Thoms94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kołobrzeg/Monachium
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może Barca odwołać się od kartki Vidala? Czarno na białym widać, że nie było kontaktu.
0
Gdzie waszym zdaniem będzie dziś lepszy komentarz? TVP czy Polsat?
0
Gdzie znalazłeś z napisami?
0
Taki w którym zarabiasz na życie, czyli staje się pracą i źródłem utrzymania
0
A co z możliwością rozwoju? Wiem, że mam już swój wiek, ale jednak nieskromnie wierzę w swoje umiejętności. Głowa mówi jedno serce co innego
0
Podobne do tych które zarabiam teraz
2
Gdy dostajesz propozycję kontraktu to chyba coś już znaczy skoro skauci się tobą interesują. Cenie twoja odpowiedź, bo wiem, że miałeś przyjemność posmakowania tego większego futbolu.
0
Pytanie zupełnie na luzie.
Myślicie, że w wieku 25 lat jest jeszcze szansa żeby zacząć profesjonalne zacząć grać w piłkę? Załóżmy, że mieszkasz za granicą, pracujesz w dobrej firmie i grasz w polamatorskim klubie. Dostajesz propozycję rocznego kontraktu w klubie którym dostajesz już wynagrodzenie na życie i powiedzmy większą możliwość rozwoju pod względem sportowym, ale musisz zrezygnować z pracy o którą się długo starales, przynajmniej na jakiś czas rozstać się z narzeczoną i wyjechać spowrotem do Polski. Zaryzykowalibyscie się zostawić swoje dotychczasowe w miarę ustatkowane życie, żeby spróbować jakoś zaistnieć w sporcie?
8
Gdyby ktoś szukał polskiego skrótu wczorajszego meczu to na Facebooku canal+ sport jest w dobrej jakości ;)
0
Wie ktoś gdzie obejrzę film interstellar bez dziwnych reklam i przekierowan?
0
Zakładka terminarz
1
Przeglądałem sobie terminarz i widzę, że 3 przyszłe mecze w C+, wiem na jakiej zasadzie dziela się obie stacje meczami, ale trochę to denerwuje..
7
Kilka dni temu ktoś wstawial zdjęcia z zachodu słońca nad morzem, ja podzielę się z wami zdjęciem z trochę innej strony naszej planety ;)
https://zapodaj.net/69581e551df4f.jpg.html
0
Jest możliwe, że usunely mi się stare komentarze na tej stronie? Teraz sprawdziłem to pierwszy komentarz, który mam był napisany w 2014, wiem, że wcześniej już też się jakoś udzielalem (niekoniecznie mądrze xd) i tych komentarzy już nie ma
0
Z tego co się orientuję to pracownicy co roku otrzymują bardzo wysokie premie, co prawda w tym roku jest rekordowo wysoka, ale podobno też ubiegły rok był rekordowy jeśli chodzi o sprzedaż
0
Świetna sprawa takie premie dostawać, w BMW ogólnie bardzo dużo Polaków pracuje, więc źle pewnie tam nie mają jeśli chodzi o warunki pracy ;)
3
Pracownicy mają tzw. Gewinnbeteiligung czyli tak jakby udział w zyskach firmy. Co roku wszyscy pracownicy otrzymują w postaci premii jakiś procent od zysków firmy.
0
Podobno BMW wypłaci wszystkim swoim pracownikom po około 9tyś euro premii. Ci to wiedzą jak zmotywować swoich pracowników.
https://www.idowa.de/inhalt.baden-wuerttemberg-bmw-zahlt-mitarbeitern-gut-9000-euro-praemie.a85133ad-825b-48b9-8d94-71bf8553bf4c.html
22
Kolego robisz świetną robotę z tymi ciekawostkami. Oby tak dalej, pozdrawiam! ;)
0
Z drugiej strony jakiś tańszy olej do tego silnika też możesz lac, ważne żeby wymieniać zawsze na czas
0
5w30 Montul, jak chcesz z innej firmy to sprawdź Vavoline albo Liqui Moly
0
Wiecie może gdzie znajdę całe mecze Barcy z polskim komentarzem? Szukam starszych meczów, na YouTube znalazłem 2-6 z Realem M. Na laptopie mam finał lm z Juventusem, chętnie bym zobaczył jeszcze kilka ważnych meczów Barcy ;)
0
Pierwszy mecz gramy w wtorek czy środę?
2
Ewidentnie Pan Smokowski czyta LaRamble ;) pozdrawiamy serdecznie!! ;)
0
Jednak się udało xd
2
Kołtonia popier#0lilo
0
Szkoda, że bez Dembele
9
Halinka była z domu Kopeć chyba ;)
19
Pan Kołtoń wygląda jak by chciał już wyjść z tego studia, jedyny facet, który mógł by coś sensownego powiedzieć praktycznie nie jest dopuszczony do głosu przez tych dzbanow, którzy pierdziela bez ładu i składu
1
Kurcze, ale ci "eksperci" w Polsacie są fatali, serio nie da się ich słuchać dłużej