5

Real dziś dobrze gra, ale typowy żelas- wolny na farcie, karny i gol na pustaka.

0

Myśli, ze ZP dostanie.

1

Bez Messiego Barca daje radę, ale bez Iniesty leżymy i robimy pod siebie. Oby Real przegrał bo tak to odskoczy nam.

2

Neymar dno totalne.

1

Ale mnie ten Neymar wkurza. Nie lubię go. Nie pasuje do Barcelony.

0

No teraz 2:1 powinno być.

0

Nie ma. Nie ma kurna! Remis 1:1 powinien być.

0

Ehh hattrick ronaldo.

1

Nie.

0

Pierwszy karny za nic real dostal

0

Powinno być 1:1

0

Bo patałachy nie zatwierdzają POWTÓREK.

1

Ale mnie ten Ćwiąkała wkurza tym spuszczaniem się nad Realem.

1

I właśnie są efekty braku zatwierdzania powtórek.

10

Karnego nie powinno być

1

Walony fart. I tak nie ma prawa dostać ZP za granie niczego.

2

0

Wiadomo, że gol był prawidłowy.

2

Jak bym grał w Realu to bym zawalił strzała na ryj dla crka to by sie uspokoił. Ja nie wiem co to za lalusie się go boją tam.

0

Bo to jest człowiek cham. Ma kompleks nie tylko Messiego.

1

Oszczędzają się na Real.

1

I tak niedługo 500+ zniknie i się skończy. W ogóle tego 500+ nie powinno być.

1

real przegra z Alaves.

1

Tebas to marionetka Pereza.

4

Nie od dziś wiadomo, że Tebas to marionetka Pereza.

3

Co za pieprz*** sędzia!!!##

0

Wkur mnie ten sędzia.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Oby Legia broniła się jak Atletico!

33

Jutro Zidane zostanie ogłoszony trenerem wszechczasów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?