0

nie

0

noo wiem, ale są inni gracze o podobnym profilu (SuperMario, Mandżukic, Aduriz)

0

a ja tak, lepszy on niż adriano ;)

0

dlaczego absurdalne ?

0

http://www.futhead.com/14/squads/12502428/

mało prawdopodobny, ale realny ;)

0

a zakaz transferowy ? Podobno City z PSG też dostali :)

0

Ostatnimi czasy irytuje mnie sposób w jaki Barcelona wyprowadza piłkę, robią to w ślimaczym tempie. Brakuje wbrew pozorom pomocników, ale takich którzy zap*****. No i został nam Messi, nie mogę zrozumieć jak piłkarz który walił bramy na zawołanie, ciągle robi różnicę na boisku teraz gra tak słabo, zero pressu nic. Niestety w tym sezonie Barca bez messiego podobała mi się znacznie lepiej

P.S: Bartra i Alba mistrzostwo świata wczoraj

0

hmmm Balotelli wg mnie nie pasuje on doBarcy. Fakt faktem posiada umiejetności ale tylko on wpływa na morale zepsołu, które nie byłyby najlepsze

0

Bykun - Nie zgodzę się z Tobą. Pomyśl co by było gdyby Messi grał na szpicy. Napastnik grający na szpicy ma całkiem inne umiejętności niż napastnik grający na skrzydle. "9" to tylko wykończenie i skuteczność

0

Silva Mata Fabregas Eboue ...

0

matrix20 - uważasz że zarobki uszczęśliwią człowieka. Wg Ciebie Robihnio miał skończyć jak Dudek. Poszedł on do Realu bo to było jego marzenie ale jakim kosztem. Przykładem piłkarza który właśnie mimo tego że grzał ławkę chciał coś jeszcze osiągnąć jest Edwin van Der Sar. Grając w Juve które za swoich czasów dominowało grzał tam ławę ale pow sobie że chcę coś jeszcze osiągnąc i proszę bardzo gra teraz w ManU i jak sami widzicie błyszczy !

0

I znów panowie widać nieudolne negocjowanie zarządu mowa tu o Tixim. Piłkarz taki jak Robihno powinien grać u nas i napewno każdy z wam cieszyłby oko taki piłkarzem w barwach blaugrany. Pasuję on do naszego stylu gry i wogóle. Szkoda że nie gra dla Barcy której taki zawodnik by się przydał, jednak istnieje opcja w postaci Silvy lub innego wychowanka z La Massi. Mowa tu o Bojanie który grając na szpicy nie pokazuję pełni swoich umiejętności a grając na skrzydlę ma dużo miejsca i może coś potargać . Opcją alternatywną jest niesamowity Pedro

0

Powiem wam tylę że Messi zdobędzie nagrodę Złotego Buta jeśli Xavi i Iniesta będą utrzymywać optymalną formę. Bo ten piłkarz jest zależny od nich. Chociaż sam coś w sobie umie stworzyć. Jako wierny kibic FCB bo kibicuję Barcelonie od 16 lat lubię Messiego i podziwiam za jego prowadzenie piłki i balans ciałem ale bardziej jestem zwolennikiem Iniesty czy Xaviego. Sam miałem okazję być na testach w Barcelonie ale dopiero w Juvenil A teraz gram w młodzieżowych drużynach WBA i chciałbym posiadać taki talent jakim dysponuję Xavi. Możecie mi nie wierzyć, ale kariere rozpoczynałem z Uni Oświęcim tam dostałem się do Cracovi z Cracovi do WBA mowa tu oczywiście o drużynach młodzieżowych. Pozdrawiam Michał !

