TheBigShow
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Real dziś dobrze gra, ale typowy żelas- wolny na farcie, karny i gol na pustaka.
0
Myśli, ze ZP dostanie.
1
Bez Messiego Barca daje radę, ale bez Iniesty leżymy i robimy pod siebie. Oby Real przegrał bo tak to odskoczy nam.
2
Neymar dno totalne.
1
Ale mnie ten Neymar wkurza. Nie lubię go. Nie pasuje do Barcelony.
0
No teraz 2:1 powinno być.
0
Nie ma. Nie ma kurna! Remis 1:1 powinien być.
0
Ehh hattrick ronaldo.
1
Nie.
0
Pierwszy karny za nic real dostal
0
Powinno być 1:1
0
Bo patałachy nie zatwierdzają POWTÓREK.
1
Ale mnie ten Ćwiąkała wkurza tym spuszczaniem się nad Realem.
1
I właśnie są efekty braku zatwierdzania powtórek.
10
Karnego nie powinno być
1
Walony fart. I tak nie ma prawa dostać ZP za granie niczego.
2
0
Wiadomo, że gol był prawidłowy.
2
Jak bym grał w Realu to bym zawalił strzała na ryj dla crka to by sie uspokoił. Ja nie wiem co to za lalusie się go boją tam.
0
Bo to jest człowiek cham. Ma kompleks nie tylko Messiego.
1
Oszczędzają się na Real.
1
I tak niedługo 500+ zniknie i się skończy. W ogóle tego 500+ nie powinno być.
1
real przegra z Alaves.
1
Tebas to marionetka Pereza.
4
Nie od dziś wiadomo, że Tebas to marionetka Pereza.
3
Co za pieprz*** sędzia!!!##
0
Wkur mnie ten sędzia.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Oby Legia broniła się jak Atletico!
33
Jutro Zidane zostanie ogłoszony trenerem wszechczasów.