1

Sędziowie pomagali to wygrali. Ot mi wyczyn.

1

Hahahahahahahahahhahahaahhaa

4

100% prawdy. I powiem tak: MAM BÓL DUPY, ale o to, że korupcja ciągnie real madryt do zwycięstw.

1

Płaczkaldo nie został królem strzelców LM. Został nim Messi. Dwa gole ze spalonego trzeba sie nie liczą.

3

Ja szczerze to sikam na LM realu. Dwa gole ronaldo z Bayernem ze spalonego i awansik pfffff! To Messi powinien zostać Kr królem Strzelców LM.

3

Liga Mistrzów wygrana dzięki sędziom.

0

ZP dla pięknisia.

2

Też mam takie przeczucie :(, no ale tak to jest jak sędziowie pomagają im( dwa gole sronaldo ze spalonego itp)

0

Warmińsko-Mazurskie(Reszel) susza od trzech tygodni?

0

Jest tu może ktoś, kto odbywał służbę przygotowawczą do wojska rok temu lub w tym roku? Złożyłem podanie i mam pytanie.

1

Ehh, real 2:0 prowadzi :/
Barcelona jak grała tak grała, ale decyzje sędziowskie na korzyść białasów dały im mistrzostwo i to prawda w 100%

6

Ale mnie wkurza no!!! Puta klub wygra mistrzostwo bo sędziowie gwizdali na korzyść białasów.

1

Ale jak ona nie chce to nic tego nie zmieni... No chyba, że 6 w lotto trafisz :D

22

Dziewczyny zawsze maturę ustną zdają.

0

Z Bayernem grał gówno, ale dwa gole ze spalonego robią swoje.

2

On jest faworytem, ale do kaszany roku.

12

Fot. COPE
Po pierwszym półfinale Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Atlético wiele dyskusji wywołał atak łokciem Sergio Ramosa na Lucasa Hernándeza, którego nie dostrzegł Martin Atkinson. Pojawiły się głosy, że kapitan Królewskich może zostać ukarany przez UEFA i przegapić rewanż, a nawet potencjalny finał. Inaczej twierdzi dziennik MARCA, który zapewnia, że UEFA nie będzie przyglądać się tej sprawie i Sergio Ramos nie zostanie zawieszony.

Z rm.pl

Sa równi i równiejsi ...

1

Atletico dało dupy i tyle.

0

Ładuje sie i laduje

0

Ja będę poprawiać z matmy. Może nastrzelam na 30% :)
Jak nie to trudno bo i tak idę do wojska po maturze podanie do Lidzbarka zawioze.

0

Niech płacze.

0

TERAZ 1:0 DLA NAS POWINNO BYC. #PUTAMADRID.

0

Oby sędziowie znowu nie zaliczyli goli ze spalonych płaczka.

13

A kogo te egzaminy obchodzą?

0

Ja nie moglem. Jak wyloguje sie z fejsa na lapku/ telefonie to nie moge ponownie

0

Zbyt wiele razy próbowałeś(aś) się zalogować. Ze względów bezpieczeństwa nałożyliśmy na Twoje konto tymczasową blokadę logowania. Spróbuj ponownie później



Bez komentarza..

Wiecie kiedy to zejdzie?


Co za zenada. Nie moge sie odwolac do centrum pomocy bo pisze ze nie ma takiego emaila hahahahahaha

0

Mam tam wazne dane itp.

0

No kurde nie dziala...

0

E no, na fake konto na fejsie moge normalnie sie logowac....

0

U mnie dalej nic. Ciągle pisze, że Za często próbujesz. Spróbuj ponownie później.
Nie działa z kompa, telefonu, nawet messenger ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?