Teksas007
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oświęcim
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laporta gra genialnie ... Najpierw wykiwał Inter a ten sprzedal świetnego racza za grosze teraz podpuszczając Valencie że kiedy nie sprzedadzą swą gwiazdę kupią Zlatana. Mnie się wydaję że Villa od Ibry jest lepszy i nie ma tu nad czym dyskutować
Vilaa - Skuteczniejszy, Szybszy, a Ibra zawodzi w ważnych meczach także ... A Eto`o nie może zostać bo znów będzie marudził więc tak to jest ... A co do Maxwella to żałuje że Barca się o Zyrkowa nie starała on chciał grać w Barcelonie a na lewej grałby świetnie. W Sumie może i lepiej bo znów zaczęłaby się opera mydlana tak jak było z Arshavinem
0
Ja nie zakupiłbym ani Teveza ani Riberyego ... Zakupił bym młodego i skutecznego napastnika. Freedy Adu lub Ezequiel Lavezzi
0
Aczkolwiek byłbym za Ezeqielem Lavezzim xD Lepszy ;)
0
Benzema to świetny wybór ... Biorąc pod uwagę to że może wspaniale współpracować z Eto`o. Dwóch snajperów mmmm . ;) Wkońcu Henry odejdzie xD
0
Albo młodziutki skład
Akinfeev (Gienialne EURO 2008)
Rafael Da Silva ( Walczak , pewny)
V. Kompany ( Szybki dobra gra głową )
M. Richards ( Świetna gra piłką )
C. Bale ( Egzekutor wolnych, Szybki)
L. Messi ( Doskonałe panowanie nad Piłką szybkość technika KING !)
C. Fabregas ( jego gra mówi sama za siebie)
S. Nasri ( Wyszkolony techniczne perfekcyjne podania)
N. Sahin (Szybkość drybling mocne uderzenie )
S. Aguero ( drybler Technik skuteczny)
B. Krkic ( Może grzeje lawe ale mecze w Barca Atletic wspaniałe )
0
Doookładnie ... Sprzedać Eto`o to samobójstwo ma on predyspozycje do bycia najlepszym ;)
0
Powiem szczerze dziwiłem się z początku dlaczego Start Barcelony jest taki słaby xD Jednak Pep wyszedł na prostą i stworzył calkiem nowy zespół Messi już nie gra dla siebie lecz z drużyną postawa Eto`o bardzo dobra no i kolektywny futbol Xaviego ;) Takiej Barcy chcemy
0
Wisła Maa Szanse to wygrać ! ... Jeżeli Barcelona nie weżnie na serio tego meczu Może byc niespodzianka ... !
Aleee i tak wierzę w Barce !
VeB !!