O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 598
  • Liczba komentarzy 67
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Leazard! Co do Jana Pawła II może się i zgodzę ale co do komunizmu... Ten nasz pseudo-demokratyczny ustrój nie jest wcale super... (to tylko moje zdanie) A jeżeli wspominasz już o C.Ronaldo to powiem tak: Zaje**ście ogląda się ich zmagania! Jeden stara się dogonić i przegonić drugiego! Obaj są no kurcze... fantastyczni! Naprawdę cieszmy się z tego co mamy możliwość oglądać od kilku lat!

0

Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego co mamy okazje oglądać... ludzie!!! pomyślcie o tym ze za kilka ładnych lat nasze wnuczęta zapytają nas: '' Dziadku! Jak to było oglądać Messiego?'' ... Czuje się jak część tej tworzącej się legendy!

0

juz chce kolejne GD :)

0

To pogrom... i upokorzenie... VeB!!! Piłkarze z Realu ładnie się przerzucili :P z kopania piłki (co im nie wychodziło) na kopanie nóg (żadnej w sumie nie złamali ;) ) może w kopalni lepiej by im szlo?

0

luksy haha ;D dobre ;) kręcą sie niczym wiertla ;D

Zobacz wszystkie

0

No bez zadnych niespodzianek :P

0

No bez zadnych niespodzianek :P

0

Szkoda ze Laporta nie bedzie juz prezesem ;/

0

panowie. a co jesli barcelona wygra z xerez np 1:0? nie liczy sie ilosc bramek tylko punkty ;) pozdrawiam.

0

ma racje ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?