0

Leazard! Co do Jana Pawła II może się i zgodzę ale co do komunizmu... Ten nasz pseudo-demokratyczny ustrój nie jest wcale super... (to tylko moje zdanie) A jeżeli wspominasz już o C.Ronaldo to powiem tak: Zaje**ście ogląda się ich zmagania! Jeden stara się dogonić i przegonić drugiego! Obaj są no kurcze... fantastyczni! Naprawdę cieszmy się z tego co mamy możliwość oglądać od kilku lat!

0

Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego co mamy okazje oglądać... ludzie!!! pomyślcie o tym ze za kilka ładnych lat nasze wnuczęta zapytają nas: '' Dziadku! Jak to było oglądać Messiego?'' ... Czuje się jak część tej tworzącej się legendy!

0

juz chce kolejne GD :)

0

To pogrom... i upokorzenie... VeB!!! Piłkarze z Realu ładnie się przerzucili :P z kopania piłki (co im nie wychodziło) na kopanie nóg (żadnej w sumie nie złamali ;) ) może w kopalni lepiej by im szlo?

0

luksy haha ;D dobre ;) kręcą sie niczym wiertla ;D

0

Sergio Ramos... ;| jak mozna nawet w takiej sytuacji tak potraktowac kapitana swojej wlasnej reprezentacji? nie umie przegrywac... tragedia. powinien dostac po lbie konkretnie... widowisko piekne, naprawde dawno nie widzialem tak dobrego meczu. a co do realu to brak slow...

0

9kb/s ;d szalu nie ma ;)

0

Dzieki ;)

0

Super! Brawo Konradinho ;) i powodzenia jutro na spr ;) ja mam jutro z logistyki ;/ leee ;/

0

Moim zdaniem Valdes nie jest najlepszy ;pp ale nie mowie ze jest jakis slaby czy cos ;p w pierwszej 6 najlepszych bramkarzy powinien byc ;p ale w sumie czy ogole mozna powiedziec ze jakikolwiek bramkarz jest najlepszy na swiecie?

0

Real kupuje dobrych zawodnikoch ale wychowac gwiazde to jakos im sie nie udaje! !VeB!

0

niech strzela ile da fabryka! nie wiem czemu ale nie mogę się jakoś do niego przyzwyczaić ;/

0

relacja git ;) super wyjazd! pozdrawiam ;)

0

super! mam nadzieje ze po tej przerwie wroci do formy ;)

0

wkurzaja mnie komenty typu 'nie mozna na innym serwerze?' ludzie! chlopaki sie staraja robia co moga do poznej godziny a wam i tak zle. nie musicie w ogole pobierac.

0

super!!! rok bez pilki... ja bym nie mogl wytrzymac a co dopiero czlowiek dla ktorego jest to wielka pasja i praca

0

Zeby w kolejnych wypowiedziach nie musial juz narzekac na swoich zawodnikow ;)

0

ma racje ;]

0

Szkoda ze Laporta nie bedzie juz prezesem ;/

0

No bez zadnych niespodzianek :P

0

No bez zadnych niespodzianek :P

0

Zawodnicy Barcelony potega w kazdym sporcie! VeB!!!

0

mysle ze bedzie 4:1 albo 4:0 ;) obyyy ;) pozdro.

0

no keita gra znacznie lepiej niz w tamtym sezonie. ciekawe jak bedzie w przyszlym ;) tylko zeby go zadne kontuzje nie zjadly ;p i szkoda ze wypadnie na turniej do afryki ;/

0

e tam stosunek bramek ;P wkrotce odskoczymy w punktach ;)

0

henry moglby grac nba ;D ciekawe jakby mu poszlo ;D

0

e tam ;] wole zeby podawal a nie strzelal ;p od sttrzelanai sa inni ;)

0

haha no i super ;d ale i tak czekam na GD w wersji kopanej ;)

0

tez bym tak ocenil gre naszych zawodnikow :) oby noty byly coraz wyzsze ;)

0

i z meczu na mecz coraz lepiej... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?