0

Typowy Hala Dzieciak. Zobaczysz, że Barca wygra w rewanżu.

0

Nie. Ale i tak powinien być Stoch w drugiej dziesiątce.

1

Już po Lidze Mistrzów :(

0

Neymar sam nic nie zdziała :/

8

Enrique i ta jego "taktyka"

2

Wstyd. Baba rządzi chłopem.

5

Zaraz miernoty z rm skopiują z fcb i wtedy my będziemy się śmiać z nich.
Brawa za kolejne okładki!

0

Ale ekstra zawody w Sapporo. Warunki trudne, a oni z taką niską belką.

0

Yhy, rm.pl sam plagiatuje okładki z gazet a teraz taki kozaczek. Wystarczy zobaczyć jego tweety, że to chołota.

0

Zgadzam się z Tobą w 100%.

0

Sprawdz to się przekonasz :)

8

Perezik frusrtracja bo coś nie poszło po jego myśli :) Brawa dla Burmistrza.

0

No ale niestety Iluminaci go zabili.

0

To kupa a nie skoki.

0

Boże Neymar.....

0

Celta wystawi rezerwowy skład na mecz z Realem Madryt?
Jeśli to okaże się prawdą to ja pierdziele...

0

Wszystko zależy od ich zaległego meczu. Jeśli go wygrają to ich morale pójdą w górę.

1

Niedoszlifowanym bramkarzem.

1

Trzeba płacić na czas.

1

Ale emocje, loty strasznie dalekie. Belkę za wysoko ustawili.

0

Haha, Doda sama się sprzedała Iluminatom a teraz taka cwaniara.

0

Witam. Mam pytanie, czy jak się zakłada konto na fortunie to dostaje sie jakieś pieniądze na start gratisowo?

0

Już komentarze na rm nie moge czytac. Nie laduja sie.

0

We are the champions!

0

Zagra jak zwykle, czyli kupę, a gazety go wychwalą, że mimo dwóch urazów wspierał drużynę z całych sił.

0

To już nie pierwszy raz. Ja tam wylewam pomyje na ten klub.

3

Atak na wtc z 2001 roku nie był przypadkowy. 27 kwietnia 2001 roku w kreskówce Johnny Bravo pokazano coś takiego: https://www.google.pl/amp/s/jarek-kefir.org/2015/04/13/czy-lekasz-sie-piramidy-z-wszystkowidzacym-okiem/amp/

0

Haahahhaahahahahahah. Nie skoczył najlepiej i nie powinien wygrać.

0

Taa? To Wellinger lepiej skoczył od stocha. Zasrane punkty za wiatr.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?