TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gaucho Po Leao, Kimmichu, Frimpongu i Williamsie*
13
Świetna, tania opcja na sezon lub dwa. A jak odpali to na dłużej.
0
@barczyk Troszkę lepiej niż przeciętnie. Taki występ 6/10. Bez znaczących błędów ale nie wyróżniał się też za bardzo.
0
@robertocarlos76 Tak, oglądam tam cały mecz.
0
@noface https://www.fcbarca.com/119991-gdzie-ogladac-mecz-barcelona-monaco-o-puchar-gampera.html
6
@Elvisek Tak, w klubie panuje optymizm.
0
@45M4R Zainwestuj w interpunkcję bo bardzo źle się ciebie czyta.
0
@Ramek Mam taką nadzieję, że pozamyka nam wszystkim japy.
0
Coś jest nie tak, przecież padło słynne "w klubie panuje optymizm" względem Nico... xD
1
@Wojtek84 "Ja nie czytam tych newsów. Ona mają nakręcać ruch i klikalnoścć" A kliknę im, niech mają. IQ 200
0
@kuz Nie ma co się dziwić bo powód jest akurat oczywisty: pieniądze.
7
@LeoMessi1994 no masz rację. Na 00% będzie w składzie.
0
@goldensun Niezły mistrz świata xD
1
@Lucyfffer Nie no, konkurencję miał i to bardzo dużą i poważną. Po prostu ich wszystkich odstawił w tyle.
4
@JulianoBelletti Idealnie w punkt stary. Info o byłym naszym możliwie wzmacniającym potencjalnego rywala a się czepiają jakby to było info o jakimś Wietnamczyku transferowanym do Indii.
0
Już widzę najnudniejszy finał jaki może być. Francja:Anglia xD
0
Kolejny Araujo xD
0
Mój ulubiony cykl xD
0
Za tydzień "Bravo Sport: Rasiak zaoferował się Barcelonie!"
0
@Magicc89PL Za Neymara to zupełnie co innego, bo po prostu weszła wysokość klauzuli
0
Jesteśmy dziadami część 2137
0
Motyla noga! Podbierają nam piłkarza marzeń!
1
"Barcelona ma plan wobec Ansu Fatiego". Jaki? Kufa sprytny.
2
@ricardo0705 Patrzysz tylko z naszej perspektywy. Dla Francuzów jest to bardzo ważny mecz.
5
@zaky274 6 baniek to tyle co nic. Jakby był Anglikiem z jakiegoś Leeds to by poszedł za +/- 30
1
I znowu real madryt b w La lidze...
2
News z 8 marca ale wrzucony teraz bo gola strzelił xD
3
Widzę, że dalej lubimy robić z siebie frajerów i niczego się nie nauczyliśmy
0
@Elvisek I takim "antyfutbolem" bez Lewego wygrywamy
2
Dobrze, podbierać putanyolowi. Może coś z nich będzie.