Dobra, przyznaję zawiodłam się. Bojan widać bez formy, może się polepszy, może nie. Tyle w jego temacie. Keita miał kilka ładnych piłek, ale to jeszcze nie jest to czego oczekuję. Abidal dzisiaj grał ładnie.Alves stawia na wrzutki, powinien szukać nowych zagrań. Dużo błędów. Mascherano i Iniesta próbowali coś zdziałać. Co do Thiago i Nolito- jeśli będą więcej grać to z pewnością będziemy mieli duże wzmocnienie. Reszta grała jak grała, lepiej lub gorzej.
Dobra, przyznaję zawiodłam się. Bojan widać bez formy, może się polepszy, może nie. Tyle w jego temacie. Keita miał kilka ładnych piłek, ale to jeszcze nie jest to czego oczekuję. Abidal dzisiaj grał ładnie.Alves stawia na wrzutki, powinien szukać nowych zagrań. Dużo błędów. Mascherano i Iniesta próbowali coś zdziałać. Co do Thiago i Nolito- jeśli będą więcej grać to z pewnością będziemy mieli duże wzmocnienie. Reszta grała jak grała, lepiej lub gorzej.
Komentarze
0
patrys1022:
Przeczytaj regulamin.
0
Oczywiście zamówiona ;)
0
Dobra, przyznaję zawiodłam się. Bojan widać bez formy, może się polepszy, może nie. Tyle w jego temacie. Keita miał kilka ładnych piłek, ale to jeszcze nie jest to czego oczekuję. Abidal dzisiaj grał ładnie.Alves stawia na wrzutki, powinien szukać nowych zagrań. Dużo błędów. Mascherano i Iniesta próbowali coś zdziałać. Co do Thiago i Nolito- jeśli będą więcej grać to z pewnością będziemy mieli duże wzmocnienie. Reszta grała jak grała, lepiej lub gorzej.
0
To co Ronaldinho wyczyniał z piłką przyciągnęło mnie do Barcy i do piłki nożnej w ogóle.
Pamiętam, jak po każdym meczu próbowaliśmy odtworzyć jego triki. A jak grała Barca to na podwórku było pusto. Magia.
0
Nie chce mi się wierzyć w tą wiadomość. Przecież współpracując ze sobą trzeba rozmawiać...
No chyba, że ja nie rozumiem pojęcia 'rozmowa'.
0
amazemecr7:
Co racja, to racja... Ale mając te 300 kg na plecach to cud, że się ruszał ;)
0
Dobra, przyznaję zawiodłam się. Bojan widać bez formy, może się polepszy, może nie. Tyle w jego temacie. Keita miał kilka ładnych piłek, ale to jeszcze nie jest to czego oczekuję. Abidal dzisiaj grał ładnie.Alves stawia na wrzutki, powinien szukać nowych zagrań. Dużo błędów. Mascherano i Iniesta próbowali coś zdziałać. Co do Thiago i Nolito- jeśli będą więcej grać to z pewnością będziemy mieli duże wzmocnienie. Reszta grała jak grała, lepiej lub gorzej.
0
amazemecr7
przed chwilką było pokazane jak się wymieniają koszulkami ;)
0
Nie chce mi się wierzyć w tą wiadomość. Przecież współpracując ze sobą trzeba rozmawiać...
No chyba, że ja nie rozumiem pojęcia 'rozmowa'.
0
To co Ronaldinho wyczyniał z piłką przyciągnęło mnie do Barcy i do piłki nożnej w ogóle.
Pamiętam, jak po każdym meczu próbowaliśmy odtworzyć jego triki. A jak grała Barca to na podwórku było pusto. Magia.