0

@Rupert_Haubica Yhym. I Araujo pokornie przyjmie rolę zmiennika. XD

0

Pokazał, że nie jest niezastąpiony ale na 100% nie powinien odchodzić za mniej niż 70 mln

3

@lysy1015 Ponoć zatruł się szwagrówką na sylwestrze.

0

Wajnaszjus z czerwoną kartką? Za niesportowe zachowanie? Tak nie można. Sami rasiści wśród sędziów.

3

@Kismeth Tłuczek do ziemniaków zablokował szufladę na 5 miesięcy. Dopiero dzisiaj udało im się otworzyć xD

14

@armin84 Właśnie przez takich jak Ty nic się nie zmieni. Facet kompromituje klub i niszczy go od środka "ale zrobił wiele dobrego". Na taczkach go wywieźć.

0

@Kamiloza91 To nie oglądaj, nikt ci przecież nie każe.

4

Wyczuwam filmik z oddziału Footrolla jutro xD

0

Będzie do kupienia kalendarz z terminarzem i ważnymi datami na rok 2025? Na 2024 był.

8

Z dwie minuty się zastanawiałem kto to kurde jest "Ninguno" XD


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@on1977 Nie ma też wsparcia sędziowskiego ale to nie zmienia faktu, że większość meczy przegrywamy przez własne frajerstwo.

4

@addept I bez Lewandowskiego

0

X kuwa D przegrać taki mecz. No no. Dobrze, że Barca przyzwyczaiła mnie do tego przez ostatnie 5 sezonów.

0

Tydzień temu dokładnie tego samego newsa widziałem xD

1

Araujo? Jak najbardziej. De Jong? Po ch*j?

2

Dziady część 321412

18

Polecam wejść na stronę realu i poczytać komentarze. Złoto xD

3

Fajnie, że się odbudowuje. Życzę mu dobrej kariery ale nie w Barcelonie.

0

Kurde nie chce być czarnowidzem... ale przeczuwam soczysty wpierdol.

0

@Kismeth Niech dorzucą jeszcze kilo giętej z jakiegoś boiska z B klasy i deal.

0

Xku*waD. Cyrk na kółkach.

3

@Siwy88 Lepiej Ty się spakuj i wyjedź. Gdzieś gdzie nie ma dostępu do internetu.

0

@graco14 Umiemy czytać ze zrozumieniem? ;)

0

@Arasz Tak, ale planowałem wyjść szybciej by obejrzeć. Teraz się waham xD

0

@rodineusz Jedna z tych absurdalnych zmian dała nam punkt.

1

To moja wina. Na ostatnie 6 meczy Barcy oglądałem 4. Z Sociedad, z Celtą, Z Las Palmas i z Betisem. Nie oglądałem z Brestem i Mallorcą bo były w środku tygodnia i byłem w pracy. Wniosek? Na mecze Barcy muszę iść do roboty.

0

@addept Trafisz. W pucharze króla xD

0

@krzakov o pacz. Jednak są.


1

@[Oli] Lepiej Mudryka lub Anthonego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?