Thoms94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kołobrzeg/Monachium
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Macie jakieś dobre strony do oglądania Premier league po polsku w dobrej jakości? Moga być płatne, ale player odpada, bo jestem za granicą.
1
@Witam po treningu chodziliśmy na pizze...
0
@DarekFCBnaZawsze kurła panie taki firstminet to ja biere bez zastanowienia, dej pan namiar i robimy interes
0
@Sztywno no właśnie trudno przewidzieć, jak sytuacja się potoczy, więc sam się zastanawiam, czy warto coś planować
0
Myślicie, że warto organizować jakiś wypad na swieta/sylwestra na Kanary albo jakieś inne ciekawe ciepłe miejsca w tym roku?
0
Mam nadzieję, że to jednak wróci..
https://www.facebook.com/typowypilkarzekstraklasy/videos/2356558241305923/
8
Właśnie wróciłem do domu po obserwacji spadających gwiazd. Coś pięknego. Paczka znajomych, leżaki i wypad na rowerach w szczere pole. Świetnie spędzone 3 godziny, szczerze polecam takie wypady, żeby się odciąć od codzienności. KOCHAM LATO!!
0
@MarioVeB! No właśnie aktywne wakacje najbardziej mnie interesują. Więc mówisz, że jest co robić, tak? :)
0
Był ktoś z was na wakacjach na ibizie? Jak wrażenia?
1
Znacie jakąś dobrą stronę do ściągania muzyki z YouTube? Moje sprawdzone wszystkie padły
0
@marcin000019 chyba moja ulubiona postać serialowa, chociaż zbyt dużo seriali nie oglądam, to Ragnar mnie rozwalił
5
Ragnar Lodbrok to kozak
1
Pilnie potrzebny jakiś mega dobry film na netflix. Co polecacie?
0
@Jaca27 próbowałem, ale nie udało się, kilka razy też tak znalazłem ;)
1
Może ktoś pomoże.
Szukam piosenki, raczej w stylu klubowym. Wiem tylko, że pojawiają się słowa duu da da da duuu. Piosenka chyba w miarę nowa, bo wcześniej nie słyszałem. Wiem, że dużo nie napisałem, ale może akurat ktoś wie o co chodzi.
1
***** *** dziękuję dobranoc :)
3
Młody kibic prosi swojego idola, żeby nie opuszczał klubu. Ciary..
https://www.facebook.com/WychowaniNaStadionie/videos/904916059982736/
1
@Janiama te starsze piosenki mają coś w sobie, że chce się do nich wracać co jakiś czas. Jak możesz to oznaczaj mnie, żebym nic nie przegapił
2
@Pitbullx98 437
0
@SHIBA czym robisz zdjęcia? Teleskopem?
2
@Hiacynk dodałbym jeszcze warlords battlecry 2, szkoda że na Windows 10 nie da rady zagrać
6
@Fawrf przypomniało mi się jak mój dziadek mnie kiedyś uczył kosić kosą. W porównaniu do Cavaniego mój dziadek był na poziomie ligi mistrzów zaś Cavani tutaj jak amator z b klasy. Do Cavaniego oczywiście szacunek za chęci :)
0
Słyszeliście już o nowej "fifie street"? Moim zdaniem zapowiada się ciekawie, żeby z znajomymi na kanapie pograć
1
@AllBundy zamykasz oczy i odpływasz
Jeszcze dodałbym piękne tekao
0
@Bykunn gdybyś miał okazję pomacać podobne, naturalne piersi to byś zmienił zdanie xd
0
@Messibestplayerintheworld jest tam jakiś w miarę dobry tuning wizualny, czy tylko przedni zderzak lotka i felgi? Gram w wersję próbna i już w kilku autach nie ma możliwości jakiegoś większego tuningu wizualnego
0
Grał ktoś z was w forze motorsport 7?
0
Jest jakiś magiczny sposób, żeby zagrać ufc 3 na pc?
0
@Aaron10 jeśli nie potrzebujesz dużo miejsca, to moim zdaniem dobra opcja
1
@messi564 kaczka w Latającym holendrze jest swietns