TheBestZachary
Dołączył/a: grudzień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak.
0
Wszyscy piszą o Mascherano na DP(fajnie by było), ale się nie zdziwię jeśli dziś wyjdzie Xavi, Sergi Roberto i Rafinha/Iniesta w środku pola...
2
Co jak co, ale gdyby wszyscy tak biegali za piłką jak Pedro(powtarzam za piłką, bo z piłką to niech nie biegają jak on) to nie musielibyśmy się martwić o żaden mecz...
0
Na pewno ma większe szanse na występ w tej reprezentacji w razie, kiedy kariera mu się źle potoczy, aniżeli w kadrze Hiszpanii...
0
Te artykuły z serii "Przy Canaletes mówią..." są naprawdę dobre i fajnie się je czyta. Propsy dla autora i zabieram się za czytanie ;)
22
Każdy się jara Douglasem, a niech tylko zrobi najmniejszy błąd, po którym malaga stworzy sb sytuację, 70% osób z tej strony "sprzeda go".
47
Ten Suarez dobry jest, myślę, że powinien niedługo dostać szanse w pierwszej drużynie.
0
Jak na razie Lucho podejmuje dobre decyzje, każdy mecz na 0 z tyłu :D
4
Lucho ma jaja :P
2
Szczerze, ani to śmieszne ani prawdziwe.
0
Osobiście odpowiadał by mi taki o to scenariusz: Alves w tym sezonie gra w większości meczów, Montoya w pozostałych a Douglas grzeje ławę. W przyszłym Alves odchodzi Montoya wskakuje do 11 a Douglas na rezerwę ;)
0
Przypomina mi się taka bliźniacza sytuacja. Real vs Dortmund w LM, Durm którego kojarzą chyba tylko fani BVB tak skasował Garetha, że nie istniał on w owym meczu, także nie koniecznie Douglas jest bez szans ;)
0
Ten komentarz był bardziej dla żartu niż na serio ;)
0
Jako, że wiem już wszystko o tym zawodniku, po obejrzeniu kilku filmików na yt, mogę stwierdzić, że nie będzie się bał "piznąć" z dystansu xD
25
Niech nas pozytywnie zaskoczy...
0
Kurde, niech się wykuruje na Elche bo bez tylu zawodników nasz atak to straszna bieda ;(
3
0
Już się nie mogę doczekać jak razem z Denisem pocisną Barce w meczach z Sevillą. Swoją drogą, strasznie szybko to wypożyczenie zostało domknięte, chciałbym by tak z dnia na dzień była oficjalka o przyjściu Cuadrado...
0
Wie ktoś może czy na cyfrowym Polsacie na którymś z kanałów będzie emitowany mecz LFC vs Borussia lub City vs Arsenal?
0
Wie ktoś może czy na cyfrowym Polsacie na którymś z kanałów będzie emitowany mecz LFC vs Dortmund lub City vs Arsenal?
3
Polak w Barcy to by było coś. Myślę, że Łukasz dałby radę w tak wielkim klubie, ale Cuadrado jest bardziej uniwersalny.
1
Rafinha luj dobry w ch*j
0
Ku*wa pomyliłem godziny i nie zdążyłem na 15 minut gdzie strzelili 3 gole...
1
Jeśli się nie mylę, to sam Juan jest zwolennikiem dołączenia do Barcy. To może okazać się decydujące co do jego przenosin. Oby trafił do nas :D
3
Teraz czekamy na wiadomości w sprawie Cuadrado :)
4
No trudno, niech go biorą, bo lepszy on niż nikt. Później niech rusza ofensywa po Cuadrado i nie patrzyć na to czy Alves zostaje, brać Kolumbijczyka w ciemno ;)
0
Napisze mi ktoś czy były jakieś zmiany już?
1
Co jak co, ale Afellay byłby dosyć solidnym zmiennikiem, ale jeśli Luis uważa,że tak będzie lepiej dla zespołu, to cóż tu płakać.
0
Ile ja bym dał, żeby za kilka lat pisano w gazetach, że zmieniłem fryzurę :D
1
Nie obraziłbym się;)