0

Laporta gra genialnie ... Najpierw wykiwał Inter a ten sprzedal świetnego racza za grosze teraz podpuszczając Valencie że kiedy nie sprzedadzą swą gwiazdę kupią Zlatana. Mnie się wydaję że Villa od Ibry jest lepszy i nie ma tu nad czym dyskutować

Vilaa - Skuteczniejszy, Szybszy, a Ibra zawodzi w ważnych meczach także ... A Eto`o nie może zostać bo znów będzie marudził więc tak to jest ... A co do Maxwella to żałuje że Barca się o Zyrkowa nie starała on chciał grać w Barcelonie a na lewej grałby świetnie. W Sumie może i lepiej bo znów zaczęłaby się opera mydlana tak jak było z Arshavinem

0

Ja nie zakupiłbym ani Teveza ani Riberyego ... Zakupił bym młodego i skutecznego napastnika. Freedy Adu lub Ezequiel Lavezzi

0

Aczkolwiek byłbym za Ezeqielem Lavezzim xD Lepszy ;)

0

Benzema to świetny wybór ... Biorąc pod uwagę to że może wspaniale współpracować z Eto`o. Dwóch snajperów mmmm . ;) Wkońcu Henry odejdzie xD

0

Albo młodziutki skład

Akinfeev (Gienialne EURO 2008)

Rafael Da Silva ( Walczak , pewny)

V. Kompany ( Szybki dobra gra głową )

M. Richards ( Świetna gra piłką )

C. Bale ( Egzekutor wolnych, Szybki)

L. Messi ( Doskonałe panowanie nad Piłką szybkość technika KING !)

C. Fabregas ( jego gra mówi sama za siebie)

S. Nasri ( Wyszkolony techniczne perfekcyjne podania)

N. Sahin (Szybkość drybling mocne uderzenie )

S. Aguero ( drybler Technik skuteczny)

B. Krkic ( Może grzeje lawe ale mecze w Barca Atletic wspaniałe )

0

Doookładnie ... Sprzedać Eto`o to samobójstwo ma on predyspozycje do bycia najlepszym ;)

0

Powiem szczerze dziwiłem się z początku dlaczego Start Barcelony jest taki słaby xD Jednak Pep wyszedł na prostą i stworzył calkiem nowy zespół Messi już nie gra dla siebie lecz z drużyną postawa Eto`o bardzo dobra no i kolektywny futbol Xaviego ;) Takiej Barcy chcemy

0

Wisła Maa Szanse to wygrać ! ... Jeżeli Barcelona nie weżnie na serio tego meczu Może byc niespodzianka ... !

Aleee i tak wierzę w Barce !

VeB !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?