1

Jaka telewizjie najlepiej teraz wybrać żeby oglądać cała la lige i ligę mistrzów?

1

W Wordzie którym ja zdawałem w toalecie był taki napis: "na pozytywne egzaminu zdanie najlepsze jest dobre sr*nie" mi pomogło :D

0

Jaki telefon do 2000 zł polecacie? Najbardziej zależy mi na dobrym aparacie i w miarę dobra baterią ;)

0

Jeszcze mi mało emocji ;)

0

Znacie jakąś stronę gdzie można oglądać filmy w 4k?

0

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7209071113

Ma ktoś taki głośnik? Nie wiem, czy warto go kupić. Może polecacie coś innego, ale zaznaczam, że musi mieć wejście na micro SD albo USB, dlatego JBL odpada.

11

W butelce tak, ale nie rozlane na kanapie ;)

0

Znajomy wczoraj wylal mi na kanapę trochę piwka i od rana strasznie śmierdzi. Czym najlepiej usunąć ten zapach?

1

Od ok. 2 miesięcy mam w lodówce otwarta butelkę Capitana Morgana, nadaje się jeszcze to zrobienia drinka czy już nie bardzo? ;) bez głupich odpowiedzi proszę ;)

2

Niestety niektórzy muszą iść do pracy :(

0

Na jakiej stronie oglądanie telewizjie online?

0

Możecie polecić jakiś głośnik mobilny typu JBL. charge 3, który ma wejście na kartę SD lub USB?

1

Ja zawsze lubiłem styl Brazylii, zaraz po Polsce i Argentynie właśnie im życzę sukcesu ;)

0

auf geht's Deutschland!!

2

Polecam kanał Bez planu na YouTube, dużo możesz się dowiedzieć ;)

1

Taka ciekawostka:
W Wenezueli za jednego dolara można kupić milion litrów benzyny.

0

Ale piękna ta pani w białej sukni

1

Ale mnie wkurza ten Strejlau

6

"Jędrzejczyk nie może się obracać plecami podczas wzwodu" - Andrzej Strejlau

0

Kto Waszym zdaniem tak na prawdę rządzi światem? Czy wszystko co się dzieje w świecie jest od góry ustalone? Kto pociąga za sznurki?

0

Mam tam paru znajomych, w czym pomóc?

0

Gdzie obejrzę wszystkie serie gry o tron?

0

Ok, czekam z niecierpliwością ;)

0

No dzięki, ale wiesz wolałbym pooglądać jednak z polskim komentarzem, bo jeśli będą jakieś wywiady czy przemówienia to za dużo nie zrozumiem ;)

0

Ostatnio ktoś się oglaszal, że nagrywa wszystkie meczy Barcy, możecie przypomnieć kto to był? Niestety nie mogę obejrzeć dzisiejszego meczu i pożegnania Andresa, to chociaż powtórkę bym sobie obejrzał

0

Taktyk.

0

Z podniebienia prawdopodobnie będą ci teraz wyrastać a stare poprostu wypadna

0

Dlaczego akurat z woj. opolskiego?

9

W tym meczu najbardziej jest mi szkoda Don Andresa, miałem nadzieję, że ten mecz będzie na wysokim poziomie sportowym i Barca fenomenalnie pożegna Inieste. Niestety emocje wzięły górę.

0

Jest gdzieś w sprzedaży taka koszulka jaka ma Denis?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?