0

U mnie w Reszlu to już zwykłe sklepy ledwo co ciągną odkąd pojawiła się biedronka i polo market. Chociaż polo jakoś długo też nie pobędzie bo większość chodzi do biedry.

0

A jakie przedsiębiorstwo prowadzisz? Jak sklep to możesz już zamykać. Ludzie idą do biodronki, lidla..

0

Szkoda. Ostatni jeden lub dwa sezony mógłby rozegrać i wygrać Ligę Mistrzów.

1

A co to za okazja?

0

Typowy Janusz transferu. Ma spadek formy jak każdy to od razu won?

0

A Ty myślisz, że Twoja Justynka to czysta? Chłopie, one nawalają tyle kilosów dziennie, że bez wspomagaczy padły by.

0

Grał ktoś z Was w Martial Heroes?

0

Leci gdzieś w polskiej tv dragon ball?

3

Madryt ma ból pupy i tyle.

3

I bardzo dobrze, że po MŚ odejdzie. Wtedy się przekonają jaki to Ramos średniak.

3

Prawda.

1

Babatunde Aiyegbusi- polski wrestler przebywający w WWE Performance Center.

0

Chyba nie marszczyłrano xD
Ewidentnie bez formy...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Właśnie zobaczyłem, że jeden Hala Dzieciak ma nick: CHWDFCB. Ale to żałosne.

0

Takie lewaki z mojej byłej klasy zdawali do następnej klasy, a gdyby byli oceniani sprawiedliwie to by kiblowali z wf-u. Nawet kilku z mojej klasy składali skargi do dyrektota, ale to nie pomogło. Inny nie ogarnia matmy, stara się a i tak nie umie to dostaje 1 a taki lewak z wfu nic nie zrobi i 3 ma.

0

Wyniki go bronią? Wygrał LM po golu ze spalonego. Atletico grało średnio, ale gol ze spalonego był!

0

Iniesta nie był znakomitym pracownikiem?

0

Cos Ty. Szkoda oddawac kasy za te 4 miesiace juz.

0

Zwykly staz z urzedu pracy jako pracownik biurowy. Siedze nic nie robie. Przykleje kilka paragonow za paliwo do ksiazki kontroli pracy i tyle. Staz do 30 listopada wiec blisko juz. Jutro i tak ide po zwolnienie lekarskie.

0

Skonczylem technikum informatyczne. Urzad zaproponowal mi staz w policji to sie zgodzilem.

0

Jak sekretarki to nic nie robią. Dwie nie sekretarki co siedza od administracji ze mna w pokoju to malo co robia. Np. teraz sobie z matka przez telefon rozmawia. Drugla na allegro buty zimowe szuka.

0

Co za FRAJERSTWO jest w policji. Jestem na stazu, deszcz leje, kolo od listow pojechal do olsztyna i mi kazali leciec w deszcz zaniesc listy do urzedow- mops, urzad pracy, urzad skarbowy. Przyszedlem caly mokry, zimno mi a dzis wrocilem po 2 dniowym urlopoe bo mnie grypa zlapala w sobote..

0

Nie doszukujcie już karnych na siłę. Nie róbcie obciachu jak rm.pl

0

Enrique zawalił mecz.

0

Co ten sędzia odwalił? Czemu przerwał akcję Eibaru? Strata realu i koniec meczu, a jakby real dalej miał piłkę to by nie zakończył.

0

To ile minut doliczą?

0

To są te detale Zidane'a.

56

Zmuszeni będą do kupowania pasztetowej z biedronki.

2

Faworyzacja Realu jest widoczna gołym okiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?