TheBestZachary
Dołączył/a: grudzień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
NA tvp sport powtórka velancii...
0
Kuźwa ludzie, Valencia właśnie skończyła swój mecz...
0
Gorzej od naszego nowego PO się nie da zagrać :) Pozdro!
0
Ta, Lucho sądzi, ze jeśli da zagrać Martinowi jeden mecz przed samym okienkiem zimowym to ten zostanie.
0
Szykuje się kolejny pokaz wspaniałej techniki naszego Douglasa. Już nie mogę się doczekać :)
0
To pewnie też jakiś rekord był XD
0
Skład ok, w drugiej połowie widziałbym Iniestę, Rafinhę i Pedro na kilkanaście minut ;)
0
Masz na myśli rękę Messiego czy łokieć Ronaldo? XD
2
Niech Ronaldo bierze złotą piłkę, ale w zestawie do niej niech dadzą mu Oscara.
0
Sorka, mój błąd...
0
Kurde, niech wykorzystują możliwość zakupu obrońcy na rzecz kontuzjowanego Vermalena i niech kupują Jakiegoś PO ew. Cuadrado
1
No nie da się ukryć, mam kilka lat mniej od niego, a siedzę przed kompem i nie robię nic pożytecznego dla ludzkości ;/
0
Co mam oglądać? Jeśli mnie oczy nie mylą to mecz o 22.00...
6
Kto to ku*wa jest Douglas???
0
Ale jaja
0
Real to strzela ze spalonych ile chce
0
Kulwa pieldoleni sędziowie ja pieldole kulwa mac
0
Administracja strony mnie zawiodła. Gdzie napis "Pilne" zajmujący pół ekranu?
1
Da się zauważyć, że Luis, może nie tyle co boi się, ale ma świadomość z kim gra. Nie to co było w przypadku Almerii
4
Pamiętam, jak Luis mówił, że nigdy nie zagra z dwoma defensywnymi pomocnikami :P
5
Okiem kibica: Mascherano
Okiem trenera: Busqusts
2
Ku*wa City mi kupon zepsuło ;/
0
Ale jaja XD
0
Ale złotą piłkę to on zdobędzie :D
0
A co oni tam wiedzą. Kto normalny zmamieni grzanie ławy w Barcy na grę w podstawowej 11 innego zespołu? pfff...
0
Wie ktoś na jakich kanałach są transmitowane dziś mecze reprezentacji?
2
Początek sezonu 2015/2016 - "Messi po długich wakacjach z szansą na pobicie rekordu Zarry!"
5
Nie śledzę losów Almerii, ale czy oni grają naprawdę tak słabo, żę Luis wystawia tak "dziwny" skład?
3
Według mnie Suarez może sb grać na tej prawej stronie, bo odkąd Luis trenuję Barcę nie ma już lewego/prawego skrzydła a coś w rodzaju lewego/prawego napastika.
0
Ma ktoś jakąś transmisje w dobrej jakości?