Nie lubie Keity. Psuje większość akcji i jest zdecydowanie słabszy technicznie od swoich kolegów grających na jego pozycji. Jedynym plusem może być to, że Barca może na nim zarobić.
Nie lubie Keity. Psuje większość akcji i jest zdecydowanie słabszy technicznie od swoich kolegów grających na jego pozycji. Jedynym plusem może być to, że Barca może na nim zarobić.
Komentarze
0
Nie lubie Keity. Psuje większość akcji i jest zdecydowanie słabszy technicznie od swoich kolegów grających na jego pozycji. Jedynym plusem może być to, że Barca może na nim zarobić.
0
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/noticia/dani-alves-es-trenca-la-clavicula
0
6-8 tygodni pauzy... ;/
0
Nie lubie Keity. Psuje większość akcji i jest zdecydowanie słabszy technicznie od swoich kolegów grających na jego pozycji. Jedynym plusem może być to, że Barca może na nim zarobić.
0
6-8 tygodni pauzy... ;/
0
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/noticia/dani-alves-es-trenca-la-clavicula