystykami ?

0

Trzeba tylko mieć nadzieję, że Don Andres zdąży wrócić na oba mecze z Athletico, myślę, że to znacznie zwiększyło by szanse na dobry rezultat .

0

Jak na tak długi czas grania na innej pozycji, swoje udowodnił, nie porównuj go od razu do Busiego który gra na tej pozycji od zawsze, bo to bez sensu.

17

Jak dla mnie to w ciągu tych 66 minut zdążył udowodnić, że jest w stanie wystąpić na tej pozycji i godnie zastąpić Busiego.

0

W tej sytuacji teoretycznie:

Trudniejszy półfinał = Łatwiejszy finał, oczywiście trzeba mieć nadzieję, że uda się wygrać półfinał z Athletico .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?