0

NA tvp sport powtórka velancii...

0

Kuźwa ludzie, Valencia właśnie skończyła swój mecz...

0

Gorzej od naszego nowego PO się nie da zagrać :) Pozdro!

0

Ta, Lucho sądzi, ze jeśli da zagrać Martinowi jeden mecz przed samym okienkiem zimowym to ten zostanie.

0

Szykuje się kolejny pokaz wspaniałej techniki naszego Douglasa. Już nie mogę się doczekać :)

0

To pewnie też jakiś rekord był XD

0

Skład ok, w drugiej połowie widziałbym Iniestę, Rafinhę i Pedro na kilkanaście minut ;)

0

Masz na myśli rękę Messiego czy łokieć Ronaldo? XD

2

Niech Ronaldo bierze złotą piłkę, ale w zestawie do niej niech dadzą mu Oscara.

0

Sorka, mój błąd...

0

Kurde, niech wykorzystują możliwość zakupu obrońcy na rzecz kontuzjowanego Vermalena i niech kupują Jakiegoś PO ew. Cuadrado

1

No nie da się ukryć, mam kilka lat mniej od niego, a siedzę przed kompem i nie robię nic pożytecznego dla ludzkości ;/

0

Co mam oglądać? Jeśli mnie oczy nie mylą to mecz o 22.00...

6

Kto to ku*wa jest Douglas???

0

Ale jaja

0

Real to strzela ze spalonych ile chce

0

Kulwa pieldoleni sędziowie ja pieldole kulwa mac

0

Administracja strony mnie zawiodła. Gdzie napis "Pilne" zajmujący pół ekranu?

1

Da się zauważyć, że Luis, może nie tyle co boi się, ale ma świadomość z kim gra. Nie to co było w przypadku Almerii

4

Pamiętam, jak Luis mówił, że nigdy nie zagra z dwoma defensywnymi pomocnikami :P

5

Okiem kibica: Mascherano
Okiem trenera: Busqusts

2

Ku*wa City mi kupon zepsuło ;/

0

Ale jaja XD

0

Ale złotą piłkę to on zdobędzie :D

0

A co oni tam wiedzą. Kto normalny zmamieni grzanie ławy w Barcy na grę w podstawowej 11 innego zespołu? pfff...

0

Wie ktoś na jakich kanałach są transmitowane dziś mecze reprezentacji?

2

Początek sezonu 2015/2016 - "Messi po długich wakacjach z szansą na pobicie rekordu Zarry!"

5

Nie śledzę losów Almerii, ale czy oni grają naprawdę tak słabo, żę Luis wystawia tak "dziwny" skład?

3

Według mnie Suarez może sb grać na tej prawej stronie, bo odkąd Luis trenuję Barcę nie ma już lewego/prawego skrzydła a coś w rodzaju lewego/prawego napastika.

0

Ma ktoś jakąś transmisje w dobrej jakości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?