Thoms94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kołobrzeg/Monachium
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jaka telewizjie najlepiej teraz wybrać żeby oglądać cała la lige i ligę mistrzów?
1
W Wordzie którym ja zdawałem w toalecie był taki napis: "na pozytywne egzaminu zdanie najlepsze jest dobre sr*nie" mi pomogło :D
0
Jaki telefon do 2000 zł polecacie? Najbardziej zależy mi na dobrym aparacie i w miarę dobra baterią ;)
0
Jeszcze mi mało emocji ;)
0
Znacie jakąś stronę gdzie można oglądać filmy w 4k?
0
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7209071113
Ma ktoś taki głośnik? Nie wiem, czy warto go kupić. Może polecacie coś innego, ale zaznaczam, że musi mieć wejście na micro SD albo USB, dlatego JBL odpada.
11
W butelce tak, ale nie rozlane na kanapie ;)
0
Znajomy wczoraj wylal mi na kanapę trochę piwka i od rana strasznie śmierdzi. Czym najlepiej usunąć ten zapach?
1
Od ok. 2 miesięcy mam w lodówce otwarta butelkę Capitana Morgana, nadaje się jeszcze to zrobienia drinka czy już nie bardzo? ;) bez głupich odpowiedzi proszę ;)
2
Niestety niektórzy muszą iść do pracy :(
0
Na jakiej stronie oglądanie telewizjie online?
0
Możecie polecić jakiś głośnik mobilny typu JBL. charge 3, który ma wejście na kartę SD lub USB?
1
Ja zawsze lubiłem styl Brazylii, zaraz po Polsce i Argentynie właśnie im życzę sukcesu ;)
0
auf geht's Deutschland!!
2
Polecam kanał Bez planu na YouTube, dużo możesz się dowiedzieć ;)
1
Taka ciekawostka:
W Wenezueli za jednego dolara można kupić milion litrów benzyny.
0
Ale piękna ta pani w białej sukni
1
Ale mnie wkurza ten Strejlau
6
"Jędrzejczyk nie może się obracać plecami podczas wzwodu" - Andrzej Strejlau
0
Kto Waszym zdaniem tak na prawdę rządzi światem? Czy wszystko co się dzieje w świecie jest od góry ustalone? Kto pociąga za sznurki?
0
Mam tam paru znajomych, w czym pomóc?
0
Gdzie obejrzę wszystkie serie gry o tron?
0
Ok, czekam z niecierpliwością ;)
0
No dzięki, ale wiesz wolałbym pooglądać jednak z polskim komentarzem, bo jeśli będą jakieś wywiady czy przemówienia to za dużo nie zrozumiem ;)
0
Ostatnio ktoś się oglaszal, że nagrywa wszystkie meczy Barcy, możecie przypomnieć kto to był? Niestety nie mogę obejrzeć dzisiejszego meczu i pożegnania Andresa, to chociaż powtórkę bym sobie obejrzał
0
Taktyk.
0
Z podniebienia prawdopodobnie będą ci teraz wyrastać a stare poprostu wypadna
0
Dlaczego akurat z woj. opolskiego?
9
W tym meczu najbardziej jest mi szkoda Don Andresa, miałem nadzieję, że ten mecz będzie na wysokim poziomie sportowym i Barca fenomenalnie pożegna Inieste. Niestety emocje wzięły górę.
0
Jest gdzieś w sprzedaży taka koszulka jaka ma Denis?