TheBigShow
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typowy Hala Dzieciak. Zobaczysz, że Barca wygra w rewanżu.
0
Nie. Ale i tak powinien być Stoch w drugiej dziesiątce.
1
Już po Lidze Mistrzów :(
0
Neymar sam nic nie zdziała :/
8
Enrique i ta jego "taktyka"
2
Wstyd. Baba rządzi chłopem.
0
http://www.paranormalne.pl/topic/42860-nowy-tunel-z-szwajcarii-symbolika-otwarcia/
Co Wy na to?
5
Zaraz miernoty z rm skopiują z fcb i wtedy my będziemy się śmiać z nich.
Brawa za kolejne okładki!
0
Ale ekstra zawody w Sapporo. Warunki trudne, a oni z taką niską belką.
0
Yhy, rm.pl sam plagiatuje okładki z gazet a teraz taki kozaczek. Wystarczy zobaczyć jego tweety, że to chołota.
0
Zgadzam się z Tobą w 100%.
0
Sprawdz to się przekonasz :)
8
Perezik frusrtracja bo coś nie poszło po jego myśli :) Brawa dla Burmistrza.
0
No ale niestety Iluminaci go zabili.
0
To kupa a nie skoki.
0
Boże Neymar.....
0
Celta wystawi rezerwowy skład na mecz z Realem Madryt?
Jeśli to okaże się prawdą to ja pierdziele...
0
Wszystko zależy od ich zaległego meczu. Jeśli go wygrają to ich morale pójdą w górę.
1
Niedoszlifowanym bramkarzem.
1
Trzeba płacić na czas.
1
Ale emocje, loty strasznie dalekie. Belkę za wysoko ustawili.
0
Haha, Doda sama się sprzedała Iluminatom a teraz taka cwaniara.
0
Witam. Mam pytanie, czy jak się zakłada konto na fortunie to dostaje sie jakieś pieniądze na start gratisowo?
0
Już komentarze na rm nie moge czytac. Nie laduja sie.
0
We are the champions!
0
Zagra jak zwykle, czyli kupę, a gazety go wychwalą, że mimo dwóch urazów wspierał drużynę z całych sił.
0
To już nie pierwszy raz. Ja tam wylewam pomyje na ten klub.
3
Atak na wtc z 2001 roku nie był przypadkowy. 27 kwietnia 2001 roku w kreskówce Johnny Bravo pokazano coś takiego: https://www.google.pl/amp/s/jarek-kefir.org/2015/04/13/czy-lekasz-sie-piramidy-z-wszystkowidzacym-okiem/amp/
0
Haahahhaahahahahahah. Nie skoczył najlepiej i nie powinien wygrać.
0
Taa? To Wellinger lepiej skoczył od stocha. Zasrane punkty za wiatr.