TheMazixX
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiejsze podania Arthura to kosmos!!! Najbardziej się boję że on kiedyś odejdzie...
2
Czyli coś może być na rzeczy z odejściem
0
Barca - Ajax
Juve- City
Utd- Porto
Totki-Liverpool
Mogło by być fajnie.
0
Atletico nie potrafi dzisiaj wymienić 3-4 podań na małej przestrzeni. To się może źle skończyć.
0
Wielu sie ze mną nie zgodzi ale Andre Gomes daje sobie rade w Evertonie ;)
13
Coutinho od razu coś lepiej po wejściu do pomocy
0
Jeszcze Liverpool i City
0
Proszę o linka na priv!
0
A mi Bilbao haha :D
0
Bilbao da rade? :/
0
Oglądam od 20 minuty. O co chodzi z tym biegiem dembele.
6
Warto zauważyc jak dużo lepiej wyglądała gra dembele na prawej stronie.
0
Trening czasami nie jest jutro o 18?Barcelona trenuje 2 dni z rzędu chyba
0
Przyznaję się do błędu, przepraszam wszystkich urazonych w tym dembele, Vaamoos.
0
Wróć jak dorośniesz. NIGDZIE nie napisałem że gra 1 na 1. Chodzi o to, że Vinicius szarpie do przodu nawet jak mu to nie wychodzi, a Dembele zatrzymuje się z piłką i oddaje do Alby albo Rakiticia.
0
Najlepsze jest to że Vinicius takimi rajdami zdziała dużo więcej niż dembele i coutinho razem wzięci.
5
Napisze to w 38 minucie. Odpadamy z pucharu króla.
1
Dembele do zmiany, nie przytomny, głupie straty.
0
Dembele bierz przykład z Viniciusa... Chociaż niech chłopak próbuje bo co chwilę piłka w tył...
0
Mundo Deportivo przeprowadziło ankietę, czytaj ze zrozumieniem.
0
Popatrz na to co pisze redakcja ;)
"Mundo Deportivo przeprowadziło ankietę, w której zadało swoim czytelnikom pytanie,kto powinien zostać następcą Luisa Suareza w Barcelonie. 48%głosujących wskazało na Mbappe, 14% na Kane`a , i 7% na Lukę Jovicia."
2
Wszyscy dobrze wiedzą że Mbappe jest nie do wyjęcia z PSG a i tak każdy go uważa za następce Suareza...
1
Wywiadu udzielał w języku Hiszpańskim?
0
Coutinho dzisiaj bardzo ładnie :D
0
Żebyśmy nie umieli wymienić podań na przestrzeni 2-3 metrów i oddać strzał.
Naszą forme oddaje to że wygrywamy 1-0 z Valladolid po rzucie karnym którym praktycznie być nie powinno xd
2
Suarez chciał strzelać a wyszło mu lepsze przyjęcie niż normalnie XD
0
Ja tylko w tle słucham co się dzieje, a słucham komentatora bo warto wiedzieć czy cos sie dzieje, ale mecz strasznie nudny...
0
To zależy, mi np często nie odpowiadają opcje które wybiera Valverde ale jest to dobry trener i życzę mu żeby został jak najdłużej wygrywając jak najwięcej trofeów.
0
Kane jeszcze żebyś wracał częściej : https://goo.gl/images/swGmEh
1
Liga Mistrzów to jest okres kiedy jesteśmy w stanie zobaczyć każda drużynę prawie na pełnym zaangażowaniu, tutaj nikogo nie można skreślac. Mecz z Juventusem może być w każdą stronę, tam się może wydarzyć wszystko.