0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Ronaldo ma napewno małe IQ. Ma coś z mózgiem. W przyszłości pewnie straci fortunę.

0

Słabe krycie Borussi.

2

Hala Dzieci powiedzą, że Neymar na sterydach.

0

Wyjebongo już mam.. Staż półroczny w policji kończę 30 listopada, a na wiosnę składam podanko do wojska. Na służbę przygotowawczą, a potem do 15 giżyckiej brygady zmechanizowanej.

3

Ciekawe kto będzie w jego związku kobietą? Stawiam, że on będzie dostawać w owtór.

4

Zależy jakie?

0

Fajnie się czyta ten płacz Hala Dzieci. Tak się śmieli z potknięcia Barcelony.

0

Martial Heroes. Zamknięte zostało w 2010 ale powstał prywatny serwer. Trwa open beta. Wyłapywane są błędy. brightmh.com

0

I niby na ZP jego. Cały sezon gów*o grał.

1

Hahaahahaha koniec :)

0

Aby Real strzelił.

0

Ja wiedziałem, że 4 dadzą.

1

Wiedziałem, że 4 minuty doliczą :)

0

No standardowo.

0

Przeszedł na złą stronę mocy.

0

Ale piecze Hala Dzieci. Fajnie się czyta.

0

Ja mam siłę,
Ja mam moc,
Mogę kochać całą noc!

0

Żel Złota Piłka. Haha

3

Wątpię.

2

W tym roku zapowiada się jak na moje oko śnieżna i mroźna zima.

0

W ogóle dziecko nie podobne do niego. Pewnie adoptowane.

1

Ja nigdy nie jeździłem samochodem przed prawkiem. Chciałem, ale nie jeździłem bo na wiosce u babci i dziadka obok nich mieszkają ciatka z wójkiem i by się śmiali, że jeździć nie umiem i rozgadali by wszystkim. Mi z pierwszą jazdą u instruktora też zgasł z 4 razy. Potem szło spoko. Zdałem teorie za 1 razem z 74/74. Żadnych książek nie czytałem bo mi się nie chciało. Nie uczyłem się z płyty nauki tylko po 20 razy dziennie robiłem testy. Egzamin praktyczny tak samo za 1 razem. Każdy się dziwił z rodziny :)

3

Ogarnijcie się. W wczorajszym meczu po prostu brakowało szczęścia.

1

Neymar mnie wkurza tymi kiwkami. Przez to traci dużo piłek

1

No cóż, tegoroczna Liga robi się ciekawa :)

0

Zdaniem Hala Dzieciaka, Atletico podkłada nam się! Hahhahaa, chyba zapomniał o weekendowem rywalu Realu.

0

Ale Hala Dzieci płaczą. Teraz na fejsie będzie spokój.

0

Ale piecze Hala Dzieci.

0

Hahaahhan słyszycie????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?