0

Nie lubie Keity. Psuje większość akcji i jest zdecydowanie słabszy technicznie od swoich kolegów grających na jego pozycji. Jedynym plusem może być to, że Barca może na nim zarobić.

0

6-8 tygodni pauzy... ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?