5

Gothic 1 i 2 noc Kruka. Niesamowity klimat

0

Moim zdaniem wnętrze auta nie zbyt ładne, ale każdy ma swój gust. Bardziej preferuje audi. ;) jeśli chodzi o sam samochód, to zależy jaki silnik cie interesuje, jakie wyposażenie, manual czy automat..

1

Tak swoją drogą to jestem bardzo ciekawy jaki jest średni wiek użytkowników na tej stronie ;p

0

Wczoraj pytałem o rejestrowanie quada, mam jeszcze jedno pytanie. Może ktoś za mnie udać się do urzędu i zarejestrować ten pojazd, gdy ja jestem za granicą?

0

Ok, dzięki za pomoc ;)

0

On nigdy nie był rejestrowany, więc przeglądu i OC w ogóle nie ma

0

A co z przeglądem technicznym? Muszę robić teraz, czy mogę później? Jeśli chodzi o ten podatek to też nie jestem teraz pewny, czy muszę płacić czy nie. Na umowie mam wpisana kwotę 1000zl

0

Pytanie do obeznanych w temacie rejestrowania pojazdów. Kupiłem używanego quada z 2012 roku (nigdy nie był rejestrowany). Mam kartę pojazdu i homologację, jak krok po kroku mogę go teraz normalnie zarejestrować? Jakie dokumenty jeszcze potrzebuje?

0

Pytanie do obeznanych, wiem, że przepisy się zmieniały i teraz nie jestem pewien. Można prowadzić quada posiadając prawko kat B?

5

0

Jak na początku? ;) nie lepiej coś lepszego od razu kupić?

1

Kiedyś już widziałem tu podobne pytanie, więc ktoś pewnie mi pomoże. ;) Jaką maszynkę do golenia polecacie? Chciałbym utrzymywać taki 3-dniowy zarost a nie ciągle golic na gładko. Powiedzmy do 500 zł.

0

W Bawarii od rana deszcz niestety

0

Jaka dobre komedie polecacie na wieczór z dziewczyną? ;)

0

Gdzie znajdę cały mecz Barca Psg? Najlepiej z polskim komentarzem

0

To może inaczej, w miarę dobry ale i tani ;)

0

Polecacie jakiś tablet do 200zł? Będę używał tylko do oglądania filmów w trasie i ewentualnie do przeglądania internetu. ;)

0

Jakiś dobry skład fut 17 PC do 50k?

0

Znajde gdzieś cały mecz Barcy z Psg? Najlepiej z polskim komentarzem.

0

Obojętne co, byle nie grać tymi losowymi kartami ;)

0

Jaki skład polecacie na początek w fut PC do 6000?

0

A może coś od Armin van buuren? ;) świetne numery ma ;)

0

Można w fifie 17 w trybie zostań gwiazdą jakoś zmienić pozycję?

0

Znacie jakieś godne polecenia gry na pc związane z sportami walki? coś jak mma czy boks?

1

Oj oj tylko pozazdrościć :D

0

Mam pytanie do fifaczy. Jak w trybie kariery menedżera wejść w tryb treningu? Mam te opcje na głównej stronie, ale nie mogę w nią wejść.

0

Da się w fifie 17 w trybie kariery rozbudować stadion? Wiem że kiedyś była taka mozliwosc

0

Co powiecie o takim kuponie?
Barca malaga 1
Volfsburg schalke 1
Deportivo Sevilla 2
Cystal man.city 2
Za 5 ojro do wygrania jest 50

0

Jeździł ktoś z was golfem 6 gti 2.0 tsi? Jakieś opinie, wrazenia? ;)

0

Jakieś typy na dziś? Zastanawiam się czy zacząć zabawę z bukmacharka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?