La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

0

VIRTUS.PRO Walczą o finał Majora w Cologne :) w systemie Bo3 prowadzą 1:0 z SK!!!!! Do boju!

konto usunięte

0

@TasukaMaraka Nigdy nie pojmę, co może być fajnego w oglądaniu jak inni ludzie grają w gry komputerowe. To tak jakby zamiast obejrzeć film, posłuchać od kogoś o czym on był i jak się skończył.

0

@LuisSalvano Ja nie pojmę, jak można oglądać piłkę nożną w tv, nie lepiej iśc samemu pograć? Taka sama sytułacja.

0

@TasukaMaraka Sytułacja...... sytuacja* ;)

konto usunięte

0

@TasukaMaraka W piłkę nożną samemu też gram. A w tv oglądam dlatego, że mogę popatrzeć na profesjonalistów, z wielkim talentem, wyszkolonych technicznie. Do tego podziwiam piękne gole, asysty, dryblingi, podania, czasem brutalne faule. Natomiast dorośli faceci, którzy grają w strzelanki (do gier nic nie mam, bo sam je bardzo lubię) i uważają to za sport, a tym bardziej ludzie, którzy oglądają jak inni ludzie grają w gry komputerowe, to dla mnie coś niepojętego. Szanuję gust innych osób, dlatego nie twierdzę, że osoby, które się tym fascynują to idioci i kretyni. Zwyczajnie jednak bawi mnie to, że machanie myszką nazywane jest przez niektórych sportem.

0

@Maciegg cieszę się, że mamy tu samych polonistów, zwykła literówka, jak piszesz szybko łatwo się pomylić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?