TheBigShow
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Ronaldo ma napewno małe IQ. Ma coś z mózgiem. W przyszłości pewnie straci fortunę.
0
Słabe krycie Borussi.
2
Hala Dzieci powiedzą, że Neymar na sterydach.
0
Wyjebongo już mam.. Staż półroczny w policji kończę 30 listopada, a na wiosnę składam podanko do wojska. Na służbę przygotowawczą, a potem do 15 giżyckiej brygady zmechanizowanej.
3
Ciekawe kto będzie w jego związku kobietą? Stawiam, że on będzie dostawać w owtór.
4
Zależy jakie?
0
Fajnie się czyta ten płacz Hala Dzieci. Tak się śmieli z potknięcia Barcelony.
0
Martial Heroes. Zamknięte zostało w 2010 ale powstał prywatny serwer. Trwa open beta. Wyłapywane są błędy. brightmh.com
0
I niby na ZP jego. Cały sezon gów*o grał.
1
Hahaahahaha koniec :)
0
Aby Real strzelił.
0
Ja wiedziałem, że 4 dadzą.
1
Wiedziałem, że 4 minuty doliczą :)
0
No standardowo.
0
Przeszedł na złą stronę mocy.
0
Ale piecze Hala Dzieci. Fajnie się czyta.
0
Ja mam siłę,
Ja mam moc,
Mogę kochać całą noc!
0
Żel Złota Piłka. Haha
3
Wątpię.
2
W tym roku zapowiada się jak na moje oko śnieżna i mroźna zima.
0
W ogóle dziecko nie podobne do niego. Pewnie adoptowane.
1
Ja nigdy nie jeździłem samochodem przed prawkiem. Chciałem, ale nie jeździłem bo na wiosce u babci i dziadka obok nich mieszkają ciatka z wójkiem i by się śmiali, że jeździć nie umiem i rozgadali by wszystkim. Mi z pierwszą jazdą u instruktora też zgasł z 4 razy. Potem szło spoko. Zdałem teorie za 1 razem z 74/74. Żadnych książek nie czytałem bo mi się nie chciało. Nie uczyłem się z płyty nauki tylko po 20 razy dziennie robiłem testy. Egzamin praktyczny tak samo za 1 razem. Każdy się dziwił z rodziny :)
3
Ogarnijcie się. W wczorajszym meczu po prostu brakowało szczęścia.
1
Neymar mnie wkurza tymi kiwkami. Przez to traci dużo piłek
1
No cóż, tegoroczna Liga robi się ciekawa :)
0
Zdaniem Hala Dzieciaka, Atletico podkłada nam się! Hahhahaa, chyba zapomniał o weekendowem rywalu Realu.
0
Ale Hala Dzieci płaczą. Teraz na fejsie będzie spokój.
0
Ale piecze Hala Dzieci.
0
Hahaahhan słyszycie????