0

Ta kasa, która została przeznaczona na Robinho powinna znaleźć się na koncie Barcy za Ibrę. 24+26 - to byłoby już coś ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

0

eldorado - gdzie podałeś ten argument? Bo nie widzę?

0

kickit! - powtórzę słowa Guardioli: "Potrzebujemy dobrego, rosłego napastnika. Da to nam więcej możliwości w ataku". Nie zmyśliłem tego.

0

Fetta - oczywiście, że chciał. "Potrzebujemy dobrego, rosłego napastnika. Da to nam więcej możliwości w ataku". Ok, chcecie się podzielić swoimi spostrzeżeniami to piszcie, ja idę na mecz LFC, później odpisze.

BARCELONISTA31 - a kibic nie może się martwić o finanse klubu? O czymś nie wiem?

0

pizzerman1 - spójrz na to ze strony ekonomicznej. Ok, Guardiola dostaje tego kogo chce bo o to chodzi. Dostał Hleba, Caceresa, Ibre, Czygre i wszyscy odeszli po promocyjnej cenie [Hleb lata po całej Europie ]. Ktoś dobrze napisał, Pep dostał zabawkę Ville to Ibra out. Czekam na wyjaśnienie tej sytuacji. W całym konflikcie nie jestem ani za Pepem ani za Zlatanem. Patrze na to z boku jako osoba trzecia. Poza tym, jak macie pisać, że jestem poje***y to nie piszcie w ogóle, mam swoje zdanie na ten temat i tyle. Możecie się z nim zgadzać bądź nie, ale jeśli się nie zgadzacie to dajcie chociaż jakiś argument żeby dyskusją trochę się trzymała.

0

kickit! - wystarczyło go opchnąć do City. Nie jestem jakimś Jego wielkim fanem ale na tej transakcji powinniśmy więcej zarobić i tyle. Poza tym przeszedł do Milanu to i do City też dałoby rade.

0

eldorado - owszem ale sprzedawać kogoś za wszelką cenę to porażka ekonomiczna. Podobno mamy dużo długów a pieprzenie o tym, że ZAOSZCZĘDZIMY 60 mln to puste słowa, my mieliśmy na nim ZAROBIĆ. Po sprzedaży Ibry dochodzę do wniosku, że Barca nie ma żadnych długów, tak to rozumiem, w końcu oddaliśmy go jak za darmo.

0

Teraz spójrzcie na Pepa ale nie przez pryzmat zdobycia wszystkich pucharów.

Caceres 16 mln ---> 4 mln [opcja wykupu]

Czygra 25 mln ---> 15 mln

Ibra 45 mln + Eto'o ---> 24 mln

Hleb 15 mln ---> błąka się po Europie

Wysnujcie sobie wniosek.

Już sobie odpuszczam krytykowanie go za Keirrisona i Henrique, "powiedzmy", że to Czikiego błędy.

Już mnie nic nie zdziwi, nawet oddanie Villi za 10 mln do Realu.

0

Co będzie z Ibrą? Odejdzie na 99%.

0

IceMan - większym? Z pewnością Guardiola.

0

Raczej Ibry nie zatrzymamy.

0

"Wielu kibiców pokochało Barcelonę właśnie dzięki Barcelonie. "

Dzięki Ronaldinho raczej :)

0

mackowskibarca1 - Nie ma.

0

Arsenal przecież już wygrał jedno trofeum, Emirates Cup. Starczy im.

0

Karta DVB albo tunerek edukowalny + http://satsharing.net/free.php i oglądacie za free na JSC+2, pozdro :)

0

Tablica? A oni zginęli pod Pałacem Prezydenckim czy w Smoleńsku? Najlepiej im mauzoleum wybudujcie, państwo w państwie i kościół w kościele fanatycy.

0

Stanowczo za młody na Milan.

0

Sformatowałem i wszystko już gra :D

0

Geble - dzięki! Pomogło!

0

karci0 - głodnemu chleb na myśli :D

0

A no wybacz, moja przygoda z FM'em skończyła się na wersji 07 :D

0

cracker - ale co to ma do rzeczy? Skoro zawodnik nie chce przedłużyć kontraktu to go nie przedłuży i go do tego nie zmusisz. Podobna sytuacja jest z Oezilem. Jak nie zmieni teraz klubu to Werder nie dostanie ani jednego euro. Mesut pójdzie ze swoją kartą zawodniczą tam gdzie będzie chciał.

0

Nie odbierałbym tego w ten sposób, że Guardiola popełnił błąd i nie chce się do niego przyznać. Po prostu nikt nie będzie trzymany tutaj na siłę. Podobnie było z Toure, jak to Rosell bodajże powiedział "jeśli zawodnik nie jest pewien na 150%, że chce zacząć nowy sezon w barwach Barcy to może odejść, nikt go na siłę trzymać nie będzie."

0

Unzue został trenerem Numancii.

0

siemion - szukasz w odpowiednim dziale odpowiedniego pliku, klikasz na np. Match.rar i pobierasz :)

0

0

2 maj 2009! Nie zapomnimy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?