TheMazixX
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam,ma ktoś jakieś pomysły na nazwe kanału na yt o tematyce naszej FCB? :D
0
Żeś przykozaczyl. Barca gra marna piłkę. Takich rywali powinni gromic co najmniej 3 0. 2 zmiany z dupy. Suarez do zmiany A on ściąga Dembele... rozumiem jeszcze za jakiegoś napastnika albo coś Ale on chciał bronić wyniku 1 0 z beniaminkiem. Czasy. Barca to styl ataku jak za czasów MSN każdy się bał A teraz valverde boi się naszych zawodników.
0
#ValverdeOUT tylko to zostaje do napisania po tym meczu.
0
Dlatego mówię, za rok już byłym gotów. Jest Coutinho, dobrze zapowiadający sie Arthur. A co najważniejsze Puig , młody chłopak a już mega mnie zaskoczył.
0
Dla mnie za już wiekowego rakiticia po tym sezonie może iść za te 125 :D
20
Witam. Jeśli ktoś ma dobre serduszko i zamiast przewalić 2 złote, bardzo proszę o pomoc.
https://www.siepomaga.pl/dla-oliwii
Amputacja – całe życie bałam się tego słowa, a dzisiaj staje się ono faktem. Mam na imię Oliwia. Od urodzenia choruję na malformację naczyń krwionośnych lewej nogi oraz znaczne jej skrócenie. Niebawem czeka mnie amputacja, niedługo stracę lewą nogę. Aby dalej móc normalnie żyć, będę potrzebowała protezy. Niestety jej koszt to ponad 200 tysięcy złotych! Jestem tutaj, ponieważ nie mogę się poddać. Muszę zawalczyć o swoje życie. Pomożesz mi?
Patronem całej Akcji są Majewscy którzy wzywają inne gwiazdy do pomocy.
0
Już nawet się nie będę odzywał o tym suarezie ... Ale do zmiany za munira.
Dembele I semedo dzisiaj kozak.
2
Arthur,puig,rafinha na plus
Według mnie Malcom dzisiaj mało widoczny najbardziej to ten puig taki młody A takie dobre dopieszczone podania w punkt, ten balans ciałem takie lekkie poruszanie się po boisku, aż dałbym mu miejsce w kadrze na sezon. Mega mi zaimponował
0
Jak widzicie teraz skład? :D Szczerze pierwszy raz mam taki problem,ponieważ lubie młodych i dynamicznych jak arthur,dembele,malcom no ale w skłaadzie dla wszystkich miejsca nie będzie :/
Suarez Messi
Coutinho Rakitic Busi Dembele
Jordi Umtiti Pique Roberto/Semedo
Ter Stegen
Pewnie coś tego typu będzie, a ja np chciałbym zobaczyć coś takiego
Suarez Messi
dembele Arthur rakitic malcom
Jordi Umtiti PIque
Ter Stegen
0
A Roberto ostatnio nie dostał czerwonej ?
0
No tak najlepiej kupować nowych, Messi,Suarez,Coutinho,Dembele,grieezman.
Kogo jeszcze??może lewego??dybale?? Nie wiem jak chcesz pomieścić tylu zawodnikow w ataku.
0
Będzie 4 4 2 pewnie Ale ja bym chciał wreszcie 4 3 3 bez tego surareza po lewej stronie bo to porażka ...
Suarez messi
Iniesta/coutinho rakitic busi dembele
Alba umtiti pique Roberto
Cillesen
0
Coutinho na rewanż juz będzie?
0
Szczerze,to nie podoba mi się Valverde jako trener. Chciałem dac mu szanse, ale barca nie ma rozwiązania, na skrzydło dośrodkowanie i to tyle. To nie to samo co Enrique na początku
0
Ktoś wie może kiedy rafinha powraca po kontuzji?Tak myślę przydałby się
0
Gomes to jest duży dzik :D Myślę że on kiedyś odpali :D A jak nie mecz z realem to kiedy :D Na pomoc go :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja to dzisiaj dałbym szanse zagrac Gomesowi,i denisowi na skrzydle. Wierzę w tą dwójkę