0

haha Czikin masz racje ;D

0

Brawo :) !VeB!

0

Brawo :) !VeB!

0

panowie. a co jesli barcelona wygra z xerez np 1:0? nie liczy sie ilosc bramek tylko punkty ;) pozdrawiam.

0

No i niech Real patrzy ;D patrzy i podziwia ;D

0

nooooo super ;) wielkie dzieki :*

0

ma ktos moze link skrotu do pobrania?

0

firewax ma racje. zawsze te swieczki mnie wkurzaja ;p

0

wow! nie myslalem zeby treningi o tej godzinie robic ;p zamiast spac to grac ;d

0

nie ciekawie wyglada sytuacja w atletico ;/

0

ja tez na skrot poczekam :)

0

Super zdjecie :) a co do najgorszego to moim zdaniem te bledy w obronie ;/

0

skrot sie pojawi?

0

Pep zanotował lepszy początek sezonu od poprzedniego a to cieszy ;D oby dalej tak kierował drużyną ;D

0

onet.pl ^^

0

Maciek_Novy * wieeelkie dzieki :)

0

wielkie dzieki goal :) w dzisiejszych czasach chyba pobicie tego rekordu jest niemozliwe :P

0

a skrot albo bramki beda? za mecz dzieki ;)

0

No i git ;D Ciekawe kiedy pobije obecny rekord. A moze ktos wie ile minut wynosi jakis calkowity rekord bez straconej bramki?

0

angeluslove * jak narazie trofea ktore zdobylismy w tym sezonie sa owocami ciezkiej pracy z tamtego sezonu.

0

Dobry mecz. szkoda tych dwoch goli ale spoko :) No i zaczela sie droga po trofea :))

0

szkoda tej straconej bramki ;) ale rekord pobity :)

0

szkoda ze nie ogladalem pierwszej polowy ;/

0

Dymytro jak sie ogra to bedzie czyscil jak rzeznik ;d pokladam w nim wielkie nadzieje :)

0

i tak w nieskonczonosc ;)

0

sekcja z fcbarca.com? no ladnie ;D bede wypatrywal ;)

0

no tiaaaa ;] messi najlepsiejszy xD

0

no i ma stoProcent racji

0

Trzeba bedzie kupic kogos zima na bank. Mamy zbyt mala kadre na ilosc meczy ktore mozemy rozegrac.

0

Valdes to dobry bramkarz i wiele razy to udowadnial. 17minut bez stracenia gola to moim zdaniem bardzo realny cel :) powodzenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?