Thoms94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kołobrzeg/Monachium
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie w necie obejrzę film wyścig z 2013 w dobrej jakości? Przekonałem Google ale nic nie znalazłem
0
Jest jakaś stronka gdzie można oglądać filmy w 4k? Czy jeszcze słabo są dostępne jakiekolwiek filmy w takiej jakości?
0
Gdzieś widziałem informację kiedy ma ruszyć budowa, ale zapomniałem xd
0
Obojętnie jaka kategoria, poprostu film który na tobie zrobił największe wrażenie i najlepiej Ci się oglądało. ;)
0
Najlepszy film jaki widzielsciscie w ostatnich latach? Powiedzmy od 2010r
0
Podobno jest planowana budowa nowego stadionu na obrzeżach Opola ;)
1
Myślicie, że Odra Opole dslaby sobie radę w ekstraklassie?
0
Ja pracuje prawie 2 lata przez jedną agencje i nie mogę narzekać, wszystko zawsze załatwione na czas i bez problemu. Zależy jak trafisz..
0
Mam nadzieję, że na styczeń też coś ciekawego przygotujesz ;)
29
Michał Anioł dłutem się tak nie posługiwał jak Messi lewą nogą...
Internety xd
0
A jednak nie :D
1
Niejaki Dapi (jak źle zapamiętałem nick to wybacz stary xd) czasami wrzuca wieczorem ciekawe piosenki, to też wam coś zaproponuje o pięknej Barcelonie. ;)
3
Fifa 18 kariera. Jakiego młodego SPD do 40mln polecacie?
0
Jak lubisz muzykę elektroniczną to polecam We are friends ;)
0
Tak czy nie?
0
......
0
Pewnie są tu osoby które słuchają muzyki klubowej, jaki jest Wasz ulubiony polski dj? ;) do którego seta najchętniej wracacie? ;)
Moim nr. jeden w Polsce jest chyba dj Quiz razem z krisem, to jaki robią klimat w setach jest dla mnie czymś zupełnie innym o tych młodszych przedstawicieli polskiej muzyki klubowej ;) a ulubiony set to chyba set quiza z sunrise 2016 ;)
5
Na trybunach chyba flety dziś rozdawali xd
0
Sopcasthd, już sporo meczów tu obejrzałem i polecam ;)
0
Meczosy.
0
Da się jakoś w fut18 na PC zrobić drugie konto, albo założyć nowy klub nie tracąc swoich zawodników?
0
Jaki angielski skład polecacie do 30k?
Proszę nie piszcie, że mam sam układać skład bo inaczej nie ma zabawy, sam ukladam la liga, ale potrzebuję czegoś z angielskiej jeszcze
0
Gdy kupię np. stroje od twórców muzyki to gdzie one wyladauja, albo gdzie je odebrać?
0
Jeśli dasz radę zrobić przelew to za jakieś 3 zł możesz kupić na sopcasthd, mnie nigdy nie zawodzi
0
Jakaś dobra komedia na wieczór? ;)
1
Ja gram padem z xbox360 i polecam. Wystarczy kupić adapter i podpiąć do komputera. ;)
0
Mnie najbardziej by interesowało zestawienie aktywnych użytkownikow z największym stażem w tym serwisie ;)
0
Używa ktoś z was wzmacniacz WiFi? Jest warto kupić i jaki możecie mi polecić?
67
Mimo, że już jesteśmy zakwalikowani chce pokonać Chile, żeby zabrać mojego przyjaciela Leo na mundial.
Neymar
1
Ostatnia truskawka na torcie teraz zerwała cała moją niechęć do Hajty xd