0

patrys1022:

Przeczytaj regulamin.

0

Oczywiście zamówiona ;)

0

Dobra, przyznaję zawiodłam się. Bojan widać bez formy, może się polepszy, może nie. Tyle w jego temacie. Keita miał kilka ładnych piłek, ale to jeszcze nie jest to czego oczekuję. Abidal dzisiaj grał ładnie.Alves stawia na wrzutki, powinien szukać nowych zagrań. Dużo błędów. Mascherano i Iniesta próbowali coś zdziałać. Co do Thiago i Nolito- jeśli będą więcej grać to z pewnością będziemy mieli duże wzmocnienie. Reszta grała jak grała, lepiej lub gorzej.

0

To co Ronaldinho wyczyniał z piłką przyciągnęło mnie do Barcy i do piłki nożnej w ogóle.

Pamiętam, jak po każdym meczu próbowaliśmy odtworzyć jego triki. A jak grała Barca to na podwórku było pusto. Magia.

0

Nie chce mi się wierzyć w tą wiadomość. Przecież współpracując ze sobą trzeba rozmawiać...

No chyba, że ja nie rozumiem pojęcia 'rozmowa'.

0

amazemecr7

przed chwilką było pokazane jak się wymieniają koszulkami ;)

0

amazemecr7:

Co racja, to racja... Ale mając te 300 kg na plecach to cud, że się ruszał ;)

0

dawz751:

To i tak niezłą ma kondycję, bo ja bym się nie ruszyła pod takim ciężarem

0

Ewentualnie niech młodzież zainstaluje sobie przeglądarkę ze słownikiem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?