0

Ludzie nie zapominajcie że Sandro był jednym z tych, który wyłowił Barcelonę z dołka, który Gaspart wykopał. Nie zapominajcie, że Laporta chciał zakontraktować Beckhama żeby wyregulować długi, bo jak wiemy na takiej gwieżdzie tamtych czasów nieżle idzie marketing. Ale pamiętajmy że Rossel był jedyny który walczył o Ronalidhnio jak lew i właśnie to był przełom dla Barcelony. Niestety panowie ale jestem za nim gdyż nie raz Rossel ratował tyłek Laporcie przez jego kłamstewka i dzięki pomocy Sandro zachował swoją prezydenturę. Jestem jak najbardziej za !!

0

Witam was. JEstem kibicem Barcy od 10 lat bywałem z nimi na dobre i na złe. I patrząc teraz na grę Barcy która rok temu miażdżyła rywali odczuwam pewien niedosyt. Dlaczego Iniesta świetny rozgrywający mające doskonałe umiejętności gra na lewej flance. Dlaczego Messi typowy crack posiadający niebywałą kontrolę nad piłką, i posiadający tak rozwinięte umiejętności do perfekcji bierze się za rozgrywanie. To nie w jego stylu i całkiem mu to nie wychodzi. Dlaczego nie ma zmiennika dla Alvesa który Za****dala cały sezon. Przydałby się Srna czy Eboue. Dlaczego Pep ustawia w 2 lini dwóch defensywnych pomocników. Czyż nie przyzwyczailiśmy się do ofensywy. Dlaczego para Xavi i Iniesta nie mogą dominować na środku. Dlaczego Messi nie może zostać na prawej stronie gdzie razem z Alvesem tworzą najlepsza parę na świecie. Ibra , do niego nie mam zastrzeżeń. Szczerze wolałem Eto`o lub Ville, ale Ibra udowodnił parę razy że godnie ich zastępuję. Więcej szans do Gry powinien dostawac Bojan, dysponuję niesamowitym potencjałem i umiejętnościami. To tyle na nastp rok proponuje kupić Davida Silve z Valencii ponieważ lewy jest potrzebny od zaraz ! Dziękuje

0

Chciałem się odnieść do innych meczów Barcy. Nie rozumiem toku myślenia Guardioli. Po co wystawia w środku z Xavim 2 defensywnych. Po co Iniesta gra na lewej to nie jego pozycja. I po co Messi bierze się za rozgrywanie to mu nie wychodzi. W meczach o wielką stawkę powinno się grać optymalnym składem. Dziękuje

0

Musze się odnieść do waszych postów szczególnie BelJar

Ja również nie jestem za tym aby gnoić Real czy coś takiego bo sam bym się cieszył gdyby Benzema lub Kaka ubrał trykot Barcy. Ale irytująca jest polityka Realu aby kupić te gwiazdy musieli oni zadłużyć się w banku ale dobra szacun dla Pereza. Laporta jest hipokrytą. Otóż krytykując Pereza o to że zreformował rynek transferowy swymi transferami,a potem mówiąc że nie wyda więcej na transfery niż 40 mln, a tu kupuje Ibre Maxwella i jak znam życie na tym się nie skończy.Ale BelJar pamiętaj ze to normalne że kibice Realu i Barcelony gnoją się nawzajem to jest odwieczny rywal.Każde GranDerbi to emocje nie do zapomnienia. Tutaj liczy się wynik prestiż gra. To jest normalne. Wiadomym jest że kibice narzucili tą rywalizacje ale wg mnie to jest piękne że te 2 kluby które prezentują światowej klasy pilkę przez tyle lat rywalizują o czołowe lokaty

Pozdrawiam prawdziwych kibiców ;))

0

c.de.fb

Widać że chu** się znasz na futbolu. Maxwell jest w ofensywie lepszy od Abidala i musze się z tym zgodzić, ale Abidal jest szybkim długodystansowcem. Napewno jest wytrzymalszy od Maxwella. Ja wstrzymałbym się z werdyktem.

0

Produktywny piłkarz, ostro wejść też potrafi. I wykończenie niezłe.

Jestem za

0

stary07

W La Massia jest jeden młodzik z Polski. To brat Krzysztofa Króla, Denis

0

szusti

Lassana Diarra nie może być odkryciem sezonu bo grywał już w pierwszym składzie bodajrze w Portsmunt lub w Boltonie nie wiem. A na odkrycie sezonu powinien wejść Pique i to wygrać.

