0

Ja nie chce Abidala. Jakos nie moge sie do niego przekonac :/

0

Szkoda go :( Ale sam sobie winien.

0

Powodzenia. Ciezkie zadanie maja.

0

Moze przyjdzie nastepnego lata? :) Mi on pasuje :)

0

No mogl jeszcze troche poczekac ze zmiana Titiego. A co do Ibry to dajcie mu czas. Poza tym to nie wiem czemu sie go czepiacie, strzelil dwa gole :)

0

Oby Messi zakonczyl kariere w Barcelonie :) Ten Klub dal mu tak wiele... i ON dal tak wiele klubowi i nam :)

0

Oby jutro wygrali rownie wysoko ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?