7

Nie ma co dyskutować z kolegą, nagrał się w fife i mu odwala. Na szczęście nie ty robisz transfery tylko ludzie za to odpowiedzialni. Gdybyś ty je robił to nikt by nie dołączył. Ten za wysoki, ten za niski, ten nie gra w podstawie w PSG, ten z innej ligi, ten wolny, ten drewno....

0

Info z dzisiaj, wiec może coś się zmieniło, nie wiem.

2

Atletico Madryt chce sprowadzić Keitę Balde.
ŹRÓDŁO Il Corriere dello Sport

1

as.com: Adriano doszedł do porozumienia z Lazio Rzym, 31-latek najprawdopodobniej trafi tam za darmo.

0

Neymara też Barca do kupiła żeby grał w rezerwach ? To że zawodnik z Brazylii to odrazu do BarcyB? Zaloze się że nawet głupiego filmiku na yt z nim nie widziałeś.

0

ktoś może coś powiedzieć o tym źródle?

3

Ale o co ci chodzi?

0

Taka jak Bayern, czyli chciałbyś mieć bardzo przeciętnego obrońcę Rafinhe w pierwszym składzie czy może gościa którego nie interesują barwy i odchodzi z Borussii do Bayernu, normalnie drugi luis figo (czemu tłumacz mi zmienia jego imię i nazwisko na duże litery?)

0

Wypelnilaby w połowie. Ok

1

Kurde, no popacz, a na Euro to nawet o pitnastej groli i nikt nie mioł pretensji :D
żenada.

1

to po jakie g**** się udzielasz skoro nie obchodzi Cię zdanie innych?

1

Nie chodzi mi o żadne rankingi, bo według rankingów to Belgia była najlepszą reprezentacją świata według rankingu, wiec nie obchodzą mnie rankingi, lecz sposób grania i produktywność na boisku.

1

Czwartego piłkarza świata, ok. Zdrowy jesteś? wszystko ok?

1

Nawet Katarczycy byliby lepsi niż obecny właściciel i polityka transferowa.

9

było.

1

Coś słabo wyczuwalna ta twoja ironia.

0

******** Cię?

0

Niech Portugalia wygra mecz wszyscy zobaczą, że Ronaldo jest niczym dla tej reprezentacji i jeden co potrafi to marnować sytuację. Jestem za Portugalią, dziwnie by było gdyby reprezentacja Afryki wygrała EURO

0

cieszę się, że mamy tu samych polonistów, zwykła literówka, jak piszesz szybko łatwo się pomylić.

0

Ja nie pojmę, jak można oglądać piłkę nożną w tv, nie lepiej iśc samemu pograć? Taka sama sytułacja.

0

VIRTUS.PRO Walczą o finał Majora w Cologne :) w systemie Bo3 prowadzą 1:0 z SK!!!!! Do boju!

7

zbędny.

2

Ależ comeback!! Virtus.pro nadal walczy o 2 mape :)

0

Carrasco może grać na wszystkich pozycjach w ataku.

0

Z tym ustawianiem sie, to ci powiem, że nie bardzo. Za daleko stoi od Laurenta, przez co była sytuacja dla Mullera.

0

Mogę się założyć, że ani jednego zawodnika nie widziałeś na żywo.

0

Explorer?

1

Widzę, że kolega nie ogarnia.

0

Bo debiutuje?

0

w razie słabej formy, bądź kontuzji Neymara, będzie tam grał na 100% Denis. Bardziej potrzebujemy zawodnika do zmiany Messiego i Suareza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?