0

hols 91

Bojan to świetny gracz widzisz 2 lata temu grał świetnie zaczęto go wychwalać i w poprzednim sezonie nie pokazał wiele być może dlatego że nie dawano mu szansy gry. Ale popatrz na Real. Kupili Benzeme ale tak naprawde w presezonie nic nie pokazuje. Według mnie lepszy jest Negredo i to o niebo bo strzelił 30 bramek dla Almeri a nie wiadomo czy taki czyn powtórzył by Benzema. A co do Ronaldo jego forma już dawno przemineła. I warto jeszcze pow że Laporta pow że nie wyda więcej niż 40 mln fakt, Ale z tego przyjdą zyski z Hleba i innych wyprzedanych gości.

0

hols 91

Bojan to świetny gracz widzisz 2 lata temu grał świetnie zaczęto go wychwalać i w poprzednim sezonie nie pokazał wiele być może dlatego że nie dawano mu szansy gry. Ale popatrz na Real. Kupili Benzeme ale tak naprawde w presezonie nic nie pokazuje. Według mnie lepszy jest Negredo i to o niebo bo strzelił 30 bramek dla Almeri a nie wiadomo czy taki czyn powtórzył by Benzema. A co do Ronaldo jego forma już dawno przemineła. I warto jeszcze pow że Laporta pow że nie wyda więcej niż 40 mln fakt, Ale z tego przyjdą zyski z Hleba i innych wyprzedanych gości.

0

santiago

Tylko my tym transferem nie zadłużyliśmy się w bankach. I Eto`o nie mógł zostać bo marudzi. A transfery Ronaldo i Kaki to bezsens i tyle.

0

ja nie rozumiem zarządu. Nie lepiej 45 mln + Hleb za Ville?. A co do Eto`o jest on tak zachłanny że aż mi żal patrzeć na niego.

0

rafalt 1991

Nie oszukujmy się Eto`o na przestrzeni lat pokazał że jest najlepszym napastnikiem na świecie. Mallorca i tu była wysoka forma potem Barcelona i nic się nie zmieniło Eto`o nie zawodzi w ważnych meczach za to Zlatan .... ;/

0

M@lo

Tu się zgodze lecz tylko dlatego Eto`o powinien odejść bo zawsze marudzi i narzeka. Lecz od tych 2 wolałbym Ville. Bardzo szybko zgrałby się z zespołem ponieważ grywa w reprezentacji. W La Liga grał zawsze i strzelał dużo bramek. Czy za tą samą wymiane Llorente nie uległ by Barcelonie. A jeżeli by to nie wypaliło starałbym się o młodziutkiego Pato ...

0

M@lo

Tu się zgodze lecz tylko dlatego Eto`o powinien odejść bo zawsze marudzi i narzeka. Lecz od tych 2 wolałbym Ville. Bardzo szybko zgrałby się z zespołem ponieważ grywa w reprezentacji. W La Liga grał zawsze i strzelał dużo bramek. Czy za tą samą wymiane Llorente nie uległ by Barcelonie. A jeżeli by to nie wypaliło starałbym się o młodziutkiego Pato ...

0

sciah

Według mnie Zlatan nie jest lepszy od Eto`o. Być może jest lepiej uzdolniony technicznie i ma lepszy drybling ale Eto`o jest o wiele szybszy od Zlatana i skuteczniejszy. A jak wiemy Zlatan lubi zawodzić w ważnych meczach. Ale myślę że Zlatan będzie bardziej bramkostrzelny niż w Serie A.

0

Szczerze wolałbym Ville niż Ibre ... NIe rozumiem strategii zarządu ... Napewno Llorente uległ by ofercie 4 mln + Eto`o ewentualnie Hleb ... A nie od dziś widomo że Villa Od Ibry i Eto`o jest lepszy ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?