TheBigShow
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U mnie w Reszlu to już zwykłe sklepy ledwo co ciągną odkąd pojawiła się biedronka i polo market. Chociaż polo jakoś długo też nie pobędzie bo większość chodzi do biedry.
0
A jakie przedsiębiorstwo prowadzisz? Jak sklep to możesz już zamykać. Ludzie idą do biodronki, lidla..
0
Szkoda. Ostatni jeden lub dwa sezony mógłby rozegrać i wygrać Ligę Mistrzów.
1
A co to za okazja?
0
Typowy Janusz transferu. Ma spadek formy jak każdy to od razu won?
0
A Ty myślisz, że Twoja Justynka to czysta? Chłopie, one nawalają tyle kilosów dziennie, że bez wspomagaczy padły by.
0
Grał ktoś z Was w Martial Heroes?
0
Leci gdzieś w polskiej tv dragon ball?
3
Madryt ma ból pupy i tyle.
3
I bardzo dobrze, że po MŚ odejdzie. Wtedy się przekonają jaki to Ramos średniak.
3
Prawda.
1
Babatunde Aiyegbusi- polski wrestler przebywający w WWE Performance Center.
0
Chyba nie marszczyłrano xD
Ewidentnie bez formy...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Właśnie zobaczyłem, że jeden Hala Dzieciak ma nick: CHWDFCB. Ale to żałosne.
0
Takie lewaki z mojej byłej klasy zdawali do następnej klasy, a gdyby byli oceniani sprawiedliwie to by kiblowali z wf-u. Nawet kilku z mojej klasy składali skargi do dyrektota, ale to nie pomogło. Inny nie ogarnia matmy, stara się a i tak nie umie to dostaje 1 a taki lewak z wfu nic nie zrobi i 3 ma.
0
Wyniki go bronią? Wygrał LM po golu ze spalonego. Atletico grało średnio, ale gol ze spalonego był!
0
Iniesta nie był znakomitym pracownikiem?
0
Cos Ty. Szkoda oddawac kasy za te 4 miesiace juz.
0
Zwykly staz z urzedu pracy jako pracownik biurowy. Siedze nic nie robie. Przykleje kilka paragonow za paliwo do ksiazki kontroli pracy i tyle. Staz do 30 listopada wiec blisko juz. Jutro i tak ide po zwolnienie lekarskie.
0
Skonczylem technikum informatyczne. Urzad zaproponowal mi staz w policji to sie zgodzilem.
0
Jak sekretarki to nic nie robią. Dwie nie sekretarki co siedza od administracji ze mna w pokoju to malo co robia. Np. teraz sobie z matka przez telefon rozmawia. Drugla na allegro buty zimowe szuka.
0
Co za FRAJERSTWO jest w policji. Jestem na stazu, deszcz leje, kolo od listow pojechal do olsztyna i mi kazali leciec w deszcz zaniesc listy do urzedow- mops, urzad pracy, urzad skarbowy. Przyszedlem caly mokry, zimno mi a dzis wrocilem po 2 dniowym urlopoe bo mnie grypa zlapala w sobote..
0
Nie doszukujcie już karnych na siłę. Nie róbcie obciachu jak rm.pl
0
Enrique zawalił mecz.
0
Co ten sędzia odwalił? Czemu przerwał akcję Eibaru? Strata realu i koniec meczu, a jakby real dalej miał piłkę to by nie zakończył.
0
To ile minut doliczą?
0
To są te detale Zidane'a.
56
Zmuszeni będą do kupowania pasztetowej z biedronki.
2
Faworyzacja Realu jest widoczna gołym okiem.