Tarlak96
Dołączył/a: grudzień 2016
Jemielnica
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy takich meczach powraca ból dupy, jak mogliśmy wypuścić taki skarb na prawej obronie.
1
Leci.
0
Dani...
0
Mistrzowie Francji, prowadzą! ;)
0
Jeden z ulubionych filmików na YouTube, oglądałem 100 razy. ;)
0
Okej, dzięki. ;)
0
Który Suarez?
0
Czy to Arda ? ;D
0
Czasami wydaje się, że Johan Cruyff był jasnowidzem i wszystko co kiedyś mówił staje się powoli prawdą, niesamowity człowiek. ;)
0
No chyba , że to kolejna plotka, o zdementowaniu plotek, wcale bym się już nie zdziwił.
9
Koniec dobiegnie końca ? ;p Ale masz rację, jednak troszkę żal tego MSN.
1
Ale jak Dembele za 10mln ??
0
Mimo tych wszystkich dziecinnych zagrań, życzę mu jak najlepiej, ale transfer do PSG to raczej krok w tył, więc wątpię, żeby rozwinął się tam bardziej niż u nas.
0
Ja tak samo, dodatkowo po tym meczu pomyślałem sobie "No nie ma szans, liga mistrzów jest nasza" niestety się myliłem.
0
Wyślij to Neymarowi. ;D
0
Skąd masz to info? Bo na oficjalnej stronie tego szmatławca nic takiego nie piszą..
0
Jestem tego samego zdania, to przerażające.
1
Gorzej będzie, jeśli ściągnie ze względu na niego Paulinho..
1
A Pique, daje z siebie wszystko nie tylko na boisku, ale i na innych płaszczyznach klubu, a to świadczy chyba o przywiązaniu do swojej drużyny, nie sądzisz? Moim zdaniem Pique to dobry przykład.
11
I jeszcze Iniesta . ;)
0
1:0 dla Czerwonych Diabłów. ;)
42
Nie rozumiem, do czego ma być ten tytuł...
15
W tytule jest napisane "Numery" a ja automatycznie widzę "Neymar".
2
Byłoby to piękne, lecz jedyne co mi nie pasuje w tej bajce to jego bucowaty Ojciec, który gdyby nawet Neymar robił sobie jaja, pewnie bierze to na poważnie i w głowie planuje już sobie co zrobi z tą kupą hajsu, rzygam jak na niego patrzę.
0
NIby się cieszyłem na to okienko, ale teraz chcę, żeby już było zakończone a razem z nim te wszystkie plotki i prawdziwe transfery, bo powoli staje się to nudne, chore jest to, że żyjemy w takim świecie w którym gazety (które powinny być rzetelnymi źródłami informacji) piszą coś i nie wiadomo czy w to wierzyć, czy jest to po prostu stek bzdur wyssany z palca.
1
Cześć!
0
Dlatego w tym przypadku w gre wchodzą nie tylko pieniądze.
0
To chyba największy "transfer szok" w tym okienku.
0
Ale nie ukrywam, że trochę racji masz.
0
Znam sprawę z Danim, nie muszę sobie niczego przypominać. Wiem o co Ci chodzi, ale chyba lekko przesadziłeś z tym zmuszaniem, bo nikt go do niczego nie zmuszał.