0

Dzisiejsze podania Arthura to kosmos!!! Najbardziej się boję że on kiedyś odejdzie...

2

Czyli coś może być na rzeczy z odejściem

0

Barca - Ajax
Juve- City
Utd- Porto
Totki-Liverpool
Mogło by być fajnie.

0

Atletico nie potrafi dzisiaj wymienić 3-4 podań na małej przestrzeni. To się może źle skończyć.

0

Wielu sie ze mną nie zgodzi ale Andre Gomes daje sobie rade w Evertonie ;)

13

Coutinho od razu coś lepiej po wejściu do pomocy

0

Jeszcze Liverpool i City

0

Proszę o linka na priv!

0

A mi Bilbao haha :D

0

Bilbao da rade? :/

0

Oglądam od 20 minuty. O co chodzi z tym biegiem dembele.

6

Warto zauważyc jak dużo lepiej wyglądała gra dembele na prawej stronie.

0

Trening czasami nie jest jutro o 18?Barcelona trenuje 2 dni z rzędu chyba

0

Przyznaję się do błędu, przepraszam wszystkich urazonych w tym dembele, Vaamoos.

0

Wróć jak dorośniesz. NIGDZIE nie napisałem że gra 1 na 1. Chodzi o to, że Vinicius szarpie do przodu nawet jak mu to nie wychodzi, a Dembele zatrzymuje się z piłką i oddaje do Alby albo Rakiticia.

0

Najlepsze jest to że Vinicius takimi rajdami zdziała dużo więcej niż dembele i coutinho razem wzięci.

5

Napisze to w 38 minucie. Odpadamy z pucharu króla.

1

Dembele do zmiany, nie przytomny, głupie straty.

0

Dembele bierz przykład z Viniciusa... Chociaż niech chłopak próbuje bo co chwilę piłka w tył...

0

Mundo Deportivo przeprowadziło ankietę, czytaj ze zrozumieniem.

0

Popatrz na to co pisze redakcja ;)

"Mundo Deportivo przeprowadziło ankietę, w której zadało swoim czytelnikom pytanie,kto powinien zostać następcą Luisa Suareza w Barcelonie. 48%głosujących wskazało na Mbappe, 14% na Kane`a , i 7% na Lukę Jovicia."

2

Wszyscy dobrze wiedzą że Mbappe jest nie do wyjęcia z PSG a i tak każdy go uważa za następce Suareza...

1

Wywiadu udzielał w języku Hiszpańskim?

0

Coutinho dzisiaj bardzo ładnie :D

0

Żebyśmy nie umieli wymienić podań na przestrzeni 2-3 metrów i oddać strzał.
Naszą forme oddaje to że wygrywamy 1-0 z Valladolid po rzucie karnym którym praktycznie być nie powinno xd

2

Suarez chciał strzelać a wyszło mu lepsze przyjęcie niż normalnie XD

0

Ja tylko w tle słucham co się dzieje, a słucham komentatora bo warto wiedzieć czy cos sie dzieje, ale mecz strasznie nudny...

0

To zależy, mi np często nie odpowiadają opcje które wybiera Valverde ale jest to dobry trener i życzę mu żeby został jak najdłużej wygrywając jak najwięcej trofeów.

0

Kane jeszcze żebyś wracał częściej : https://goo.gl/images/swGmEh

1

Liga Mistrzów to jest okres kiedy jesteśmy w stanie zobaczyć każda drużynę prawie na pełnym zaangażowaniu, tutaj nikogo nie można skreślac. Mecz z Juventusem może być w każdą stronę, tam się może wydarzyć wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?