Thoms94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kołobrzeg/Monachium
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale warczą ci komentatorzy xd
2
Z całym szacunkiem dla Pana Strejlau, ale komentarz tych dwóch panów ciężko się będzie słuchać xd
0
@Vxb93 nie wiem, czy się śmiejesz, czy nie, ale myślisz, że na najwyższym poziomie nie może być podobnie? ;) powiem Ci, że nie raz podobnie to wygląda :)
4
Odnośnie tej niby afery z Messim, która rozdmuchują media. Chyba każdy kto miał styczność z jakimś sportem drużynowym, nie ważne na jakim poziomie wie jakie emocje mogą towarzyszyć na meczach, czy treningach. Nawet z najlepszym kumplem z którym spędzasz dużo czasu również prywatnie możesz się pokłócić a czasami i może dojść do mniej przyjemnych sprzeczek. W Barcelonie tez grają ludzie i nawet jeśli coś tam się wydarzyło, to raczej szybko zostanie to wyjaśnione. Media musza z czegoś żyć a, że u naszych ostatnio dużo się dzieje, to maja łatwy i bardzo chodliwy temat.
1
@matirix20 chłop ma rację i tyle. Jeśli chcesz coś osiągnąć to licz tylko i wyłącznie na siebie.
3
W Walencji już się bawią
https://x.com/acaradeperro/status/1221048636190138369
0
Messi jednak pomógł, co my bez niego zrobimy
7
Messi chyba zstępuje na boisko
0
Czeka mnie wyrwanie ósemek tydzień po tygodniu i będę bardzo ograniczony jeśli chodzi o jedzenie a nie chce stracić wagi. Myślicie, że na ten czas mogę zastąpić sobie zwykle obiady białkiem? Jeśli tak to jakie bialko polecacie?
4
Oficjalnie najlepsza wersja "grosza daj wiedzminowi"
1
Najlepszy mecz Barcelony jaki widzieliście to...? Nie licząc manity z Realem. Chętnie wrócę do przeszłości i obejrzę jakiś piękny mecz
0
Tego, czy Xavi mógłby już stać się dobrym trenerem nie oceniam, ale wiem jedno, nam potrzeba trenera z charyzma i charakterem. Każdy kto grał w piłkę na poziomie wyższym niż a-klasa miał do czynienia z jakiś trenerem, który musi mieć jakiś pomysł na drużynę. Z własnego doświadczenia powiem, że trener który żyje meczem przy lini na prawdę może być tym 12 zawodnikiem. Koles, który w szatni opie##oli cię z góry do dołu, ale później wytłumaczy Ci dlaczego źle zagrales, może na prawdę dużo dać zawodnikowi. Po takim zimnym kuble wody wylanym na łeb, wychodzisz na boisko i myślisz, że musisz dać z siebie max. To, że trener może być świetnym taktykiem to dopiero połowa sukcesu, moim zdaniem równie ważna jest chemia między trenerem a reszta drużyny. Tak na prawdę nie wiemy jakimi ludźmi są Klopp, Guardiola, ale każdy wie, że są 'jacyś' i maja charakter.
5
#valverdewydupiej
0
@Artsss środek pola, typowa 6
0
Jest tu ktoś, kto mieszka, na stałe w Barcelonie?
0
Ja życzę sobie i całej bordowo-granatowej społeczności, wejścia na pełnej w lata dwudzieste XXIw naszej Barcelonki. Odejścia Valverde w wielkim stylu i z klasą, czyli po zdobyciu trypletu. ;) Vamos Barca!
1
@Mankind o tej godzinie chyba można ;)
PS. Nie byłem, ale słyszałem, że dobra impreza :]
0
@Vxb93 ma-ja hy ma-ja hu
0
@szymonadamczak34 info Barcelona, taktyk
0
@Kvothe07 właśnie nigdzie nie widzę takiego filtra
0
Da się jakoś na Booking.com wyszukać oferty, które pozwalają na płatność na miejscu?
0
@Irmscher10 może kiedyś uda się coś zorganizować ;)
6
Tak odnośnie naszej złotej piłki, to gratuluję wszystkim ;) mój faworyt na 2 miejscu, więc nie jest źle. Ja tak glosowalem:
1. Miejsce @SHIBA - moim zdaniem jest takim Ronaldinho w naszej małej społeczności. Dodał w nasze szeregi szczyptę magii i świeżości swoimi ciekawostkami, coś czego na taką skalę jeszcze tu nie było.
2. @BarcaInfo - jak najwybitniejszy golleador, każdego dnia ładuje na tym serwisie masę newsów, statystyk i ciekawostek. Wielu ludzi tego nie docenia, ale bez niego ten serwis nie był by taki sam. Gratuluję hattricka :)
3. @Janiama - mój głos powedrowal dla niego, bo po prostu miło się czytało jego wpisy, wydaje się być dobrym gościem i myślę, że jest facetem z którym mógłbym usiąść przy piwku i luźno pogadać na różne tematy.
0
Breaking Bad, czy Dom z papieru, co waszym zdaniem lepsze?
0
@itmustbejoke zdarza się najlepszym byku ;) spóźnione, ale szczere wszystkiego najlepszego!
0
Jakiś dobry film z netflixa, co polecacie na wieczor? Gatunek obojętny, ale żeby zaciekawil też przedstawicielke płci pięknej :)
0
Nie wiem, czy bylo, czy nie, ale orientuje się ktoś, czy ten serial Barcelony będzie dostępny z polskimi napisami? Gdzie będzie można oglądać?
0
@TheNekro94 srebrny
1
@SHIBA takiego spamu nigdy za wiele ;)
1
@kenneth99 Byłem i polecam ;)