9 maja 2010, 22:25
0
A tak do meczu to ile jest.?;D
9 maja 2010, 22:24
Ta Ibra Pique i gramy w kosza.:)) ;DD xd.
9 maja 2010, 22:22
Pawelec jak dojebał "Ibre niech wpuści." Ahahaha. Dobre koles.;PP
8 maja 2010, 13:23
Ja bym dal od poczatku ibre a od 45 min Bojan-Jak byscie zauwazyli to Bojan strzela Bramki po 50 min.;]
31 marca 2010, 07:40
Remis?
31 marca 2010, 07:42
W-Alves Puyol Piqe Abidal-Toure Keita Xavi-Messi Ibrahimovic HenryPedro
31 marca 2010, 07:45
My mamy ustawienie 3-3-4-1 Liczac od ataku...
3 kwietnia 2010, 20:50
Mam nadzieje ze nie bd tak jak z arsenalem ze wejdzie jakis walcott i bd 2-2;>
31 marca 2010, 07:46
Marocater gramy 10 zawodnikami?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
A tak do meczu to ile jest.?;D
0
Ta Ibra Pique i gramy w kosza.:)) ;DD xd.
0
Pawelec jak dojebał "Ibre niech wpuści." Ahahaha. Dobre koles.;PP
0
Pawelec jak dojebał "Ibre niech wpuści." Ahahaha. Dobre koles.;PP
0
Ja bym dal od poczatku ibre a od 45 min Bojan-Jak byscie zauwazyli to Bojan strzela Bramki po 50 min.;]
0
Remis?
0
W-Alves Puyol Piqe Abidal-Toure Keita Xavi-Messi Ibrahimovic HenryPedro
0
My mamy ustawienie 3-3-4-1 Liczac od ataku...
0
Mam nadzieje ze nie bd tak jak z arsenalem ze wejdzie jakis walcott i bd 2-2;>
0
Marocater gramy 10 zawodnikami?