0

Macie jakieś dobre strony do oglądania Premier league po polsku w dobrej jakości? Moga być płatne, ale player odpada, bo jestem za granicą.

1

@Witam po treningu chodziliśmy na pizze...

0

@DarekFCBnaZawsze kurła panie taki firstminet to ja biere bez zastanowienia, dej pan namiar i robimy interes

0

@Sztywno no właśnie trudno przewidzieć, jak sytuacja się potoczy, więc sam się zastanawiam, czy warto coś planować

0

Myślicie, że warto organizować jakiś wypad na swieta/sylwestra na Kanary albo jakieś inne ciekawe ciepłe miejsca w tym roku?

0

8

Właśnie wróciłem do domu po obserwacji spadających gwiazd. Coś pięknego. Paczka znajomych, leżaki i wypad na rowerach w szczere pole. Świetnie spędzone 3 godziny, szczerze polecam takie wypady, żeby się odciąć od codzienności. KOCHAM LATO!!

0

@MarioVeB! No właśnie aktywne wakacje najbardziej mnie interesują. Więc mówisz, że jest co robić, tak? :)

0

Był ktoś z was na wakacjach na ibizie? Jak wrażenia?

1

Znacie jakąś dobrą stronę do ściągania muzyki z YouTube? Moje sprawdzone wszystkie padły

0

@marcin000019 chyba moja ulubiona postać serialowa, chociaż zbyt dużo seriali nie oglądam, to Ragnar mnie rozwalił

5

Ragnar Lodbrok to kozak

1

Pilnie potrzebny jakiś mega dobry film na netflix. Co polecacie?

0

@Jaca27 próbowałem, ale nie udało się, kilka razy też tak znalazłem ;)

1

Może ktoś pomoże.
Szukam piosenki, raczej w stylu klubowym. Wiem tylko, że pojawiają się słowa duu da da da duuu. Piosenka chyba w miarę nowa, bo wcześniej nie słyszałem. Wiem, że dużo nie napisałem, ale może akurat ktoś wie o co chodzi.

1

***** *** dziękuję dobranoc :)

3

Młody kibic prosi swojego idola, żeby nie opuszczał klubu. Ciary..

https://www.facebook.com/WychowaniNaStadionie/videos/904916059982736/

1

@Janiama te starsze piosenki mają coś w sobie, że chce się do nich wracać co jakiś czas. Jak możesz to oznaczaj mnie, żebym nic nie przegapił

2

0

@SHIBA czym robisz zdjęcia? Teleskopem?

2

@Hiacynk dodałbym jeszcze warlords battlecry 2, szkoda że na Windows 10 nie da rady zagrać

6

@Fawrf przypomniało mi się jak mój dziadek mnie kiedyś uczył kosić kosą. W porównaniu do Cavaniego mój dziadek był na poziomie ligi mistrzów zaś Cavani tutaj jak amator z b klasy. Do Cavaniego oczywiście szacunek za chęci :)

0

Słyszeliście już o nowej "fifie street"? Moim zdaniem zapowiada się ciekawie, żeby z znajomymi na kanapie pograć


1

@AllBundy zamykasz oczy i odpływasz



Jeszcze dodałbym piękne tekao

0

@Bykunn gdybyś miał okazję pomacać podobne, naturalne piersi to byś zmienił zdanie xd

0

@Messibestplayerintheworld jest tam jakiś w miarę dobry tuning wizualny, czy tylko przedni zderzak lotka i felgi? Gram w wersję próbna i już w kilku autach nie ma możliwości jakiegoś większego tuningu wizualnego

0

Grał ktoś z was w forze motorsport 7?

0

Jest jakiś magiczny sposób, żeby zagrać ufc 3 na pc?

0

@Aaron10 jeśli nie potrzebujesz dużo miejsca, to moim zdaniem dobra opcja

1

@messi564 kaczka w Latającym holendrze jest swietns

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?