Thoms94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kołobrzeg/Monachium
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Planuję kupić dla siebie rower, ale słabo ogarniam temat. Możecie coś polecić do jeżdżenia po asfalcie i czasami jakieś polne drogi. Budżet do 2tyś. Najlepiej coś żeby nie trzeba było się za bardzo "garbic" jak na typowych goralach
1
Świetna lista, też z chęcią bym odwiedził wszystkie te miejsca. Z twojej listy udało mi się odwiedzić Santorini. Jeśli będziesz miał okazję odwiedzić, to polecam ;)
0
Barca u19 gra jeszcze młodzieżowej lm? Jeśli tak, to kiedy grają następny mecz?
0
Orientuje się ktoś, czy jeśli zostały mi 2 lata do końca umowy z cyfrowym polsatem to mogę bezpłatnie odstąpić od tej umowy?
0
Jaka telewizjia ma teraz najlepszą ofertę, żeby mieć dostęp do wszystkich meczów Barcy? tzn. Eleven canal + i Polsat Sport premium
0
Wie ktoś jak w zaktualizowanym messengerze wejść w listę swoich grup? Kiedyś normalnie można było sprawdzić swoje grupy, teraz takiej możliwości nie widzę
0
Koledzy i koleżanki zaproponujcie jakieś ciekawe, ale bardziej luźne filmy do obejrzenia z dziewczyną. Najlepiej dostępne w CDA, albo HBO go ;)
0
Być tam...
0
Działa wam eleven na ipli? Kurde mi tnie jak cholera a cały dzień praktycznie bez problemu smigalo w HD
0
Działa wam płynnie ipla?
0
Z tego co wiem to tylko na 30 dni za 15 zł
0
Będzie dziś przed meczem jakieś studio w Eleven ?
0
Ma ktoś z was wykupiony eleven w ipli? Jak jakość? Warto wykupić?
7
Nieco ponad 4 lata temu (1.02.2015) Reprezentacja Polski zdobyła brązowy medal mistrzostw świata w piłce ręcznej wygrywając z Hiszpanią w dogrywce. Pamiętacie ten turniej? Ogromne emocje, niemal każdy mecz był horrorem z happy endem. Szkoda, że trochę upadła u nas ta dyscyplina.
0
lacoste chaymon 318
0
Ja podobnie i tak poważnie się zastanawiam czy lecieć czy nie..
0
Był ktoś z was na meczu z FCBP? Jak atmosfera i ogólne wrażenia z wyjazdu?
Ps. Jaka trybuna jest wliczona w tą cenę bazową wyjazdu?
0
Ma ktoś z was Huawei p20 pro? Zastanawiam się nad kupnem, ale zastanawiam się czy będzie wygodny w codziennym użytkowaniu, czy nie będzie za duży... Od 4 lat używam Xperia z2 i optymalnie leży w dłoni. Jak wasze wrażenia z codziennego użytku tego smartfonu?
0
Który smartfonu obecnie na rynku ma najlepszy aparat i kamerę?
0
Kupował ktoś z was netflixa na 30 dni z allegro za 5-6 zł? Warto kupić czy szkoda czasu?
0
Wie ktoś gdzie obejrzę film po prostu charlie z lektorem w dobrej jakości?
3
Jo myśla, że on to by nołbarzi do Sosnowca posowo xd
0
Jaki polecacie trymer lub golarke do uzyskania tzw 3-dniowego zarostu?
0
Na YouTube były jakieś transmisje na żywo
0
Pytanie dla tych którzy ogarniaja kariere w Fifa 19. Da się jakoś trenować juniorów żeby podbić im gwiazdki sztuczek? Każdego juniora którego przenoszę do pierwszego zespołu ma 3 gwiazdki
0
Oglądał ktoś z was film Will (2011)? Jest gdzieś dostępny z lektorem?
0
Znacie jakieś ciekawe piosenki w stylu Bryan Adams summer of 69? Chce trochę playliste urozmaicić takim klimatem ;)
0
forza horizon 4 pc -wczytywanie sie nie powiodło.
Miał ktoś podobny problem? Na początku gra działała normalnie
1
Jest gdzieś w internecie powtórka tego odcinka? ;)
0
Valencia wyrównuje w doliczonym czasie gry ;)