Tatazolwinia
Dołączył/a: lipiec 2019
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chyba komuś odebralo rozum. Liczby to nie wszystko. Raphinha to killer w pressingu, razem z Gavim, Ferminem i Pedrim stanowi totalny fundament tego projektu i jest wizytówką stylu który budujemy. Właśnie te ostatnie lata jego gry powinny być czasem, który pozwoli Virgiliemu na wejście do drużyny bez obciążania go presją wyniku. 20 minut w każdym meczu, puchar króla i okresy kontuzji Raphy to wszystko co jest mu potrzebne. Powinnismy sprowadzić środkowego napastnika który mocno pressuje i dwóch Cancelo.
0
Nie wiem skąd takie oburzenie, czy powiedział coś co nie jest prawdą? La liga należy do dwóch zespołów, które na zmianę ją wygrywają. Atletico dołącza do wyścigu przypadkiem, raz na kilka lat a z wielkich kiedyś drużyn jak Valencia, Deportivo la Coruna czy nawet Sevilla i Villareal niewiele już teraz zostało. Właściwie tylko Real wychodzi grać z nami o zwycięstwo, reszta drużyn za każdym razem bierze remis w ciemno i tylko obrona całym zespołem na własnej połowie daje nadzieję na uniknięcie manity. Tebas to menda, ale jeśli chodzi mu o to co myślę, to moim zdaniem ma rację.
0
Za późno. Przez najbliższe lata raczej nie mamy szans na takie transfery. Mamy Raphinie w formie jeszcze 2-3 lata. To czas by ograć przy nim Virgiliego albo kogoś kto jeszcze nie wystrzelił.
9
Lubię wojenki z kibicami Realu i z ciekawości wbilem do nich na stronę sprawdzić jak tam nastroje. O dziwo nie obwiniają całego świata tylko przede wszystkim swoich zawodników. Niektórzy nawet komplementują naszą grę i pracę Flicka.
Jeden kibic mnie rozwalił, zaproponował żeby wprowadzić przepis że szpaler jest obowiązkowy a jak strata wynosi więcej niż 10 punktów to robi się go na kolanach ;)
1
@Commandement Pokolenie Zet to to które dało się zastąpić siłą roboczą z Wenezueli czy Kolumbii? Fakt, sukces.
0
@addept sztuczna inteligencja jednak uczy się od ludzi, szybko byłaby za Realem :) Jak dla mnie jedyny ratunek to wprowadzenie challengu na żądanie kapitana w każdej sytuacji. Jeden na połowę.
0
Żadne Bernale. W mieście jest nowy/stary szeryf i on będzie rządził. Reszta może pomagać.
0
@Browaldo przesadzasz, ciągle podstawowym zawodnikiem jest tu Raphinha i to jego forma a nie Rashforda doprowadziła nas tu gdzie jesteśmy. Ten drugi miał może niezły początek ale szybciutko zjechał do bazy, mimo że miał i dalej ma sporo minut na rozwinięcie skrzydeł.
2
Dla mnie w żadnym wypadku nie było czerwonej kartki i byłem przekonany że sędzia zmieni decyzję. Kto przegrywa wyścig o piłkę pierwszy cofa nogę.
1
@fcb__fan Masz pewnie rację, choć Cucurella to byłoby coś :)
14
Jak ten czas leci, ciężko uwierzyć że Griezmann ma już 35 lat.
10
Świetny zawodnik, bardzo szybki, dobrze że z nami nie zagra.
1
De Jong gorzej broni, mniej strzela i z nim częściej przegrywamy to jak ma nie grać ?
0
@chavez jeden i drugi. Neymar większą, bo zdobył ligę mistrzów.
4
Mieliśmy Messiego, Dembele, Coutinho, Griezmanna, Umtitiego. Są tu jeszcze jacyś obrońcy don Ernesto?
0
@4Fabregas4 żadna z tych rzeczy nie ma dla mnie znaczenia, Laporta po pierwszej kadencji zostawił drużynę w doskonałej sytuacji a wrócił do ruiny i teraz jeszcze musi się z tego tłumaczyć np. przed Tobą. Powtarzam - kłamstwa, niedomówienia, cwaniactwo i robienie dobrej miny do złej gry kładę na jednej szali a z drugiej mam stadion i drużynę która dalej liczy się w Europie. Laporta wygra, wspomnisz moje słowa.
0
@krzysiekgier też o tym pomyślałem. Na szybko z głowy Zambrotta, Albertyni i Francesco Coco. Ten ostatni faktycznie się sprawdził około 2002-3 roku ale reszty za bardzo nie kojarzę.
0
@4Fabregas4 no ale o czym dokładnie myślisz? Ja mam na myśli może niezbyt eleganckie pożegnanie Messiego, Koemana czy Xaviego, może Tobie chodzi o co innego.
0
@4Fabregas4 twoja sprawa co uważasz za lepsze. Ja patrzę na to w ten sposób, że Bartomeu dostał Barcę w najlepszym możliwym czasie w historii, po latach sukcesów wypracowanych przez Laportę. Zatrudniał niewłaściwych trenerów, wydawał bez opamiętania pieniądze na nietrafione transfery, przepłacał piłkarzy. Zostawił klub w katastrofalnej sytuacji. Wszyscy znamy Laportę ponad 20 lat, to niezły gagatek, nikt z tym nie dyskutuje. Ale gorsze rzeczy niż on zrobiłbym by utrzymać klub na powierzchni.
0
@4Fabregas4 za innych się nie wypowiem, ale mi wystarczy pamiętać kadencję Nuneza i Bartomeu by obie kadencje Laporty oceniać świetnie.
0
@4Fabregas4 nie trzeba wiary, wystarczy pamięć.
0
Valverde kozak. Szkoda że to im się akurat trafił.
0
@Eklerek A jeszcze dwumecz z Realem. Dojdzie do 500?
2
Cud tylko sprawił, że ten najlepszy Cubarsi nie położył nam wczoraj meczu. Przegrana kluczowa wrzutka, przy której położył się jak długi i przegrany pojedynek biegowy z Sorlothem, w końcówce podanie pod nogi przeciwnika w połowie boiska, idealnie na kontrę.
0
Dopiero co czytałem że Laporta sprowadził dla swojego kolesia rezerwowego rezerwowych i co ciekawe część komentujących wsiadła do tego pociągu. Dla mnie Cancelo zapomniał z piłki więcej niż nasz Balde czy Martin się do tej pory nauczyli. To kawał piłkarza i bardzo pasuje do nas stylowo. Nie mam wielkich nadziei że to zobaczę, ale ciekawi mnie jak by wyglądała obrona z Kounde na środku a Cancelo i Balde po bokach.
3
Pogadał, to teraz cyk de Jonga i Cubarsiego do składu i od drugiej minuty spróbujmy odrobić 1-0. Zaczyna się robić jak z Xavim. Uparte trzymanie się na siłę z góry ustalonej koncepcji i faworyzowanie określonych zawodników.
2
Unai Emery to kandydat marzenie. Zapewnimy sobie mistrza po 5 kolejkach.
0
Olmo dzisiaj podanie jak Fabregas w najlepszych latach. No tego to nawet Pedri jeszcze nie potrafi. Brawo.
0
To on nie gra już w Arabskim klubie?
0
@Rifek akurat środkowego i lewego obrońcę to można w pierwszym składzie przechować.