Thoms94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kołobrzeg/Monachium
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Gothic 1 i 2 noc Kruka. Niesamowity klimat
0
Moim zdaniem wnętrze auta nie zbyt ładne, ale każdy ma swój gust. Bardziej preferuje audi. ;) jeśli chodzi o sam samochód, to zależy jaki silnik cie interesuje, jakie wyposażenie, manual czy automat..
1
Tak swoją drogą to jestem bardzo ciekawy jaki jest średni wiek użytkowników na tej stronie ;p
0
Wczoraj pytałem o rejestrowanie quada, mam jeszcze jedno pytanie. Może ktoś za mnie udać się do urzędu i zarejestrować ten pojazd, gdy ja jestem za granicą?
0
Ok, dzięki za pomoc ;)
0
On nigdy nie był rejestrowany, więc przeglądu i OC w ogóle nie ma
0
A co z przeglądem technicznym? Muszę robić teraz, czy mogę później? Jeśli chodzi o ten podatek to też nie jestem teraz pewny, czy muszę płacić czy nie. Na umowie mam wpisana kwotę 1000zl
0
Pytanie do obeznanych w temacie rejestrowania pojazdów. Kupiłem używanego quada z 2012 roku (nigdy nie był rejestrowany). Mam kartę pojazdu i homologację, jak krok po kroku mogę go teraz normalnie zarejestrować? Jakie dokumenty jeszcze potrzebuje?
0
Pytanie do obeznanych, wiem, że przepisy się zmieniały i teraz nie jestem pewien. Można prowadzić quada posiadając prawko kat B?
5
Z przymrużeniem oka ;)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=610034039166845&id=605197252983857
0
Jak na początku? ;) nie lepiej coś lepszego od razu kupić?
1
Kiedyś już widziałem tu podobne pytanie, więc ktoś pewnie mi pomoże. ;) Jaką maszynkę do golenia polecacie? Chciałbym utrzymywać taki 3-dniowy zarost a nie ciągle golic na gładko. Powiedzmy do 500 zł.
0
W Bawarii od rana deszcz niestety
0
Jaka dobre komedie polecacie na wieczór z dziewczyną? ;)
0
Gdzie znajdę cały mecz Barca Psg? Najlepiej z polskim komentarzem
0
To może inaczej, w miarę dobry ale i tani ;)
0
Polecacie jakiś tablet do 200zł? Będę używał tylko do oglądania filmów w trasie i ewentualnie do przeglądania internetu. ;)
0
Jakiś dobry skład fut 17 PC do 50k?
0
Znajde gdzieś cały mecz Barcy z Psg? Najlepiej z polskim komentarzem.
0
Obojętne co, byle nie grać tymi losowymi kartami ;)
0
Jaki skład polecacie na początek w fut PC do 6000?
0
A może coś od Armin van buuren? ;) świetne numery ma ;)
0
Można w fifie 17 w trybie zostań gwiazdą jakoś zmienić pozycję?
0
Znacie jakieś godne polecenia gry na pc związane z sportami walki? coś jak mma czy boks?
1
Oj oj tylko pozazdrościć :D
0
Mam pytanie do fifaczy. Jak w trybie kariery menedżera wejść w tryb treningu? Mam te opcje na głównej stronie, ale nie mogę w nią wejść.
0
Da się w fifie 17 w trybie kariery rozbudować stadion? Wiem że kiedyś była taka mozliwosc
0
Co powiecie o takim kuponie?
Barca malaga 1
Volfsburg schalke 1
Deportivo Sevilla 2
Cystal man.city 2
Za 5 ojro do wygrania jest 50
0
Jeździł ktoś z was golfem 6 gti 2.0 tsi? Jakieś opinie, wrazenia? ;)
0
Jakieś typy na dziś? Zastanawiam się czy zacząć zabawę z bukmacharka.