0

Przy takich meczach powraca ból dupy, jak mogliśmy wypuścić taki skarb na prawej obronie.

1

Leci.

0

Dani...

0

Mistrzowie Francji, prowadzą! ;)

0




Jeden z ulubionych filmików na YouTube, oglądałem 100 razy. ;)

0

Okej, dzięki. ;)

0

Który Suarez?

0

Czy to Arda ? ;D

0

Czasami wydaje się, że Johan Cruyff był jasnowidzem i wszystko co kiedyś mówił staje się powoli prawdą, niesamowity człowiek. ;)

0

No chyba , że to kolejna plotka, o zdementowaniu plotek, wcale bym się już nie zdziwił.

9

Koniec dobiegnie końca ? ;p Ale masz rację, jednak troszkę żal tego MSN.

1

Ale jak Dembele za 10mln ??

0

Mimo tych wszystkich dziecinnych zagrań, życzę mu jak najlepiej, ale transfer do PSG to raczej krok w tył, więc wątpię, żeby rozwinął się tam bardziej niż u nas.

0

Ja tak samo, dodatkowo po tym meczu pomyślałem sobie "No nie ma szans, liga mistrzów jest nasza" niestety się myliłem.

0

Wyślij to Neymarowi. ;D

0

Skąd masz to info? Bo na oficjalnej stronie tego szmatławca nic takiego nie piszą..

0

Jestem tego samego zdania, to przerażające.

1

Gorzej będzie, jeśli ściągnie ze względu na niego Paulinho..

1

A Pique, daje z siebie wszystko nie tylko na boisku, ale i na innych płaszczyznach klubu, a to świadczy chyba o przywiązaniu do swojej drużyny, nie sądzisz? Moim zdaniem Pique to dobry przykład.

11

I jeszcze Iniesta . ;)

0

1:0 dla Czerwonych Diabłów. ;)

42

Nie rozumiem, do czego ma być ten tytuł...

15

W tytule jest napisane "Numery" a ja automatycznie widzę "Neymar".

2

Byłoby to piękne, lecz jedyne co mi nie pasuje w tej bajce to jego bucowaty Ojciec, który gdyby nawet Neymar robił sobie jaja, pewnie bierze to na poważnie i w głowie planuje już sobie co zrobi z tą kupą hajsu, rzygam jak na niego patrzę.

0

NIby się cieszyłem na to okienko, ale teraz chcę, żeby już było zakończone a razem z nim te wszystkie plotki i prawdziwe transfery, bo powoli staje się to nudne, chore jest to, że żyjemy w takim świecie w którym gazety (które powinny być rzetelnymi źródłami informacji) piszą coś i nie wiadomo czy w to wierzyć, czy jest to po prostu stek bzdur wyssany z palca.

1

Cześć!

0

Dlatego w tym przypadku w gre wchodzą nie tylko pieniądze.

0

To chyba największy "transfer szok" w tym okienku.

0

Ale nie ukrywam, że trochę racji masz.

0

Znam sprawę z Danim, nie muszę sobie niczego przypominać. Wiem o co Ci chodzi, ale chyba lekko przesadziłeś z tym zmuszaniem, bo nikt go do niczego nie zmuszał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?