TheNewBarça
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kobylin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta kasa, która została przeznaczona na Robinho powinna znaleźć się na koncie Barcy za Ibrę. 24+26 - to byłoby już coś ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
0
eldorado - gdzie podałeś ten argument? Bo nie widzę?
0
kickit! - powtórzę słowa Guardioli: "Potrzebujemy dobrego, rosłego napastnika. Da to nam więcej możliwości w ataku". Nie zmyśliłem tego.
0
Fetta - oczywiście, że chciał. "Potrzebujemy dobrego, rosłego napastnika. Da to nam więcej możliwości w ataku". Ok, chcecie się podzielić swoimi spostrzeżeniami to piszcie, ja idę na mecz LFC, później odpisze.
BARCELONISTA31 - a kibic nie może się martwić o finanse klubu? O czymś nie wiem?
0
pizzerman1 - spójrz na to ze strony ekonomicznej. Ok, Guardiola dostaje tego kogo chce bo o to chodzi. Dostał Hleba, Caceresa, Ibre, Czygre i wszyscy odeszli po promocyjnej cenie [Hleb lata po całej Europie ]. Ktoś dobrze napisał, Pep dostał zabawkę Ville to Ibra out. Czekam na wyjaśnienie tej sytuacji. W całym konflikcie nie jestem ani za Pepem ani za Zlatanem. Patrze na to z boku jako osoba trzecia. Poza tym, jak macie pisać, że jestem poje***y to nie piszcie w ogóle, mam swoje zdanie na ten temat i tyle. Możecie się z nim zgadzać bądź nie, ale jeśli się nie zgadzacie to dajcie chociaż jakiś argument żeby dyskusją trochę się trzymała.
0
kickit! - wystarczyło go opchnąć do City. Nie jestem jakimś Jego wielkim fanem ale na tej transakcji powinniśmy więcej zarobić i tyle. Poza tym przeszedł do Milanu to i do City też dałoby rade.
0
eldorado - owszem ale sprzedawać kogoś za wszelką cenę to porażka ekonomiczna. Podobno mamy dużo długów a pieprzenie o tym, że ZAOSZCZĘDZIMY 60 mln to puste słowa, my mieliśmy na nim ZAROBIĆ. Po sprzedaży Ibry dochodzę do wniosku, że Barca nie ma żadnych długów, tak to rozumiem, w końcu oddaliśmy go jak za darmo.
0
Teraz spójrzcie na Pepa ale nie przez pryzmat zdobycia wszystkich pucharów.
Caceres 16 mln ---> 4 mln [opcja wykupu]
Czygra 25 mln ---> 15 mln
Ibra 45 mln + Eto'o ---> 24 mln
Hleb 15 mln ---> błąka się po Europie
Wysnujcie sobie wniosek.
Już sobie odpuszczam krytykowanie go za Keirrisona i Henrique, "powiedzmy", że to Czikiego błędy.
Już mnie nic nie zdziwi, nawet oddanie Villi za 10 mln do Realu.
0
Co będzie z Ibrą? Odejdzie na 99%.
0
IceMan - większym? Z pewnością Guardiola.
0
Raczej Ibry nie zatrzymamy.
0
"Wielu kibiców pokochało Barcelonę właśnie dzięki Barcelonie. "
Dzięki Ronaldinho raczej :)
0
mackowskibarca1 - Nie ma.
0
Arsenal przecież już wygrał jedno trofeum, Emirates Cup. Starczy im.
0
Karta DVB albo tunerek edukowalny + http://satsharing.net/free.php i oglądacie za free na JSC+2, pozdro :)
0
Tablica? A oni zginęli pod Pałacem Prezydenckim czy w Smoleńsku? Najlepiej im mauzoleum wybudujcie, państwo w państwie i kościół w kościele fanatycy.
0
Stanowczo za młody na Milan.
0
Sformatowałem i wszystko już gra :D
0
Geble - dzięki! Pomogło!
0
Jest wyjaśnienie ze strony zarządu Laporty - http://www.fcb24.com/news/sala-i-martn-zaprzecza--sytuacja-ekonomiczna-jest-swietna-29b1a0e73ad56acbbd45662068af0dab.html?
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pilates
0
karci0 - głodnemu chleb na myśli :D
0
A no wybacz, moja przygoda z FM'em skończyła się na wersji 07 :D
0
cracker - ale co to ma do rzeczy? Skoro zawodnik nie chce przedłużyć kontraktu to go nie przedłuży i go do tego nie zmusisz. Podobna sytuacja jest z Oezilem. Jak nie zmieni teraz klubu to Werder nie dostanie ani jednego euro. Mesut pójdzie ze swoją kartą zawodniczą tam gdzie będzie chciał.
0
Nie odbierałbym tego w ten sposób, że Guardiola popełnił błąd i nie chce się do niego przyznać. Po prostu nikt nie będzie trzymany tutaj na siłę. Podobnie było z Toure, jak to Rosell bodajże powiedział "jeśli zawodnik nie jest pewien na 150%, że chce zacząć nowy sezon w barwach Barcy to może odejść, nikt go na siłę trzymać nie będzie."
0
Unzue został trenerem Numancii.
0
siemion - szukasz w odpowiednim dziale odpowiedniego pliku, klikasz na np. Match.rar i pobierasz :)
0
siemion - http://barca-media.com/video/
0
2 maj 2009! Nie zapomnimy!
0
http://24timezones.com/pl_czas/guam_czas_lokalny.php