TeunPL
Dołączył/a: listopad 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha Czikin masz racje ;D
0
Brawo :) !VeB!
0
Brawo :) !VeB!
0
panowie. a co jesli barcelona wygra z xerez np 1:0? nie liczy sie ilosc bramek tylko punkty ;) pozdrawiam.
0
No i niech Real patrzy ;D patrzy i podziwia ;D
0
nooooo super ;) wielkie dzieki :*
0
ma ktos moze link skrotu do pobrania?
0
firewax ma racje. zawsze te swieczki mnie wkurzaja ;p
0
wow! nie myslalem zeby treningi o tej godzinie robic ;p zamiast spac to grac ;d
0
nie ciekawie wyglada sytuacja w atletico ;/
0
ja tez na skrot poczekam :)
0
Super zdjecie :) a co do najgorszego to moim zdaniem te bledy w obronie ;/
0
skrot sie pojawi?
0
Pep zanotował lepszy początek sezonu od poprzedniego a to cieszy ;D oby dalej tak kierował drużyną ;D
0
onet.pl ^^
0
Maciek_Novy * wieeelkie dzieki :)
0
wielkie dzieki goal :) w dzisiejszych czasach chyba pobicie tego rekordu jest niemozliwe :P
0
a skrot albo bramki beda? za mecz dzieki ;)
0
No i git ;D Ciekawe kiedy pobije obecny rekord. A moze ktos wie ile minut wynosi jakis calkowity rekord bez straconej bramki?
0
angeluslove * jak narazie trofea ktore zdobylismy w tym sezonie sa owocami ciezkiej pracy z tamtego sezonu.
0
Dobry mecz. szkoda tych dwoch goli ale spoko :) No i zaczela sie droga po trofea :))
0
szkoda tej straconej bramki ;) ale rekord pobity :)
0
szkoda ze nie ogladalem pierwszej polowy ;/
0
Dymytro jak sie ogra to bedzie czyscil jak rzeznik ;d pokladam w nim wielkie nadzieje :)
0
i tak w nieskonczonosc ;)
0
sekcja z fcbarca.com? no ladnie ;D bede wypatrywal ;)
0
no tiaaaa ;] messi najlepsiejszy xD
0
no i ma stoProcent racji
0
Trzeba bedzie kupic kogos zima na bank. Mamy zbyt mala kadre na ilosc meczy ktore mozemy rozegrac.
0
Valdes to dobry bramkarz i wiele razy to udowadnial. 17minut bez stracenia gola to moim zdaniem bardzo realny cel :) powodzenia :)