TasukaMaraka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie ma co dyskutować z kolegą, nagrał się w fife i mu odwala. Na szczęście nie ty robisz transfery tylko ludzie za to odpowiedzialni. Gdybyś ty je robił to nikt by nie dołączył. Ten za wysoki, ten za niski, ten nie gra w podstawie w PSG, ten z innej ligi, ten wolny, ten drewno....
0
Info z dzisiaj, wiec może coś się zmieniło, nie wiem.
2
Atletico Madryt chce sprowadzić Keitę Balde.
ŹRÓDŁO Il Corriere dello Sport
1
as.com: Adriano doszedł do porozumienia z Lazio Rzym, 31-latek najprawdopodobniej trafi tam za darmo.
0
Neymara też Barca do kupiła żeby grał w rezerwach ? To że zawodnik z Brazylii to odrazu do BarcyB? Zaloze się że nawet głupiego filmiku na yt z nim nie widziałeś.
0
ktoś może coś powiedzieć o tym źródle?
3
Ale o co ci chodzi?
0
Taka jak Bayern, czyli chciałbyś mieć bardzo przeciętnego obrońcę Rafinhe w pierwszym składzie czy może gościa którego nie interesują barwy i odchodzi z Borussii do Bayernu, normalnie drugi luis figo (czemu tłumacz mi zmienia jego imię i nazwisko na duże litery?)
0
Wypelnilaby w połowie. Ok
1
Kurde, no popacz, a na Euro to nawet o pitnastej groli i nikt nie mioł pretensji :D
żenada.
1
to po jakie g**** się udzielasz skoro nie obchodzi Cię zdanie innych?
1
Nie chodzi mi o żadne rankingi, bo według rankingów to Belgia była najlepszą reprezentacją świata według rankingu, wiec nie obchodzą mnie rankingi, lecz sposób grania i produktywność na boisku.
1
Czwartego piłkarza świata, ok. Zdrowy jesteś? wszystko ok?
1
Nawet Katarczycy byliby lepsi niż obecny właściciel i polityka transferowa.
9
było.
1
Coś słabo wyczuwalna ta twoja ironia.
0
******** Cię?
0
Niech Portugalia wygra mecz wszyscy zobaczą, że Ronaldo jest niczym dla tej reprezentacji i jeden co potrafi to marnować sytuację. Jestem za Portugalią, dziwnie by było gdyby reprezentacja Afryki wygrała EURO
0
cieszę się, że mamy tu samych polonistów, zwykła literówka, jak piszesz szybko łatwo się pomylić.
0
Ja nie pojmę, jak można oglądać piłkę nożną w tv, nie lepiej iśc samemu pograć? Taka sama sytułacja.
0
VIRTUS.PRO Walczą o finał Majora w Cologne :) w systemie Bo3 prowadzą 1:0 z SK!!!!! Do boju!
7
zbędny.
2
Ależ comeback!! Virtus.pro nadal walczy o 2 mape :)
0
Carrasco może grać na wszystkich pozycjach w ataku.
0
Z tym ustawianiem sie, to ci powiem, że nie bardzo. Za daleko stoi od Laurenta, przez co była sytuacja dla Mullera.
0
Mogę się założyć, że ani jednego zawodnika nie widziałeś na żywo.
0
Explorer?
1
Widzę, że kolega nie ogarnia.
0
Bo debiutuje?
0
w razie słabej formy, bądź kontuzji Neymara, będzie tam grał na 100% Denis. Bardziej potrzebujemy zawodnika do zmiany Messiego i Suareza.