TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rupert_Haubica Yhym. I Araujo pokornie przyjmie rolę zmiennika. XD
0
Pokazał, że nie jest niezastąpiony ale na 100% nie powinien odchodzić za mniej niż 70 mln
3
@lysy1015 Ponoć zatruł się szwagrówką na sylwestrze.
0
Wajnaszjus z czerwoną kartką? Za niesportowe zachowanie? Tak nie można. Sami rasiści wśród sędziów.
3
@Kismeth Tłuczek do ziemniaków zablokował szufladę na 5 miesięcy. Dopiero dzisiaj udało im się otworzyć xD
14
@armin84 Właśnie przez takich jak Ty nic się nie zmieni. Facet kompromituje klub i niszczy go od środka "ale zrobił wiele dobrego". Na taczkach go wywieźć.
0
@Kamiloza91 To nie oglądaj, nikt ci przecież nie każe.
4
Wyczuwam filmik z oddziału Footrolla jutro xD
0
Będzie do kupienia kalendarz z terminarzem i ważnymi datami na rok 2025? Na 2024 był.
8
Z dwie minuty się zastanawiałem kto to kurde jest "Ninguno" XD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@on1977 Nie ma też wsparcia sędziowskiego ale to nie zmienia faktu, że większość meczy przegrywamy przez własne frajerstwo.
4
@addept I bez Lewandowskiego
0
X kuwa D przegrać taki mecz. No no. Dobrze, że Barca przyzwyczaiła mnie do tego przez ostatnie 5 sezonów.
0
Tydzień temu dokładnie tego samego newsa widziałem xD
1
Araujo? Jak najbardziej. De Jong? Po ch*j?
2
Dziady część 321412
18
Polecam wejść na stronę realu i poczytać komentarze. Złoto xD
3
Fajnie, że się odbudowuje. Życzę mu dobrej kariery ale nie w Barcelonie.
0
Kurde nie chce być czarnowidzem... ale przeczuwam soczysty wpierdol.
0
@Kismeth Niech dorzucą jeszcze kilo giętej z jakiegoś boiska z B klasy i deal.
0
Xku*waD. Cyrk na kółkach.
3
@Siwy88 Lepiej Ty się spakuj i wyjedź. Gdzieś gdzie nie ma dostępu do internetu.
0
@graco14 Umiemy czytać ze zrozumieniem? ;)
0
@Arasz Tak, ale planowałem wyjść szybciej by obejrzeć. Teraz się waham xD
0
@rodineusz Jedna z tych absurdalnych zmian dała nam punkt.
1
To moja wina. Na ostatnie 6 meczy Barcy oglądałem 4. Z Sociedad, z Celtą, Z Las Palmas i z Betisem. Nie oglądałem z Brestem i Mallorcą bo były w środku tygodnia i byłem w pracy. Wniosek? Na mecze Barcy muszę iść do roboty.
0
@addept Trafisz. W pucharze króla xD
0
@krzakov o pacz. Jednak są.
1
@[Oli] Lepiej Mudryka lub Anthonego.